reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ale fajowsko, że myangel też już będzie miała swojego Adasia!! :) chyba jak w przyszłym roku polecę do Irlandii to będę musiała ich odwiedzić :D jejku jak ja dziewczynom zazdroszczę - a tu jeszcze cały miesiąc do mojego terminu hehe

no właśnie a co z missiiss? od wczoraj cisza...
 
reklama
hello:)
agaj ja pół ciąży mam tak że sprawdzam rano czy nadal jestem w ciąży:) już kiedyś o tym pisałam:)

MYANGEL &&&&&&&&& żeby Adaś wyskoczył szybciutko i bezboleśnie, zdrowiutki i śliczny:):)

Co do missiiss to pisała do mnie wczoraj że skurcze ma regularne, ale nie są silne, i nie wie czy się rozkręcą czy nie. Oby się rozkręciły:):)

Dziewczynki &&&&&&& za wszystkie wizyty zaciskamy z Boryskiem najmocniej jak umiemy.

Ja pół nocy nie przespałam jak zwykle, naczytałam się o tych gronkowcach, paciorkowcach i innych dziadostwach, i zaczęłam schizować, czy ja przypadkiem przez całą ciąże nie miałam tych dziadów, czy Borysek nie urodzi się chory... PANICZNIE się boję, ale mam nadzieję że mimo wszystko będzie ok.....

Kurcze fajnie że się ruszyła lawina porodów:) wejście na bb jest teraz naprawdę mocno ekscytujące:) i dziś od rana neta nie miałam, to powiem szczerze, że złościłam się strasznie bo chciałam zobaczyć czy naszych dzieciaczków nie przybyło:)...i nie mogłam:/
 
dziewczyny zaraz zostawię wiadomości od kotkanadachu na grupie. Napiszę tylko tyle, że też czeka na CC ( mała jest ułożona pośladkowo- ale lekarze ogólnie na nią dmuchają), jest na stosie tabletek bo miesiąc temu potrąciło ją i syna auto na pasach.

Wszystkie pozdrawia gorąco

Smutne wiadomości :(
 
Ostatnia edycja:
Mamolka yyhhh straszne :/ nie dosc ze tyle problemow to jeszcze to:/

Ewwe no co TY.... czytalas?? hehe, ja tez :// i mam ciagle zj..... humor yyhhhhh no w sumie Borysek i Arlenka nie maja paciorkowca dopoki nie napija sie naszych wod W CZASIE pekniecia woreczka owodniowego, wczesniej nic do nich nie dotrze. o ile oczywiscie paciorek w tym czasie bedzie w pochwie, a tego niewiemy... w Pl sytuacja jasna tylko trzeba sie upominac i ciagle to powtarzac ze ma sie paciorek, natomiast tu mam narazie wielka niewiadoma bo niewiem co robia profilaktycznie.
 
taaaak Salomii czytałam tak długo aż zasnęłam z laptopem, obudziłam się żeby zgasić światło... w ogóle w nocy budziły mnie z tego wszystkiego moje własne westchnienia...

mamolka dzięki za wieści od Kotki, chodziła mi ona po głowie ostatnio.

A ja właśnie zebrała porządną zjebkę od męża, że ze mną to się chyba tylko przez magiczną kulę można kontaktować - bo do tej pory neta nie miałam, i nawet nie wiedziałam, że mam rozładowaną komórkę.... i się bida wystraszyła, że coś się zaczęło dziać:)
 
Wchodzenie na forum ostatnio stało się okropnie emocjonujące. Niedługo zaczną mi się ręce trząść przy otwieraniu Gorącej Linii ;-)
ach te emocje... meliska chyba pozostaje, bo ja już myślę że czytając o kolejnym dziecku któraś napisze "no to ja też już jadę na porodówkę" hihi

Witam, ale sie dzieje:-)!

Myangel trzymam kciuki !

Wrublik-
przy okazji, ja też wstępnie mam planowaną cesarkę na 30 listopada. Ciekawe czy dotrwam, mały podobno jest już nisko.

Pozdrawiam:-)!
ja akurat mam brzuch baaaardzo wysoko położony bo położenie pośladkowe i mała to mi chyba na nóżkach stoi, bo czasem mam wrażenie że główką mi merda nie tyle do po żebrach co niebezpiecznie zbliża się do przełyku :D

och smutne to o kotcenadachu, ale wszystkie przecież trzymamy kciuki by poszło wszystko dobrze, czyli dziś mogą być dwa dzidziusie? kciuki podwójne i poczwórne w gotowności!!!
 
dziewczyny zaraz zostawię wiadomości od kotkanadachu na grupie. Napiszę tylko tyle, że też czeka na CC ( mała jest ułożona pośladkowo- ale lekarze ogólnie na nią dmuchają), jest na stosie tabletek bo miesiąc temu potrąciło ją i syna auto na pasach.

Wszystkie pozdrawia gorąco

Smutne wiadomości :(

No bardzo smutne :-( My też pozdrawiamy i kciuki 3mamy

Myangel Czekamy z niecierpliwością na Adasia
 
Ewwe ja to sie dziwie ze Twoj maz z Toba nie siedzial przy tym paciorku i malowodziu i wogole, w sumie patrzac na siebie podejrzewalabym go o to ze bedzie wszystko czytal i sprawdzal i poleci dowiedziec sie u lekarza :O hmmm ja bym tak zrobila eheh

jestem juz wykonczona tymi gownami heh masakraaaa,
 
reklama
Jej! Co wejście to coś na gorącej nowego:shocked2:! Myangel &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&! No dziewczyny, może któraś nam małą śnieżynkę teraz:tak: wypchnie na świat co???:-)

&&&&&&&&&&&&&&&& za wizyty!
 
Do góry