reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
looo jezzuuuuuuuu
jak tak bede sie wzruszac przy kazdym porodzie to sie wykoncze heheh to chyba pierworodki tak maja bardziej.. heh

z drugiej strony historie kazdej wplywaja mi na emocje
Cristalrose - wieloletnie starania, badania az w koncu Cyprianek :)
Wiolcia - zespol p.jajnikow i zero nadzieji na dzidzie a teraz jest Krzys :)
Myangel - te wszystkie problemy.. szalejaca tarczyca.. a teraz bedzie Adas :)
No i Missiiss ktora ostatnio dostarczala nam sporo emocji - historia Antosia, teraz juz jest bezpiecznie i lada chwila bedzie Jas :)


Kazde dziecko jest cudem bo jak inaczej nazwac to ze spotykaja sie 2 komorki a z nich rozwija sie w nas czlowiek, to ze rosnie w nas tez jest dla mnie niesamowite :) jednak mimo tych wszystkich cholerstw ktore mnie ostatnio dopadaja grrrrr uwazam ze szybko zaszlam w ciaze i przeszla ona w miare dobrze, dlatego takie sytuacjie kiedy z sytuacji praktycznie beznadziejnej raptem dochodzi do narodzin zdrowego czlowieczka niesamowicie mnie wzruszaja :) i daje mi to nadzieje ze kilka moich kolezanek kiedys zostanie mamusiami mimo tego ze walcza juz strasznie dlugo.

Renczysia heheeh jakie sny, witaj w klubie :))))

a Sunflower dobrze ze jest na zakupach bo juz myslalam ze zapodala sobie mieszanke z olejem rycynowym hehehe i nie moze wyjsc z kibelka ;)
 
Pati.b :D:D
no mysle ze juz mozesz pomyslec o wozku ;) podziwiam Cie ze jestes w stanie sie skupic na pracy licencjackiej bo mi od jakiegos czasu koncentracja siadla i musze sobie wszystko zapisywac :) ogolnie wszystko ogarniam i zalatwiam mnostwo waznych spraw ale musze to sprawdzac najlepiej 3 razy hehehe a pisanie pracy chyba by mnie przeroslo pod wzgledem sprawdzania kazdej strony po 3 razy ;D
ostatnio zapomnialam gdzie postawilam koszyk w sklepie :O
super ze jestes tak aktywna :))
i widze ze kolejny maly chlopiec nam sie szykuje w grudniu :))
 
Myangel &&&&&&&&&&&

Chyba muszę zacząć parzyć sobie znowu herbatkę z melisy. To jest zbyt emocjonujące. Za każdym razem jak tu wchodzę, to zastanawiam się, czy coś się dzieje. No ale w sumie czekałyśmy na ten czas dobrych kilka miesięcy. Ale w życiu nie przewidziałabym takiego scenariusza, że jak się jeden dzidź urodzi, to reszta zaraz za nim się sypnie ;-) chociaż z tego co zauważyłam, chłopcy są ciekawsi świata i bardziej niecierpliwi ;-)
 
uuuuu co wchodze to jakieś nowe wieści :-)
myangel trzymam kciuki oby szybko i sprawnie poszło.

Aż mi się gorąco zrobiło tyle emocji. Grudniówki to jednak szybkie dziewczyny :)
Ciekawe która nastepna????
 
Witam, ale sie dzieje:-)!

Myangel trzymam kciuki !

Wrublik-
przy okazji, ja też wstępnie mam planowaną cesarkę na 30 listopada. Ciekawe czy dotrwam, mały podobno jest już nisko.

Pozdrawiam:-)!
 
Az mi sie wslosy zjezyly na glowie:-)
Myangel trzymam kciukasy by wszystko poszlo sprawnie i szybko;-)Z niecierpliwoscia czekamy na Adasia:tak:
 
reklama
Witajcie!!!
Kciuki zaciśnięte za kolejnego Maluszka:)
U nas dziś z rana słoneczko i ciepło, a od godziny tak szaro, pochmurno i zaraz albo deszcz albo śnieg spadnie...brrrr nic tylko pod kocyk wskakiwać:)
Mnie ostatnio jakoś nic nie boli w nocy, aż tak głupio- rano sprawdzam czy mam brzuch...czy aby na pewno jestem w ciąży....Ech chyba jakaś obsesja mnie łapie...

Miłego popołudnia :)
 
Do góry