reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Pierwsza :szok:

Dzień dobry

Z tymi ubraniami dla Mateusza to ja mam zawsze problem, bo on bardzo szczupły jest. Spodnie to już katastrofa, z dupki wszystko zjeżdża, wszystko takie szerokie i dziwnie wyglada. Najlepiej jeszcze pasuja mu spodnie z firmy mayoral.

Muszę lecieć na jakies zakupy.

Zapominajko psinka wycierpiała, straszne ... a dlaczego amputowali palce ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej;
musieli, bo były tak porozcinane, że nie mia wet wyboru :-(
Na razie nie ma ropy i mam nadzieję, że się ładnie zagoi.

A Iggy nie jest wielki i tez jest szczuplutki. Dawno go nie ważyłam, ale jakoś 20 kg będzie miał.
Wg siatki centylowej to niby duży, ale wśród rówiesników nie.
 
Witajcie u nas słonecznie dzisiaj ale śniegu po pachy....Jula jak staje to czasami zaspy ją zakrywają....jakaś masakra...kiedy on stopnieje:sorry2::sorry2:a jak stopnieje to będziemy pływać....

my dzisiaj zaliczyliśmy warsztaty chustowania...i miała być nas kilka par ale wszyscy odwołali z powodu zakopania się więc mieliśmy zajęcia indywidualne...
a oto rezultat, chyba małej spodobało się bo szybko zasnęła...

DSC_0062.jpg

co do ciuszków to Jula ma 26 buciki...a ubranka 110-116, ale chudzina z niej więc spodnie muszą mieć wewnętrzne gumki

Zapominajka biedny psiunia....

Kajka co u Was??????jak maluszki....

Pycioł a Ty jak się czujesz???i reszta ciężaróweczek....jak samopoczucie Wasze???
 

Załączniki

  • DSC_0062.jpg
    DSC_0062.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 36
Madziu a ja myślałam,że tylko Kajak mieszka na Syberii....:-D:-D:-D

jaki rozmiar stóp mają Wasze dzieci ?
28-29
tydzien temu bylysmy na bilansie i jest bardzo wysoka jak na swoj wiek:szok:114cm, waga-21,no wiec ubrania 116-122, nie wiem skad 21, jak moje dziecko jest niejadkiem, normalnie francuski piesek;-)w jedzeniu, to nie i tamto nie i tak w kolko
madziu, pieknie zdjecie
pyciol, jak sie czujesz?
kaja, co u was?
 
Ostatnia edycja:
hej kochane wpadłam powiedzieć Wam,że na fejsie ktoś loguje się na moim profilu i dodaje dziwne posty masakra jakaś, zmieniam hasło a on znowu przywraca stare:no::no::no:
 
Kankiya no właśnie widziałam że pojawiają się jakieś dziwne wiadomości...
Zmień hasło do maila na którym masz konto na fb
 
reklama
Do góry