reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

U mnie podobnie:(
poważnie?? jak sobie poradziłaś? ja zmieniałam haslo do czasu aż na pocztę przyszła wiadomość z jakiego nru ip komputera zostalo zmienione hasło(tym razem z mojego,bo ja to zrobiłam) i czekałam aż on zmieni znowu hasło i będę widziała kto się tak bawi moim kosztem,ale już nie zmienił

Kankiya a może to wirus?
wirus nie odpowiadalby chyba na moje posty w taki sposób albo się nie znam:confused:
 
reklama
Witajcie u nas słonecznie dzisiaj ale śniegu po pachy....Jula jak staje to czasami zaspy ją zakrywają....jakaś masakra...kiedy on stopnieje:sorry2::sorry2:a jak stopnieje to będziemy pływać....

my dzisiaj zaliczyliśmy warsztaty chustowania...i miała być nas kilka par ale wszyscy odwołali z powodu zakopania się więc mieliśmy zajęcia indywidualne...
a oto rezultat, chyba małej spodobało się bo szybko zasnęła...

Zobacz załącznik 545614

co do ciuszków to Jula ma 26 buciki...a ubranka 110-116, ale chudzina z niej więc spodnie muszą mieć wewnętrzne gumki

Zapominajka biedny psiunia....

Kajka co u Was??????jak maluszki....

Pycioł a Ty jak się czujesz???i reszta ciężaróweczek....jak samopoczucie Wasze???

28-29
tydzien temu bylysmy na bilansie i jest bardzo wysoka jak na swoj wiek:szok:114cm, waga-21,no wiec ubrania 116-122, nie wiem skad 21, jak moje dziecko jest niejadkiem, normalnie francuski piesek;-)w jedzeniu, to nie i tamto nie i tak w kolko
madziu, pieknie zdjecie
pyciol, jak sie czujesz?
kaja, co u was?


dziewczynki, no u nas bz, dzieki Bogu..
szpital, dom i tak w kolko
ale zadnych nowosci w zadna manke i to jest gucio

co tu takie puchy:szok:?

wstawac spioszki:-D
 
Hey

Przez tydzień miałam w domu gości . Znajomych z 4 letnim synem. Przez całe 7 dni dzieci były chore więc wyobrażacie sobie jakie w domu było piekło? Znudzone dziecko to złe dziecko :wściekła/y: Powiem wam , że ledwie żyję i cieszę się , że dzisiaj jestem w pracy.
Co do rozmiarów ubrań to Oliwia nosi 110/116 a buty rozm. 28-29 , waży ok 21 kg i ma 105 cm wysokości.


Kaja dobrze , że nic złego się nie dzieje .
 
dzień dobry...

Alex nosi ciuchy na 110...ale ma i na 104 i 116. a jedna kurtke to i na 98 cm :-D a buty to 27. waży 18,5 mierzy 107 cm.


A ja się czuję w miarę...do ok 13 jest ok a potem mnie muli ....i często boli mnie głowa...:-( wizytę mam 4.04.
a Wy w którym tygodniu szłyście na badanie? ja będę w 8...
 
Witajcie, u nas kolejny dzień słoneczny, mroźny i ze śniegiem po kolana:wściekła/y:

Moja Julka to jakaś chudzina bo ona waży 17kg i mam 110cm...

Pyciolku ja w 7 bylam na pierwszej wizycie i po niej robiłam badania
 
Dzień dobry;
Marzycielko nie dziwię się, że jesteś zmęczona po tygodniu z chorymi dziećmi.
Madzienko u nas też śnieg, choć nie taki jak u ciebie.
Pyciol ja byłam w 8tc, nie chciałam za wcześne iść.

Ja na nic nie mam siły...
 
reklama
Pyciolku P jutro jedzie do rzeszowa...w czwartek wraca wiec przede mna proba ogarniecie dwojki...łącznie z odwożeniem do przedszkola, kapaniem, usypianiem...mam tylko nadzieję że snieg nie bedzie padał bo jak mi dojdzie jeszcze odśnieżanie samochodu:sorry2:

Zapominajka dasz rade już nie dużo zostało....


Jula w przedszkolu a Lenka drzemkuje...tylko coś nosek ma tak wysoko podepchany...kataru na razie nie widać...poinhalowałam już ją i zobaczymy jak będzie dalej...czy to katar czy suche powietrze...
blink1tu.gif
 
Do góry