reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cześć dziewczynki :-)

Myszqa-mój Olek ma 28, a buty nosi 29 :szok: A ja myślałam, że w jego wieku to normalne. Mój Maks ma 25 :szok: jak Mati Agaci :-D


Zdrówka dla wszystkich chorowitków. My od dwóch tygodni zdrowi, ale dzisiaj cos chłopcy dostali kataru....

Ja dobrze, że już weekend :-)
 
reklama
Moje młodsze dziecię nie spało po południu i padła o 20. Ale mam teraz błogą ciszę:tak: Nie wiem co się dzieje, ale dzieciaki tak ostatnio ze sobą walczą, ze nie mam już na nich sposobu i sama wysiadam nerwowo:-(

Pyciolku dobrze, że zadałaś pytanie o rozmiar buta, bo ja je też zadałam, ale niestety nikt nie odpowiedział:sorry:
Filip nosi 28/29, czyli on też z tych wielkonogich:tak:

Agaciu ale Mati ma małą stópkę. On chyba w ogóle z tych drobniejszych prawda?
 
O matko Mysza ja myslałam ze moj mezowy ze stopa 46-sporadycznie 47 jest kosmiczny ale Twój go bije na głowę;-)
Fifi ma 27 wiec taki średniak. Ale on raczej taki średniak jest i z wagą i ze wzrostem chocaz teraz na centylach podskoczyl troche.
 
Tygrys Zuzu wczoraj wyszła z chłopakami na spacer. Latała z Igorem no i nadepnęła łapką na rozbitą butelkę ( był pod śniegiem). Efekt - amputowane 2 palce i poraniona łapa, rozcięta poduszka :-(


Iggy buty nosi 27-28 zależy jak rozmiarówka wypada. Ubranka 116 i 128.
W porównaniu do grupy z przedszkola jest średniaczkiem.
 
Hejka mamuski:).

U nas dzisiaj slonecznie, ale zimno... Cieszę sie ze juZ piątek miś niedługo będzie w domku i weekend nasz:)

Byłam u mamci rano z Mariczka i bratem moim... W autobusie było tak gorąco ze aż mi sie niedobrze robiło... Do tego te wszystkie zapachy... Bleee

A co do rozmiarów to Mariczka buciki na 26 , a ciuszki tutaj kupuje zawsze na 4-5 lat... Chociaż zdarzają sie sklepiki, ze juZ na 5-6 a rozmiarowo to ja nie wiem jak to jest 110cm?
Bo tutaj na cm wcale nie mierzący ciuszkow chyba ze z ZARA tam jest europejska rozmiarowkA...

Uciekam wstawić ziemiaczki dla Misia:)

Kochane udanych weeeknedow:) buziaki

Zapominajko bardzo mi przykro z powodu psiny... Masakra...tulaski dla niuni:*
 
Agaciu pewnie Mateuszka wybije później, bo przecież Wy nie jesteście niscy, więc Mati pewnie też nie będzie. Moja Zuzia też nosi 98, ale ona zawsze wielka była, oby jej to nie zostało:baffled:

Zapominajko biedny psiak:-(
A skoro Iggy nosi rozmiar 116 i 128 to musi być wielki. Filip z reguły 110, ale też 104, a na bilansie wyszło, że jest sporo wyższy od przeciętnej.
 
reklama
Biedna psina , co za ludzie mieszkają w tym kraju...żeby szkło potłuczone rozrzucać ech...
Fifi 110 nosi , bluzki są w sam raz ale spodnie w pasie za szerokie bo on szczupły więc staram się takie szczupłe wybierać ale tez czasem i gatki 104 są jeszcze dobre.
 
Do góry