reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Haha powaznie? Myslalam, ze ciaze mnogie to tylko co trzecie pokolenie albo z in vitro :p no to jestes szczesciara to jak wygrac w totolotka tylko zamiast zyskac kase sie ja traci hehe bedzie dobrze nie Ty pierwsza nie ostatnia :p Ja mam prawie to samo bo tylko rok roznicy miedzy nimi tez bede musiala miec wozek podwojny i TIRa hehe
 
reklama
cześć babole :-D wróciła córa marnotrawna :-D:-D

Natalkooooo miło cię....czytać :-) fajnie,że do nas wróciłas ;-)

Kanusia kiedy wizytujesz bo w końcu nie wiem :eek:?????

Natalko dawaj jakieś fotki swojej rodzinki :-) a Ty z M to jesteście małżeństwem czy nie ?
 
cześć babole :-D wróciła córa marnotrawna :-D:-D

Natalkooooo miło cię....czytać :-) fajnie,że do nas wróciłas ;-)

Kanusia kiedy wizytujesz bo w końcu nie wiem :eek:?????

Natalko dawaj jakieś fotki swojej rodzinki :-) a Ty z M to jesteście małżeństwem czy nie ?

ooo...przylazla...
i co mamy teraz niby? zatanczyc z radosci:crazy::-D??
gdzies byla framugo, tlumacz sie:-D
 
Haha powaznie? Myslalam, ze ciaze mnogie to tylko co trzecie pokolenie albo z in vitro :p no to jestes szczesciara to jak wygrac w totolotka tylko zamiast zyskac kase sie ja traci hehe bedzie dobrze nie Ty pierwsza nie ostatnia :p Ja mam prawie to samo bo tylko rok roznicy miedzy nimi tez bede musiala miec wozek podwojny i TIRa hehe



nie, no niby ze po trzydziestce jest takie ryzyko, wieksze prawdopodobienstwo...



tylko dlaczego akurat ja...co to malo bab po trzydziestce:-D

PYCIOL, daj sobie pozyczke:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej Pyciol dziekuje kochana ;))
I nie, nie jestesmy malzenstwem, bo przy jego tempie produkcji to ja wiecznie w ciazy jestem :p ale, w wakacje bylismy w Polsce, pojechalismy do Krakowa, M wynajal lodke na rejs po Wisle i mi sie oswiadczyl :pPP wiec jest narazie narzeczonym :))
A, ze zostalam wyrzucona z :ninja2: (nie pamietam, ktora to ikonka hehe) to sie wpierdziele z fotkami tutaj a potem usune :)
IMG_0899.jpgOskar Oliver12-images.jpgOskar Oliver32-images.jpgIMG_1975.jpgIMG_2140.jpgIMG_1851.jpgIMG_1872.jpgIMG_1887.jpg
 
NATKA, bosko, super fotki i super, ze sie tak super ulozylo...ale super:-D


kurcze dziewczyny, dzisiaj poszlam sobie do pracy spacerkiem i wracam, a tu pani z dwoma identycznymi psami...za chwile nastepna....za chwile centralnie blizniaki na mojej drodze..
wszechswiat mi daje do zrozumienia, ze to normalne zjawisko czy co:-D?
 
Pyciolku ja sama jeszcze nie wiem:((((

Kajaczku no dla mnie w takowe sytuacji to byloby .....delikatnie szalenstwo....

Natalko wiesz co dla nich to nic nie znaczy ,ze bede miala dziecko tutaj....oni niestety ta politykę imigracyjna maja straszną....
wiesz kiedys byla tutaj glosna sprawa ,ze po 1o latach nadali rozkaz dep[ortacji pewnej poslkiej rodziny, bo ciagle zyli bez papierow....a to ,ze dwojka dzieci urodzila sie tutaj i jest kanadyjczykami......oni sie tlumaczyli ,ze dzieci nie deportują tylko rodziców..... :crazy: bardzo glosno jest tutaj o podobnych sprawach.... Kto sie mnie pyta, jak my tutaj wjechalismy i slyszy ,ze bez poroblemow, zadali mi 3 podstawoe pytania, na jak dlugo do kogo i czy mam jakies rzeczy typu papierosy i alkohol.... no i koniec puscili nas bez rozmowy w biurze itp to nie chca nam wierzyc...
 
natalka super z Was rodzinka, w ogole natalko i Ty kaja jesteście mega. Silne baby z Was, po takich przejściach dałyście rade się podnieść. ja nie dałabym rady, zostałabym sama jak palec. Zaszyłabym się w domu i tak siedziała do osiemdziesiątki.
 
reklama
Do góry