reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Zapominajko no we 3 w maju a na ktorego macie terminy ?? fajnie w maju rodzic bo juz tak cieplutko czlowiek sie pozbedzie tego brzucha i mozna chodzic i kilogramy gubic :p
Kajka Boszzzzzzzzz jakie slonce po burzy, my jestesmmy tylko przykladem, ze po burzy sie konczy z trojka malych dzieci a kilka miesiecy po tym pewnie w wariatkowie :pPP A tak serio to masz racje Kana pomysl sobie, ze jeszcze nie tak dawno temu zostalam sama z 15sto miesiecznym dzieckiem w obcym kraju i nie widzialam zadnego sensy zycia oprocz Oskara oczywiscie, kazdy kto mi wtedy mowil, ze jeszcze sobie uloze zycie dostawal odemnie niezly opierd**l, nigdy bym nie pomyslala, ze pokocham kogos innego, ani ze ktos pokocha Oskara a teraz masakra Tatus jest najwspanialszy, wie wszystko najlepiej i wogole mama to tylko czasami ;P Wiec glowa do gory bo macie siebie i masz tam mame dzidzka w drodze i napewno wszystko sie jakos ulozy a zmartwienia Ci teraz niepotrzebne :))

Natalkoo-tak strasznie się cieszę, że tak Ci się życie ułożyło. Twoja historia była dla mnie jednym z najgorszych przeżyć na tym forum...:-( I mimo że się nie znamy, to długo nie mogłam się z tym wszystkim pogodzić. Nawet teraz, jak to piszę, łza mi się w oku kręci :-(
Oby każda taka okropna historia miła takie piękne zakończenie. Pisz częściej, co u Ciebie. A z Oskarka to niezły przystojniaczek :-)

Kurczę, dziewczyny, widziałam dzisiaj potrąconą kobietę na pasach. Ratownicy próbowali ją ratować, ale nie wiem, jak to się skończyło, bo zabrali ją do karetki na noszach...............:-(
 
Kaja dziekuje :) I to napeeeewno nic innego jak wrzechswiat przesyla Ci wiadomosc :pP
Kana masakra rozumiem, ze nie moga kazdego wpuszczac i trzymac z calej europy, ale co to za tlumaczenie, ze rodzicow deportuje nie dzieci, przeciez to ich jedyni prawni opiekunowie wiec jaka tu logika :/
Tu w Anglii inaczej, z calej europy mozna przjechac miec darmowa opieke lekarska, zasilki, i nie wiadomo co jeszcze i tez ludzie narzekaja na rzad :/
Agacia dziekuje slonce :) Tak Ci sie tylko wydaje, ja tez tak zawsze mowilam, ze nie dalabym rady, ale jak juz dojdzie do takiej sytuacji, to czlowiek musi sobie radzic, tym bardziej jak sie ma dziecko i trzeba mu zapewnic dobre zycie
bo to nie jego wina, nie moze patrzyc na mame zalamana, placzaca, nic nie robiaca i nieszczesliwa
Pyciolek no obydwa wogole do swoich tatusiow podobni, zupelnie rozni od siebie maly blondyn z niebieskiemi oczami a Oskar ciemne oczy i jak sie opali to jak maly cygan :pP
Vive dziekuje bardzo za mile slowa kochana :** Tez widzialam niedawno wypadek rodzina jechala na dlugi weekend nad morze wszyscy zgineli :(
tez mnie naszlo takie myslenie, ze pewnie 5 min wczesniej wszyscy rozmawiali, smiali sie wyluzowani jak to przy wyjezdze na wakacje i ulamek sekundy wszystko moze zniszcyc :(
 
Natalkoo masz już dwie odmienne urody dzieciów....:-) teraz czas na dziewczynkę....ale,że co ? marchewkową z zielonymi oczkami :-D:-) ? i będzie świetne trio :-)

i fajtycznie Oskar to już kawaler :tak:

i może ( nieśmiało pytam ) dowiemy się coś o Twoim M :-p...jak to się poznaliście kochana ...?



i co ?????????????????? to moja pierwsza edycja z rańca :szok:
Kajka ma wolne,że nie krzyczy ??????????????????/
 
Ostatnia edycja:
Kaja jak już zobaczysz bliźniaki na zywo to na pewno sie do tej sytuacji przyzwyczaisz :-)
A bliźniaków to mi nie wróż bo na USG jedno jak byk widać :tak:
Witaj Natalko.
My w nocy mielismy zamieszanie, Maja zwróciła chyba wszystko co zjadła w ciągu dnia. Tyle co przebrałam pościel haha. Pierwsze pół nocy płakała, że ją brzuch boli, a potem w końcu ją wymęczyło. Cos jest nie tak z tym brzuchem, Ona ciągle ma z nim problemy, a raczej z żołądkiem, co zje to już jej szkodzi. Chyba przez weekend muszę jej zrobić jakaś dietę.
 
Witajcie działchy;

Vive współczuję. Staraj się nie myśleć o tej sytuacji - nic nie zmienisz...
Mnie takie coś zawsze rozstraja na kilka dni i roztrzęsiona chodzę.

Zanplo a może Mai coś w przedszkolu dają, czego nie powinna?
Zdrówka dla was!

Natalko dziekuje;*** wiesz co mam nadzieje,ze jakos to bedzie....dziecko tak bedzie mialo obywatelstwo po urodzeniu....tylko dotrwac do tego czasu :)

Kochane dziewczyny ja sie zastanawiam czy Wy mi tak naprawde dobrze zyczycie....bo jak czytam o tych trojaczkach i blizniakach to mam pewne watpliwosci....;/ hahhaha

No wiesz, czasem i siedmioraczki się rodzą, więc już takie najgorsze nie jesteśmy...

Jak mnie się nie chce sprzątać :dry:
 
Zapominajko ja tak odkładam sprzatanie ostatnio, bo ciagle nie ma czasu. Na szczęście jeden pokój zawsze jest wysprzatany :-)
Wiecie co, na nowo polubiłam Inkę haha taka namiastka kawy.
 
reklama
Kaja jak już zobaczysz bliźniaki na zywo to na pewno sie do tej sytuacji przyzwyczaisz :-)
A bliźniaków to mi nie wróż bo na USG jedno jak byk widać :tak:
Witaj Natalko.
My w nocy mielismy zamieszanie, Maja zwróciła chyba wszystko co zjadła w ciągu dnia. Tyle co przebrałam pościel haha. Pierwsze pół nocy płakała, że ją brzuch boli, a potem w końcu ją wymęczyło. Cos jest nie tak z tym brzuchem, Ona ciągle ma z nim problemy, a raczej z żołądkiem, co zje to już jej szkodzi. Chyba przez weekend muszę jej zrobić jakaś dietę.

A moze drugie siedzialo schowane:-D?

PYCIOL, pracuje, ale od 10 to sie nie drę..
Poza tym jestem niewyspana i w nie najlepszym humorze z tego powodu..
 
Do góry