reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Zapominajko no we 3 w maju a na ktorego macie terminy ?? fajnie w maju rodzic bo juz tak cieplutko czlowiek sie pozbedzie tego brzucha i mozna chodzic i kilogramy gubic :p
Kajka Boszzzzzzzzz jakie slonce po burzy, my jestesmmy tylko przykladem, ze po burzy sie konczy z trojka malych dzieci a kilka miesiecy po tym pewnie w wariatkowie :pPP A tak serio to masz racje Kana pomysl sobie, ze jeszcze nie tak dawno temu zostalam sama z 15sto miesiecznym dzieckiem w obcym kraju i nie widzialam zadnego sensy zycia oprocz Oskara oczywiscie, kazdy kto mi wtedy mowil, ze jeszcze sobie uloze zycie dostawal odemnie niezly opierd**l, nigdy bym nie pomyslala, ze pokocham kogos innego, ani ze ktos pokocha Oskara a teraz masakra Tatus jest najwspanialszy, wie wszystko najlepiej i wogole mama to tylko czasami ;P Wiec glowa do gory bo macie siebie i masz tam mame dzidzka w drodze i napewno wszystko sie jakos ulozy a zmartwienia Ci teraz niepotrzebne :))
 
Ło matko .. To trójka dzieci, potem psychiatryk, ok:-D.. Kana, trzymaj sie..tez blizniaki bedziesz miala:-D..a jak nie to pochodzisz dluzej na wolnosci:-D..
 
Haha Ty to umiesz pocieszyc Kane z tymi blizniakiami :pP a Ty Kajka oswoilas sie juz z mysla ze bedzie dwojka? czy boisz sie jeszcze? w sumie lepiej za jednym zamachem dwojke odchowasz i tak przy jednym dziecku czlowiek w domu uwiazany ale Marysia cudna dziewuszka wyrosla patrze na ta fotke w suwaczku jak ostatnio widzialam jej zdjecia to taka lysiutka malutka a teraz taka burza blond lokow jak modelka :))
 
Natalia a teraz gdzie mieszkasz? Tzn. w Pl. czy w GB?

Kaja ty nie strasz bo Kana jeszcze usg nie miała i tam trojaczki mogą się czaić ;-)
 
Zapominajko po tych wszystkich wydarzeniach spakowalam sie i wróciłam do pl ale w naszym chorym kraju dostalam 50 zł renty po Macku bo on nie pracował nigdy w polsce wiec tylko służba wojskowa sie liczyla, samotni rodzice nawet jak mają alimenty po 500zl mają ciężko musialabym mieszkać z mamą cały czas a to tez mnie dolowalo wiec posrawilam na jedną kartę i przujechalam do uk spowrotem, tyle że nie chciałam juz w londynie bo kazdy kat przypominał mi co razem robiliśmy wiec wyjechalam do northampton jakos godzinę od londynu i tu poznałam mojego M wiec siedzę tu i nie żałuj i tak jestem często w pl oskar był u mamy 3 tyg też w wakacje wiec nie jest tak źle :-))
 
Dziekuje dziewczyny :)
A Ty Kanus jak sie czujesz dopadly Cie juz mdlosci? Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy z Waszym pobytem tam nie wiem dokladnie jak sytuacja wyglada bo nie nadrobie,ale musi byc jakis sposob zeby to obejsc, jak sie dzidzia urodzi to chyba automatycznie bedzie obywatelem?? Wtedy chyba bedzie latwiej?? Trzymam kciuki :**

Natalko dziekuje;*** wiesz co mam nadzieje,ze jakos to bedzie....dziecko tak bedzie mialo obywatelstwo po urodzeniu....tylko dotrwac do tego czasu :)

Kochane dziewczyny ja sie zastanawiam czy Wy mi tak naprawde dobrze zyczycie....bo jak czytam o tych trojaczkach i blizniakach to mam pewne watpliwosci....;/ hahhaha
 
Zapominajko po tych wszystkich wydarzeniach spakowalam sie i wróciłam do pl ale w naszym chorym kraju dostalam 50 zł renty po Macku bo on nie pracował nigdy w polsce wiec tylko służba wojskowa sie liczyla, samotni rodzice nawet jak mają alimenty po 500zl mają ciężko musialabym mieszkać z mamą cały czas a to tez mnie dolowalo wiec posrawilam na jedną kartę i przujechalam do uk spowrotem, tyle że nie chciałam juz w londynie bo kazdy kat przypominał mi co razem robiliśmy wiec wyjechalam do northampton jakos godzinę od londynu i tu poznałam mojego M wiec siedzę tu i nie żałuj i tak jestem często w pl oskar był u mamy 3 tyg też w wakacje wiec nie jest tak źle :-))
Natalko miałaś w Northampton znajomych, czy tak sama tam byłaś ? Z kim był Oskarek jak poszłaś do pracy ?
 
Kana to wtedy napewno bedzie latwiej starac sie o pobyt jako rodzice ich obywatela, a do narodzin juz tak duzo nie zostalo, zobaczysz jak zleci, napewno jakos to bedzie moze samo zaswiadczenie, ze jestes w ciazy dzialalo by na Wasza korzysc? nie mam pojecia czy to ma jakies znaczenie tylko tak sobie gdybam :p

Agacia mialam tylko jedna kolezanke tu, pozniej sie dowiedzialam, ze jeszcze moja sasiadka z Polski tez tu mieszka, w sumie u kolezanki mieszkalam przez dwa tyg, maly byl wtedy w Polsce z mama, a jak sie przeprowadzilam na swoje to mama przyjechala z malym, a jesli chodzi o prace to koncu nie udalo mi sie pojsc, bo najpierw chcialam dac Oskarowi czas zeby sie oswoil ze zmianami nie chcialam go od razu zostawic, pozniej zapisalam go do szkoly (tu sie zaczyna darmowa edukacje jak sie ma 3 i pol roku) ale zanim sie ogarnelam juz bylam w ciazy :-D:-D:-D a teraz planowalam niedlugo isc, ale znow jestem w ciazy, wiec mam nadzieje, ze za jakis rok pojde gdzies na pol etatu, Oskar juz pojdzie do szkoly na caly dzien od wrzesnia (wiem, wyglada to jakbym byla leniwa ale to naprawde sila wyzsza ;PPP )
 
reklama
Haha Ty to umiesz pocieszyc Kane z tymi blizniakiami :pP a Ty Kajka oswoilas sie juz z mysla ze bedzie dwojka? czy boisz sie jeszcze? w sumie lepiej za jednym zamachem dwojke odchowasz i tak przy jednym dziecku czlowiek w domu uwiazany ale Marysia cudna dziewuszka wyrosla patrze na ta fotke w suwaczku jak ostatnio widzialam jej zdjecia to taka lysiutka malutka a teraz taka burza blond lokow jak modelka :))

ja w dalszym ciagu nie ogarniam...udaje , ze tak, ale nie za bardzo:-D
sprawdzilismy nasze rodziny wzdloz i wszez..wiele pokolen do tylu..ale nic, zadnych nawet powiazan z blizniakami..moja sasiadka ma siostre blizniaczke, to jedyny zwiazek:szok:
cos Ty, Nataaa, moje zycie od dwoch miesiecy to matrix..

Natalia a teraz gdzie mieszkasz? Tzn. w Pl. czy w GB?

Kaja ty nie strasz bo Kana jeszcze usg nie miała i tam trojaczki mogą się czaić ;-)

Lo matko, trojaki, rzeczywiscie:-D


KANUSIA, nie zalamuj mnie....to jest naprawde az tak zle miec blizniole...:szok:?
tzn no, moze poki Wam sie sytuacja nie wyklaruje to troche nie za dobrze..
ale nasza jest klarowna i ja dalej nie ogarniam:zawstydzona/y:
 
Do góry