reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

My już po lekarzu, Iggy dostał jeszcze syrop, ale doktor stwierdził, że kaszel ma od podrażnień, bo jest czysty już.
Ja też dostałam syrop, no i teraz sobie dalej kaszlę.

Ja mężowemu kupuje na Mikołajki książkę "Wałkowanie Ameryki" Marka Wałkuskiego, pod choinkę wkrętarkę akumulatorową, i jeszcze nie wiem co na rocznice ślubu, mamy 7 rocznicę w tym roku, zaraz po świętach, no i jeszcze nie wiem co mu kupię. Ja za to chcę dwie płyty MashMish i nowego Kościkiewicza. I może kiełkownicę.

Zapominajko a nie masz jak do gina lecieć, żeby sprawdzić czy wszystko ok? Jakbyś mieszkała bliżej to bym Ci podrzuciła monitor bicia serca dziecia. O taki mam Monitor tętna płodu „Angelsounds” :-)

A ten monitor bez problemu ci chwytał tętno Jaśka? Może chcesz go odsprzedać?
 
reklama
AGACIA, ja tez chce takie cos! Ale czy ja moge?

ZAPO, no to dobrze, teraz juz Igul z górki, Ty sie wykurujesz i bedzie oki..
 
Witajcie po dluuugiej przerwie :) Nawet nie wchodzilam bo prawei nic sie tu nie dzialo az to raz patrze a tu normalnie forum ozylo :)) wszystkie w ciazy, buduja sie i wogole tyle zmian a Kaja masakra blizniaki !!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Ja tez mialam drugiego bobasa w maju pozniej jeden okres i tyle bo karmilam piersia i co sie okazalo ze jestem w ciazy w 3cim miesiacu i znow bede majowa mama rowno rok po poprzednim porodzie :confused2::confused2: Narazie jestem przerazona i nie wiem co mam myslec :errr::errr: wiec w wieku 26 lat bede miala 3 dzieci patologia hehe ;p mam nadzieje ze bedzie dziewczynka :) Pozaty Oskar super chodzi do przedszkola uwielbia swojego braciszka i wogole zycie jest jak narazie super dla odmiany :)) Pozdrwiam Was gratulacje dla Kany Madzienki Kaji i Zapominajki i chyba tyle ciezrnych tu ?? Buziaki :****
 
Kaja musiałabys się zapytac kosmetyczki czy możesz.

Zapominajka to dobrze, że Igorek już zdrowy.

Natalka :szok: no zmiany u ciebie wow. Gratulacje.
Pokaż zdjęcia chłopców.
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny:)

Dzisiaj jakby lepiej sie czuje....ale nie chce zapeszac:p

Wczoraj wieczorkiem zdychalam...nie wiem co mi bylo ,ale myslslam ,z umre....czulam sie ogolnie strasznie....

Zapominajko ciesze sie ,ze z Iggim lepiej no i Tobioe tez zycze zdrowka:)

Natako
szoook tak to napisze:))) ale fajnie z drugiej z strony, najwazniejsze ,ze jestes szczesliwa:))) zAGLADAJ CZESCIEJ:)))
 
My już po lekarzu, Iggy dostał jeszcze syrop, ale doktor stwierdził, że kaszel ma od podrażnień, bo jest czysty już.
Ja też dostałam syrop, no i teraz sobie dalej kaszlę.

A ten monitor bez problemu ci chwytał tętno Jaśka? Może chcesz go odsprzedać?

Monitor dosyć szybko wychwytywał tętno, musiałam tylko poszukać dobrze :tak: Niestety nie mogę ci odsprzedać, bo moja siostra planuje kolejne dziecko i będzie go jeszcze potrzebować. Mogę zapytać koleżanki która ma taki sam, a dzieci raczej już nie planuje :-)
 
Dziekuje dziewczyny :)
A Ty Kanus jak sie czujesz dopadly Cie juz mdlosci? Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy z Waszym pobytem tam nie wiem dokladnie jak sytuacja wyglada bo nie nadrobie,ale musi byc jakis sposob zeby to obejsc, jak sie dzidzia urodzi to chyba automatycznie bedzie obywatelem?? Wtedy chyba bedzie latwiej?? Trzymam kciuki :**
 
Myszko pytaj :tak:, może będzie się chciała pozbyć. Jak nie, to kupię ten z linku.

Natalkaa witaj.
Gratuluję maluszków!!!
Ja i Kajak też na maj czekamy :-D
 
reklama
Ale czad, NAAATAAAAA:-D:-D, super, chyba Cie sciagnelysmy jako drugi po mnie, zywy przyklad, dla Kanki, ze po burzy ZAWSZE przylazi slonce:-D..
Super, gratulacje! Aha, Zanplo jeszcze w dwupaku.. Albo trzypaku, kto wie;-):-D!!!!!
Napewno w trzypaku:-D..
 
Do góry