reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ja jestem za tym żeby zrobić składkę ;) tylko Kana dowiedz sie wszystkiego na spokojnie od lekarza , musi być jakieś wyjście , nawet do szpitala podejdz albo do jakiegoś adwokata moze on coś będzie wiedział
 
No właśnie, gdzie kana ?

Co kupujecie męzowym pod choinkę ?

Ja czekam aż dostanę list co chce, bo podobno ma całe mnóstwo propozycji;-)

Hejka kochane....

przepraszam ,ze nie pisalam.... ale naprawde nie mam weny i humorku....podczytuje Was....ale ogrom problemow jakie mam na glowie i samych zlych wiesci jakos mnie przytulacza....do tego od kilku dni nie moge sie zlatwic i juz zastanawiam sie kiedy pekne...

Aj kochane na 90% bede musiala wrocic do Polski...co wcale mnie nie cieszy.....ale niestety nie ma wyjscia....tylko tam tez problem z mieszkaniem.....aj nie mam sily na to wszystko.....

do tego dzisiaj dzwonie w koncu doi lekrza znalazlam jednego poslkieo ,ale..... mam zadzwonic dzisiaj i zobaczyc czy mnie przyjmnie, wic jeszcze wcale nie pewne ,ze sie do niego dostane..... o ile tak wezme skierowania na krew itp, wezme skierowanie na usg....bo jeszcze troszke i 12 tydz przed samymi swietami mi wypada i potem juz w Polsce bede robic dalej.....

Kochane ciesze sie ,ze prezenciki dochodza...:)
No z tego co czytalam to strasznie Wam maluszki choruja....zdrowka zdrowka i zdrowka:****

Kochana przytulam z całych sił. Pamiętaj że wszelkie zło i niepowodzenia zawsze się kiedyś kończą :*
Kana przytulam.Zupełnie nie wiem jak ci pomóc :-(
Może ta ściepa nie byłaby taka zła?Przecież to i tak chyba nie będzie płatne jednorazowo.

Ja jestem za tym żeby zrobić składkę ;) tylko Kana dowiedz sie wszystkiego na spokojnie od lekarza , musi być jakieś wyjście , nawet do szpitala podejdz albo do jakiegoś adwokata moze on coś będzie wiedział

Ja też jestem za składką:tak: W końcu znamy się już tyle lat i nie jesteśmy tu tylko po to żeby się dobrze razem bawić ale i też pomagać:-)


Ja już po wywiadówce:tak: Głowa mi pęka z nadmiaru informacji:sorry:
 
O kurde, to oznacza ,ze czasem cos dobrze wymysle:-D??

KANUSIA, kochana, sciskam Cie mocno. Jakkolwiek brzmi to nierealnie , bedzie lepiej, lepiej niz bys sobie marzyla. Z doswiadvzenia ten wywód. Zobacz, ja juz stalam nad trumna. Jak juz mnie lekarze z nad niej wyciagneli, to sie sama umiescilam z powrotem:(.. Dzieci mialam nie miec rowniez. I tenterenten.. Wszystko poszlo w niepamiēc.. Bedzie dobrze!
 
Kana ja wiem jakie początki są ciężkie , nam Kanada przez 7 lat nie wychodziła, teraz jesteśmy bardzo blisko papierów tutaj w USA , ale dalej jest cieżko , pozwól sobie pomoc ...
 
Cześć kochane :-)

Nie odzywałam się, bo mi w piątek komputer padł-jakiś wirus, który wyświetla komunikat o zablokowaniu komputera. Cholerstwo jedne...A wszystko przez aktualizację, tak myślę.

Teraz muszę nadrabiać :-)

kanusia-główka do góry. Z takim wsparciem dacie radę. I ja też jestem za składką :tak:

Moi chłopcy właśnie wychodzą powoli z choroby- w sumie to ciągnie się już od września....

A ja chyba w końcu znalazłam wymarzoną pracę- tfu, tfu, oby nie zapeszyć... Robię fajne rzeczy, nikt mnie z niczym nie goni, no chyba że dochodzi 16, wtedy gonią mnie do domu :-D
 
reklama
Do góry