reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No jestem jestem! Ale tylko na moment bo mam dziś gości i muszę zmiatać do kuchni!!!!!
U nas pogoda w kratkę ale my już spacerek zaliczyłyśmy po 8.00:szok::szok::szok::szok::szok: Musiałam zrobić zakupy. Zuza mi dziś w cukierni krzyczała na cały głos że chce szarlotkę z lodami i śmietanką:) Pół cukierni się zaśmiewalo:)
 
reklama
ooooooooooooooo to agatkas dzis imprezuje :)
co tam dobtrego szykujesz do jedzenia????:)
swoja droga to nie dziwie sie Zuzi bo sama bym zjadła taka szarlotkę :)

Dagula zazdroszcze wyjazdu:) zawsze to jakaś rozrywka:)
 
Witamy i my:) z Kanusiowa:p

My dzisaj od rana tez na nóżkach...przed 9 jechalismy odebrać paszporciki:) zdjęcie-do poprawki, masakra, wyglądam ja ufo....:(

A poza tym u nas mży od samego rana, ale chcą nie chcąc spacerek zaliczony i małe zakupki,bo coraz skąpiej w portfeliku:)
A tak to codziennie gdzies mykamy, wczoraj byłysmy u znajomej z Mari, mis moj w pracy na popoludnie wiec,zeby nie paśc z nudów odwiedzamy:)
a dzisiaj uceikam do brata...tak tak do brata...nie myślałam,ze kiedys napisze,ze z własnej nieprzymuszonej woli ide do niego na kawke....:sorry::eek:

ok klocki wzywają...< wieza mamusiu wieza>:p
 
witam witam:)
a co tutaj taka cisza?????!! szok!!
mamuśki no nie bądźcie takie!!
u nas pogoda sie popsula sloneczko za chmurami buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wiatr taki nieprzyjemny wiec siedzimy sobie w domku:)

a ja zachorowałam na trampki :)
na sliczne błękitne trampeczki ........musze je miec hahhah

hop hop jest tutaj ktos!!!!??????
kana????
agacia???
zapominajka???
pyciol???
o agatkas to juz nie wspomne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????//
marzycielka????
myszka??????
madzienka????
kajka?????
kokusia?????
mamusia??????
blizniaki?????
o kims jeszcze zapomnialam??jak tak to meldowac sie!!!!!!!!!!!! NATYCHMIAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)
ide po kawkę inkę jak wróce to ma tutaj ktos byc bo jak nie to..........................................................:)
no dobra melduje sie:-)
No jestem jestem! Ale tylko na moment bo mam dziś gości i muszę zmiatać do kuchni!!!!!
U nas pogoda w kratkę ale my już spacerek zaliczyłyśmy po 8.00:szok::szok::szok::szok::szok: Musiałam zrobić zakupy. Zuza mi dziś w cukierni krzyczała na cały głos że chce szarlotkę z lodami i śmietanką:) Pół cukierni się zaśmiewalo:)

dobrze ze kalorie nie musi liczyc:-)
a moja dziecko n ie lubi slodkiego, ma to po mnie,z jednej strony dobrze, a z drugiej wszytskie syropki na przeziebienie sa slodkie, no wiec tego tez nie, bo natychmiast wymiotuje i mowie feeeeeeeee

u nas szaro buro
ide po kawke
milego dnia
 
hej hej....:)
u nas tez pogoda paskudna.....;/
ale sie wczoraj strułam sałatką z tuńczyka,nie wiem czemu w ogóle...ale przepraszałam się z kibelkiem chyba 15 minut;/ hahhaha teraz się śmieję:cool2:

Alex śpi,chodzi juz spać o 11 ale nie ma się co dziwić bo wstaje o 5:eek::eek::crazy:
ale teraz przynajmniej mam spokój...i śpi tak sobie średnio 3 godzinki...:tak:
Jutro jadę do Poznania...ale coś mi się nie chce....:confused2:
a ja spadam po herbatkę....nie po kawę bo mleka brak :-p
 
Witajcie. My na nogach już od w pół do szóstej bo Natka szykowała tatusia do pracy. Pogoda nieciekawa, zresztą dzisiaj i tak kisimy się w domku bo Martyna mi się wczoraj jakaś niewyraźna zrobiła a do jutra musimy się wyleczyć bo mykamy do mojej siorki na weekend. Przy okazji mamy zamiar zaliczyć mały shopping bo moje dameski nie maja płaszczyków na wiosnę.

A dziś korzystając z tego że się nudzimy robimy porządki w zabawkach.
 
Jeeesssteeeemmmm !!!!

Myszqa kochana mnie zmobilizowała :-)

Pogoda okropna, od dwóch dni wiatrzysko ze strach wychodzić, dzisiaj zachmurzenie na maksa, ale wybralismy się do biblioteki, książeczki wypożyczone ... Mati oczywiście pakował wszystkie książki co miał pod ręką do torby i mówił :"Mamusiu już mam " :-D

No nic co tam jeszcze miałam napisać ... a aaaa czytam fajna książkę"Grzesznica".

Mati ostatnio zwariował na punkcie bajek :szok: Wiecznie by ogladał bajki.

Tak sobie dzisiaj po przebudzeniu pomyślałam, że już niedługo Wielkanoc !!!
Co kupujecie dzieciom?
 
nie myślałam jeszcze o prezencie..ale najprędzej to może gdzieś się całą rodzinką wybierzemy...i to będzie najlepszy chyba prezencik...mówię o weekendzie przed świetami albo o weekendzie majowym już....:szok: jak ten czas leci...
 
hej hej....:)
u nas tez pogoda paskudna.....;/
ale sie wczoraj strułam sałatką z tuńczyka,nie wiem czemu w ogóle...ale przepraszałam się z kibelkiem chyba 15 minut;/ hahhaha teraz się śmieję:cool2:

Alex śpi,chodzi juz spać o 11 ale nie ma się co dziwić bo wstaje o 5:eek::eek::crazy:
ale teraz przynajmniej mam spokój...i śpi tak sobie średnio 3 godzinki...:tak:
Jutro jadę do Poznania...ale coś mi się nie chce....:confused2:
a ja spadam po herbatkę....nie po kawę bo mleka brak :-p
Pyciolku ile masz kilometrów do Poznania ?


Kokusia ja juz Mateuszkowi kupiłam kurteczke na wiosnę, tylko wiosna nie cche przyjść.
Zreszta ostatnio zrobiłam małemu takie zapasy ciuchowe, że aż wstyd ... no wiecie wyprzedarze były :sorry:. Dresy, spodnie, bluzeczki, bluzy ehhhh ... dobrze, że mąż o wszytskim nie wie :szok:
 
reklama
Do góry