reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
W ogóle moje włosy błagają o fryzjera ale niestety nie mam się jak wybrac...:(
muszę Alexa wywiesc do mamy w przyszłym tygodniu:)
moja mama dzwoniła osttanio i mówi ze jej sie tak nudzi i żebym przywiozła Alexa chociaż na 2 dni....hahahh fajnie mam co???:-D:-D:-D
 
ja jestemmmmmmmmmmmmmmmm

jeny pyciol to podroz zycia taka te 290 km:)
Agaciu ja nie myslalam o prezencie na wielkonoc gdyz u mnie nie ma takiej tradycji aby na zajaca cos dawac.....hhaha :) moje dziecko jest juz nazbyt rozpuszczone zabawkami i prezentami wiec jedynie na slodycze moze liczyc w tym dniu:)

Pyciolku filp mi tez wstaje ostatnio o 5 20:) i o 11 juz mi usnal :)
pewnie tez pospi do 14 hahah patrz jak sie zgraly chlopaki:)

Agaciu a czym to cie ta myszka zmobilizowala??:)
 
no widzisz Tajger tak śpią a my możemy sobie pokawkować,poinkowac i poherbatkować w spokoju :-D
a ja znowu mam problem z obiadem...cieszyłam się,że zrobię naleśniki...ale nawet pijąc herbatke zamiast kawy nie zorientowałam się ,że będzie dupa z nalesników bo tosz to mleka brak ;/ wrrrr:-D
Alexowi zrobię ryż,rybkę i szpinaczek albo marcheweczkę...
a my to nie wiem co pojemy...
chciałam zrobić brokułowa ale kutwa mój mężowy zabrał klucze od pownicy i nie mam dojścia do ziemniaków...hahahha
więc chyba zostały nam kanapki....:-D:-D:-D
 
reklama
naprościej na świecie:)
mrożony wrzucam na masełko,duszę. dodaję pieprz,sól i trochę śmietanki albo jogurtu naturalnego :) i już.Alex za nim szaleje:)
 
Do góry