reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
No faktycznie mamuleński się rozkręcaja....

Położyłam mojego katarka małego spac....o ile zaśnie chociaz po dzisiajeszej nocy to ja na jej miejscu bym padała na twarz:p hahah
ale na dzien dobry zielona herbatka zamiast kawy- staram się rzucic, jakkolwiek to brzmi :p hahaha

I jakos daje rade;) teraz miętówka i ciasteczka....ktos chętny????
Co do obiadku....hmmmmm moze talarki????

Swoją drogą ciekawe jak tam Anoli....czy już dzidzią czy jeszcze się meczy....napisze do niej eskA;)
 
kana kup sobie kawe inke:)
ja tez jestem na odwyku hahha i pije tylko jedna dziennie małą czarną a pozniej juz tylko kawe inke:) z mleczkiem:)
 
No to teraz Tajger musisz sie wczesniej wyrabiac z obiadkiem bo pewnie predzej wraca :)

No wlasnie ciekawe jak tam Anoli....Pewnie juz cos wyszlo o jej z nami nie ma :)
ciekawe oj ciekawe :)

Zapominajko dla mojego Alexa tv mogla by nie istniec...:) widzisz,ja czasami chcialabym by sobie usiadł choć na chwilke i poogladał baję...no ale niestety;/
wiecznie ogieńńńńńńńńńńńńńńń:-D
no i dołka mam małego bo bardzo mało mówi :( na bilansie pan powiedzial ze ma jeszcze czas ale jak czytam o waszych dzieciach ze tak nadaja to sama nie wiem :(
 
Pyciolku, nie smutaj się ;-), mój Alan też wymawia słówek co kot napłakał, a już o łączeniu wyrazów to już nie mam co marzyć póki co :-p, ale mam nadzieę, że kiedyś Alanek przestanie być "niemową", a wtedy już nie będzie tej błogiej ciszy w domu :-p:-D:-D:-D:-D
 
Pyciolku, Edee nie martwcie się, jak to mówią chłopcy miewają ciężka mowę i na pewno niedługo zaczną gadać, a wtedy zatęsknicie za ciszą:tak:

My niedługo zmykamy do przedszkola....więc miłego popołudnia
 
reklama
Pyciolku zazdroszczę!!! Ja czasem owszem, ciesze się, że mogę chwilkę odzipnąć, ale ogólnie uważam, że Iggy za dużo tv ogląda.

Dzisiaj, ponieważ piszę pracę i nie mogę zabawiać go jednocześnie z pisaniem, dałam mu spokój, ale uwierz mi, że z niecierpliwością czekam na ładną pogodę, żeby go odzwyczaić i odseparować ...

Jakby superniania to przeczytała.... strach się bać :/
 
Do góry