reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
hey


A my dzisiaj wyjeżdżamy z Wawy do domciu.
Oliwkę strasznie wysypało krostami z ropą.
Na coś jest uczulona i nie wiem na co.
 
witam sie:-)

u nas także deszczowo i nie ładnie:dry:
Alex spi,ja popłaciłam rachunki i myślę co dalej,bo z rana już posprzątałam bo miałam gości....więc odpoczywam:-)
 
u nas dziś leje jak z cebra ale i tak byliśmy na polu (siła wyższa"zakupy") teraz sobie już w domku siedzimy hi hi hi
pyciolek a ty tak spokojnie bez nerwówki przed ślubem???
 
Witamy ja i moja pychowa kawka z syropkiem Ajrisz Krim. :-)
Jaśkowy śpi.
Sąsiad się wyprowadza - chociaż szczerze mówiąc nie wiedziałam że jakiś nowy się wprowadził :baffled: I hałasuje okropniście.

Piekę ciacho z nektarynkami - jakby co to zapraszam.

Aaaaaaaaaaa i kupiłam sobie w reserved zajebiaszcze buciorki - Reserved - Hello Summer!
 
u nas dziś leje jak z cebra ale i tak byliśmy na polu (siła wyższa"zakupy") teraz sobie już w domku siedzimy hi hi hi
pyciolek a ty tak spokojnie bez nerwówki przed ślubem???
jakos nie ma szału...wczoraj zamówiłam sobie kiece z bolerkiem..w przyszłym tygodniu jadę po buciki...a jutro idziemy do kwiaciarni i do restauracji domówić szczególy...jakoś na luz to biore...to ma być nasz dzień a nie gości:p
jak coś się nie podoba to nara hahhaha:p;p;p;p:)
nie no...ślub bedzie o 16.00 a potem na uroczysty obiad,torta i jakiegoś drina:)
 
Hej, wysyłam wszystkim deszczowym miastom słoneczko...u nas dzisiaj cieplutko i bardzo słonecznie:tak::tak:

Zdróweczka dla wszystkich chorowitków!!!;-)

Olcia jak wizyta u dentysty.....a jak wygląda taka prochnica i skad wiesz ze Bartus ją ma:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry