reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Marzycielko współczuję ospy :( Oby kolega Oliwki nie złapał, bo ospa się zaraża przed wszelkimi objawami. Szybkiego powrotu do zdrowia!

Myszqo buty super!
 
reklama
Chyba fałszywy alarm.
Lekarz stwierdził silną reakcję alergiczną na coś co było w domu koleżanki.
Teraz jesteśmy już w Kielcach i czekamy co dalej.
 
my wlasnie tez przechodzimy alergie i to dosc silna maly byl caly w czerwone swedzace plamy...okazalo sie ze ma uczulenie na swierze pomidorki :szok: lekarz mi powiedzial ze nie wszystki pomidory sa takie same...dostal lek od pediatry i plamki zniknely jak reka odjol...
 
hej
jestem w trakci przeprowadzki, już mam dość. powinnam przeprowadzić się w ostatnią sobotę, ale kabiny prysznicowej niezamontowali, teraz lipa, bo mąż od wtorku po urlopie do pracy, więc przeprowadzka tylko popołudniami. w sobotę mamy przewieźć meble a puki co ciuchy będę przewozić... wczoraj byłam u gina ale tylko o zwolnienie u innego - bo mój ma urlop przez 2 tygodnie.
marzycielko - zdrówka dla córci

byliśmy dziś w wawie po buty profilaktyczno - korekcyjne - ortopeda zalecił - Aurelka (kupiliśmy takie różowe) są śliczne. Zuzia ma troszkę skoślawione nóżki w kształcie "X" i ma zalecenie noszenia takich przez pół roku.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki myszqa, jakoś dobrze się czuję, i ważę mniej niż w tamtej ciąży - lekarz powiedział, że to dobrze. Wtedy to dodatkowo spuchłam i miałam chyba zatrucie ciążowe, a teraz to nic nie puchnę. W 21 tyg c miałam badanie USG i wstępnie powiedział, że chłopak, ale się tak nie nastawiam, ważne żeby zdrowa było.
 
Witajcie!
o ile ktoś tu jest...

Ewelw współczuję problemów z przeprowadzką, pomyśl jednak, że chwila trudu i już będziecie w nowym gniazdku!
 
reklama
Do góry