reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej!!
Witam wszystkich!!
Ja na zwolnieniu lek od czwartku na cały miesiąc. Ale wczoraj jeszcze poszłam na 3 godz do pracy, bo musiałam pozałatwiać parę spraw. Teraz będę częściej do was zaglądać!!!!!!!!!
W przyszłym tygodniu też się wybieram na 2 godzinki do roboty.
Ale puki co wreszcie odpoczywam. Dopiero dziś to mogę odczuć. My się za 2 miechy przeprowadzamy z bardzo małego mieszkanka do dosyć sporego domku. Muszę zdążyć przed porodem ze 2 miesiące. Bo potem będzie ciężko. Do mycia okien za jakie 3 tyg chyba przyjedzie moja mama, bo ja chyba nie dam rady i ponoć to niebezpieczne. Nie mogę się doczekać.:biggrin2:

KOKUSIU - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich!!
 
reklama
Kokusia wszystkiego najlepszego!!!!!

Agacia i jak sytuacja u Was???

Ewelw już polowa ciązy za wami, ale to zleciało;-)
 
Hej kobitki, meldujemy się, że dziewczyny całe i zdrowe:-) nie zalało nas i dalej siedzimy sobie razem w domku-choć chwilami mamusia najchętniej poszłaby już do pracy,ale póki nie jest tak żle z pieniążkami posiedzimy jeszcze troszkę razem:tak:podczytuję Was i mam nadzieję,że jesteście wszystkie bezpieczne i "wielka fala" Was nie dosięgnie;-)buziolki

aa kupiłam Biance znikopis -rewelka-mała ciągle rysuje i chodzi wszędzie z tą tablicą,więc polecam jakbyście chciały kupić coś nowego waszym pociechom:tak:


100 LAT KOKUSIU!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie Mamusie;-)
Ta pogoda mnie niedlugo dobije, u nas znow pochmurno, niby nie pada, ale wyglada tak jakby lada chwila mialo lunac:wściekła/y: Ciesze sie, ze jedziemy w lipcu na te wakacje, bo poki co lato nie zapowiada sie zbyt ciekawie. No chyba ze cos z ciaza bedzie nie tak i lekarz mi zabroni, ale miejmy nadzieje, ze tak sie nie stanie;-)

Mimo tego calego ogromu nieszczescia ciesze sie, ze woda nie dotarla do zadnej z Nas:tak: Agaciu 3mam kciuki, zeby U Was nic zlego sie nie wydarzylo;-)

ewelw jak sie czujesz w ogole? Kto mieszka w brzuszku, bo pewnie juz wiesz, a nawet nam sie nie pochwalilas? I jak tam waga, bo pamietam, ze ta sprawa bardzo sie martwilas? Nic sie nie zalisz, wiec pewnie jest w porzadku;-)

I kokusiu dla Ciebie oczywiscie najlepsze zyczonka, duzo zdrowka, radosci i milosci i oczywiscie wszystkiego czego tylko sobie zyczysz:tak:
A humorek musi sie poprawic, bo wiesz ze jaki w dzisiejszym dniu taki przez caly najblizszy rok;-)
 
No właśnie Agaciu jak tam u Was? Kana a Ty jesteś bezpieczna bo słyszałam dziś rano że fala doszła już do Tczewa.


A tak w ogóle to witam się wtorkowo z wyjątkowo podłym humorem
kochana,
urodzinki i humor masz podly?????????????no nie, chyba musze zrobic porzadki w twoim domu!!!!!!!
no chyba ze ten humor podly, bo sie starzejesz kochana:-)
100 lat 100 lat niech żyje nam !!!!!!:-):-)


Hej

Pogoda okropna, bardzo zimno, całą noc padało, jakbysmy mieli za mało wody tutaj. Warta wylała okropnie a podobno następna fala idzie.
Na razie do mnie nie doszła woda, mam nadzieję, że już nie dojdzie. Mieszkam od Warty raptem 3 - 4 km, w niektórych miejscam pozalewało już trochę domy , doszło do naszego rynku. Ja mieszkam w takim dołeczku więc jak fala przebije to mnie tutaj na maksa zaleje. Ju raz nas zalało, kilka lat lemu.
trzymam kciuki zeby was nie zalalo
 
HEJ!!
Faktycznie, że to już połowa ciąży.
Nie wiem jeszcze czy chłopczyk, czy dziewczynka. Mam iść w przyszłą środę na USG i jak się nie odwróci pupą to zobaczymy:tak:

Z wagą się strasznie pilnuję, to znaczy nie jem słodyczy, a w I ciąży podjadałam słodkości. Na razie w tym samym tyg. c. mam 3 kg mniej niż w poprzedniej bo notuję wagę systematycznie i wtedy też to robiłam. Ale ogólnie z wagą to cały czas na + dosyć szybko idę. Rewelacji się pod koniec nie spodziewam. Ale skoro schudłam do poprzedniej wagi i przed ciąży zanim zaszłam w drugą to może nie będzie tak źle.... Aczkolwiek możliwe, że pewnie się przyłamię trochę po porodzie
 
Tak się zastanawiam co u Pyti, dawno się nie odzywała.

Woda sie podnosi coraz więcej, juz sie dostała do tych domów co są położone najbliżej.
 
reklama
Do góry