reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie kochane kobietki.. Wchodzę po krótkiej przerwie i normalnie forum nie poznaję :szok: Już myślałam, że zabłądziłam i trafiłam nie tu gdzie trzeba :szok:

No więc kochane wszystkiego najlepszego z okazji naszego Święta :-)

A teraz to chyba przyjdzie mi się oswajać z nowym BB :-( Stęskniłam się za Wami baby kochane :-)
 
reklama
Pyciolku kochany jakoś tak w dolinach bywałam :-D A poza tym ciągle brakuje mi czasu :-( Nie wiem dziewczynki, czy to tylko ja mam ten problem? :zawstydzona/y: Ja wiem, że starość, ale żeby aż tak? :szok::-D:-D:-D
 
Pyciolku to tylko pozazdrościc zapasów......

Moja mamusia kochana już szykuje paczuszkę dla MARI kazała mi nic nie kupowac,bo wszystko ma....juz na przyszłą zime......bo u nich takie wyprzedaze,ze nie mogła sie oprzeć i większe brała......wiec czekam z niecierpliwością.....:) zawsze troszkę kaski do przodu...

A no i chcę sie pochwalić ,ze rozliczyłam Pita mojemu mężowi .....pierwszy raz podchodziłam do tego typu sprawy i poszło mi super...a miał tych umów kilka.....jestem z siebie zadowolona chociaż wiem,ze co niektóre pomyślą sobie "a co w tym trudnego"..... JA I TAK DUMNA Z SIEBIE :p HAHAHAHA

Semiko no własnie gdzie ty sie podziewasz????
 
Kanuś :zawstydzona/y: tak jakoś... Ale już obiecałam poprawę :-)

U nas też robi się drobne prezenty na Zajączka... Oczywiście "drobne" to bardzo różnie rozumiane słowo :-D i tak naprawdę wszystko zależy od zasobności portfela :-D U nas w tym roku będzie wyjątkowo skromnie, ale mam nadzieję, że kiedyś to sobie odbijemy :-)
Aha, u nas dzieci wystawiają wieczorem w Wielką Sobotę koszyczki (takie wiklinowe :-D), w nocy przychodzi Zajączek no i rano trzeba tych koszyków (z prezentami) szukać :-D Gdzieniegdzie ludziska chowają te koszyki np. w ogródku, no ale może niekoniecznie w taką zimnicę :baffled:
 
Kanuś i masz rację kochana :* Bądź z siebie dumna, bo masz powody ku temu :-)

A wiek wiekiem, ale chyba dosyć blisko siebie mieszkamy, więc może kiedyś uda nam się spotkać :-)
 
reklama
Do góry