reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziękujemy bardzo za wszystkie życzonka!!!!!!!
Jak szybko minął ten rok! ehhhhh:)

Ja dzisiaj dopiero do domu wróciłam bo byłam zamawiać torta i na zakupach przedurodzinowych:)

Agaciu fajny filmik: "Narzeczony mimo woli" - komedia romantyczna ale taka że boki zrywać z tekstów:)
 
reklama
Witajcie wtorkowo,my nie byłysmy dzisiaj na dworze bo było za zimno i mamusi nie chciało się ruszyć dupska:-(Bianka ząbkuje od miesiąca więc nocki "jęczące" a do tego non stop wstaję i ją przykrywam,aby nie wybudziła się z zimna,ale poza tym super:-D:-D:-D


To ja jestem Edyta jak by ktoś nie wiedział, albo zapomniał :-p:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:tak:;-)
hehe a jak my idziemy na spacerek bez wozka to musze trzymac mojego za reke gdyz zawsze sam chce isc tam gdzie akurat My nie idziemy:baffled: i jeszcze jak idziemy to co pare kroczków jest zatrzymywanie i podziwianie wszystkiego dookola , popatrzy popatrzy ujdzie pare metrow i znow rozgladanie czy aby okolica się nie zmieniiła:-D a jak zobaczy jadący samochód to już wogule frajda wielka:baffled: a dzis to smiac mi sie chcialo bo szlismy do warzywniaka i przechodził mężczyzna taki wysoki podobnie ubrany z czapki i kurtki do mojego męża i Fifi za nim :-D:-D:-D teraz biedak siedzi na srodku pokoju ze świerzą bułeczką i zadowolony ze hohoh
kurcze zazdroszczę Wam ,że Wasze Skarbki biegają już same aczkowiek czasami to jest uporczywe na dworze,ja już nie mogę doczekać się aż Bianka ruszy sama:-)
hey

Jestem teraz u rodziców więc mam na chwilę Net:-)

U Nas nie ciekawie bo już nie pracuje:-(
Teraz skupiamy się na znalezieniu pracy w całej Polsce.
Dzisiaj szukamy w Gdyni i Gdańsku.

Młoda zdrowa i rozrabia:-)


Nasze humory są do bani:-(
Idę Was nadrabiać
przykro mi z powodu pracy,na pewno znajdziesz lepszą Marzycielko, ważne,że młoda zdrowa:tak:
Hej

U nas nadal zimno i biało. Mati boi sie śniegu chyba :sorry2:, wózkiem nie jeżdzimy na tym sniegu, a sanek nie mamy więc chodzimy a Mati nie chce tylko woła na rączki :no:, więc dzisiaj spacerek sobie darujemy, poczekamy na sanki :tak:
:confused::confused::confused: no coś Ty? sanki może go przekonają a kiedy kupujecie?my też jeszcze nie mamy:zawstydzona/y:
o rany nie mam czasu na nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mialam do Was napisac ale musze uciekac z moim rozdarciuchem na sanki...przynajmniej wtedy jest cicho.....odezwe sie jak moje dziecko przestanie zabkowac badz znajde troszke czasu....kocham Was:-D
współczuję ząbkowania ,sama teraz to przechodzę i czasami zagryzam wargi aby nie krzyknąć jak nie daję rady z marudzeniem małej:-(a z drugiej strony strasznie mi jej szkoda:-(jakoś musimy to wszystkie przeżyć:tak:
witajcie kochane

100 latek dla Zuzi kochanej
dołączam się do życzonek:-):-):-)
 
Taaak ?:) Musiałam przeoczyć:zawstydzona/y: Super filmik nie?:) Pokładałam się ze śmiechu:)

nooo, mi też się bardzo podobał :tak::tak::tak::tak::tak:
ten "Brzydka prawda" też jest całkiem niezły. No a Wyznania zakupoholiczki również fajne, ale czytałam wcześniej książkę i jest baaardzo dużo rozbieżności.
Jak mi się jeszcze coś fajnego przypomni to napiszę :tak:
 
Witam!!!!
Dziecko spi....ufffff....
Ale sie narobiło,byłam z malutkim o 17.00 tutaj u pediatry by zapisac Go na szczepienie bo nie wiedzialam jak teraz bedzie je mia bo wczesniej "szedl" systemem w Irlandii.a tu sie okazalo ze malutki nie dosc ze zabkuje to i jeszcze ma zapalenie jamy ustnej (bardzo zaawansowane) bardzo cierpi i dlatego goraczkowal,dlatego non stop marudzi,płacze i nie spi po nocach...:-(bidulek...dostal syropki,leki itp.Nadomiar tego nie ma jednego jaderka ktore mu nie zeszło,wiec bedzie mial sciagane operacyjnie pod narkoza:-(a problemy skorne nadal trwaja:-(za duzo tego jak na mojego maluszka:-(
 
Witam!!!!
Dziecko spi....ufffff....
Ale sie narobiło,byłam z malutkim o 17.00 tutaj u pediatry by zapisac Go na szczepienie bo nie wiedzialam jak teraz bedzie je mia bo wczesniej "szedl" systemem w Irlandii.a tu sie okazalo ze malutki nie dosc ze zabkuje to i jeszcze ma zapalenie jamy ustnej (bardzo zaawansowane) bardzo cierpi i dlatego goraczkowal,dlatego non stop marudzi,płacze i nie spi po nocach...:-(bidulek...dostal syropki,leki itp.Nadomiar tego nie ma jednego jaderka ktore mu nie zeszło,wiec bedzie mial sciagane operacyjnie pod narkoza:-(a problemy skorne nadal trwaja:-(za duzo tego jak na mojego maluszka:-(

biedny Alexik :-( mam nadzieję że wszystko się ułoży
 
reklama
Do góry