reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hey

Jestem teraz u rodziców więc mam na chwilę Net:-)

U Nas nie ciekawie bo już nie pracuje:-(
Teraz skupiamy się na znalezieniu pracy w całej Polsce.
Dzisiaj szukamy w Gdyni i Gdańsku.

Młoda zdrowa i rozrabia:-)


Nasze humory są do bani:-(
Idę Was nadrabiać

a co się stało? dlaczego już nie pracujesz?
 
reklama
Hejka mamusie
A ja od kilku dni też spacerkuję z Młodą, przewaznie brak na to czasu, ale od kilku dni mi sie udaje wybrać, jeździmy wóziem, bo Madzia nie umie chodzić, a poza tym tak jest mi wygodnie, wózek na pompowanych kołach i super sie prowadzi nawet po śniegu. Na saneczkach jeszcze nie byliśmy:zawstydzona/y::-(, bo mam tylko bez oparcia, a zresztą ona od razu na dworze zasypia, wiec chyba u nas sie nie sprawdzą..

Marzycielko, szkoda że znów tak wyszło z pracą, to juz któryś raz z kolei, chyba macie pecha.

Edee, dobrze ze przypomniałaś ze Ty Edytka jesteś, bo jakoś mi się zapomniało:-D:-D:-D, jakby cos to ja Agnieszka;-)

Zuzieńko, nasz kochany najmłodszy roczniaczku, sto latek
 
hey

Jestem teraz u rodziców więc mam na chwilę Net:-)

U Nas nie ciekawie bo już nie pracuje:-(
Teraz skupiamy się na znalezieniu pracy w całej Polsce.
Dzisiaj szukamy w Gdyni i Gdańsku.

Młoda zdrowa i rozrabia:-)


Nasze humory są do bani:-(
Idę Was nadrabiać

Marzycielko nie wiem co powiedzieć.
Przykro mi.

jaki polecacie film - jakąś komedie romantyczną ?

Zapominajka jak dzień z tv? :-D

Agacia nie kupiliśmy bi mężowy musiał do pracy jechać, ale w czwartek ma wolne więc jeszcze mam 1 dzień bez tv. Szkoda, że tylko 1...

A film z nowości, czy tak w ogóle?
 
reklama
Do góry