reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie

u nas znowu fajna pogoda mrozik, bez wiatru, tyko sloneczka brakuje....
dzisiaj Jula byla na spacerku piechotą:-D:-D:-D:-Dtroche trwało zanim doszłyśmy do apteki ale teraz nie powinna gardzić wózeczkiem:-D:-D:-D:-D

Agacia
ja myśle że Mati nie boi się tylko cieżko mu chodzic po sniegu....

Pyciolku trzymamy kciuki za Ciebie dzielna mamuśko i mojego zięciunia....:tak::tak::tak::tak:

Zuziu!!!!
Twoje pierwsze wielkie święto
mój maluchu uśmiechnięty
Zawsze wesół
pełen werwy
miłą minę masz bez przerwy
nasz maluszku ukochany
bądź nam zawsze tak wspaniały

Wszystkiego najlepszego z okazji 1 roczku życzy Jula i ciocia Magda

birthdaycaket.jpg

 
reklama
Witajcie wtorkowo:tak:
Zuziu!!!!
Twoje pierwsze wielkie święto
mój maluchu uśmiechnięty
Zawsze wesół
pełen werwy
miłą minę masz bez przerwy
nasz maluszku ukochany
bądź nam zawsze tak wspaniały


Wszystkiego najlepszego z okazji 1 roczku życzy Jula i ciocia Magda

birthdaycaket.jpg
Podpisujemy się wszystkimi kończynami pod tymi pięknymi życzonkami
 
Zuziu sto latek !!!!:-):-):-)

Jakie tu pustki ... szok :szok::szok::szok:

Co robicie kochane kobietki, że coraz mniej Was tu zagląda :confused::confused::-(
 
Zanplo miałam już sie kiedyś ciebie spytać , jak masz na imię?? rozmawiamy tak i rozmawiamy a nawet twojego imienia nie znamy:-p jam jest Ola;-)Olga:-D
Żaneta :happy2:
Mam dokładnie tak samo. Ja nawet książki czytam przy włączonym telewizorze.Taka namiastka żywego cżłowieka:sorry2:


A ja Mariola:-D ale nie cierpię tego imienia:baffled:
Acha Zanplo jak masz konto na NK to serdecznie zapraszam. Podeślij dane na priva to Cię zsnajdę bo ja niestety nie wyskakuję w wyszukiwarce:no:
Wyślę jak tylko dojdę do tego jak wysłać wiadomość :-D
Rzeczywiście z tymi wózkami teraz to koszmar, czasem nie mam siły pchać bo oczywiście nie wszędzie chodniki są odśnieżone, ale teraz chodzimy sobie trochę za rękę po śniegu obok domu więc wózka nie potrzeba.
Jejku tez czas tak leci, że codziennie siedzę do 12-stej, żeby się z wszystkim wyrobić.
Majusia się obudziła więc idziemy robić obiadek.
 
Ja z moim bez wózka nie wyjdę, bo Iggy zaraz siada na pupę:-D i już z chodzenia nici, choc po domu biega.
Jeszcze pewnie kilka dni tak będzie:-)
 
hehe a jak my idziemy na spacerek bez wozka to musze trzymac mojego za reke gdyz zawsze sam chce isc tam gdzie akurat My nie idziemy:baffled: i jeszcze jak idziemy to co pare kroczków jest zatrzymywanie i podziwianie wszystkiego dookola , popatrzy popatrzy ujdzie pare metrow i znow rozgladanie czy aby okolica się nie zmieniiła:-D a jak zobaczy jadący samochód to już wogule frajda wielka:baffled: a dzis to smiac mi sie chcialo bo szlismy do warzywniaka i przechodził mężczyzna taki wysoki podobnie ubrany z czapki i kurtki do mojego męża i Fifi za nim :-D:-D:-D teraz biedak siedzi na srodku pokoju ze świerzą bułeczką i zadowolony ze hohoh
 
Zjadła trochę pomidorowej, a resztą wzgardziła, ja już nie wiem raz je innym razem nie, ale cóż- kobieta :-).
U nas jest tak, że Majka chodzi za rękę po całym podwórku i odgarnia ręką śnieg z każdego miejsca, więc tak sobie krążymy :happy2:.
 
reklama
hey

Jestem teraz u rodziców więc mam na chwilę Net:-)

U Nas nie ciekawie bo już nie pracuje:-(
Teraz skupiamy się na znalezieniu pracy w całej Polsce.
Dzisiaj szukamy w Gdyni i Gdańsku.

Młoda zdrowa i rozrabia:-)


Nasze humory są do bani:-(
Idę Was nadrabiać
 
Do góry