reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

o pięknie!nawet cytaty jakoś dziwnie działają ,niby są tam gdzie powinny ,ale jakoś nie tak . Zaczynam podejrzewać mojego męża że to on tu coś nadziałał- ma kręćka na punkcie ochrony danych ( prawnik:dry:)
 
reklama
Dagulla a żebyś wiedziała,że on tak ze wszystkim czeka na tatę:tak: Wszystkie nowe rzeczy robił dopiero jak tatuś był w domu:tak:

Musia a może nie kombinuj tylko daj sobie pomóc:sorry2:
 
no są jakieś postępy, ale już muszę lecieć bo mam bardzo ważną sprawę do sąsiadki też mama - Julci 1,5 roku. zaglądnę potem . Hej!
P.S. I jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc , na pewno dojdę jak to ma być, tylko teraz już mnie czas goni. Myślę ,że lepiej mi pójdzie wrzucenie paru zdjęć- coś w końcu musi zadziałać
 
Halo, halo moje kochane mamusie :-D:-):tak:
Ja też niewyspana, w dodatku @ dziś przyszła, ale jakoś humorek taki dosyć ;-)

Na początku
STO LAT DLA ZUZIEŃKI :tak::tak:


Ten brzuch to totalna masakra:szok:

mój brzuch wcale nie jest dużo lepszy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: mam dużo za dużo skóry :-:)-(

witam :-)
nocka super maly zasnal o 19 obudzil sie o 6 :szok: i zasnal jeszcze do 7.30 ale cucow sie nie spodziewam pewnie to jednorazowy wyskok:-D ja dzis do dentysty na 15:no::eek:

ja też tak chcę!

hey

Kurcze cos mnie bierze od wczoraj.
Czuje się fatalnie.
Teraz muszę wytrzymac do 16 jak przyjedzie M. i kładie się do łóżka.
Mam nadzieje, że dam rade:-(

zdrówka, kochana

:zawstydzona/y:Obiecuję się poprawic:tak: Ale wczoraj to musiałam szybko bo kuriej stał pod domem 15 min i trąbił a ja mąśdra głowa go nie słyszałam. Aż dopiero zadzwonił do męża a ten do mnie:-)

a co to za leniwy kurier że mu się dupki do drzwi nie chciało ruszyć, tylko stoi i trąbi??
 
reklama
Do góry