reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dagulla no powiedzmy,że to przez to;-) I pomińmy fakt,że moje dziecko budzi się w nocy,a o 6:00 rano jest wyspane:-D Ale ciiii;-)
 
reklama
Hejka
Dziewczyny a wyprawiacie roczek maluchom w dzien w który przypada czy np. przesuwacie na sobote czy niedziele? Np. jak wypada w środe to robicie w środe czy w sobote?

Agaciu, u nas roczek wypada w poniedziałek, więc robimy dzień wcześniej - w niedzielę :tak:
U nas też wypada w poniedziałek i robimy w niedzielę

Mykam spać i śnić...Mmmm...Nic Wam nie powiem:-p
Nie mów, nie mów, my i tak wiemy o co kaman:-D

Kurcze cos mnie bierze od wczoraj.
Czuje się fatalnie.
Teraz muszę wytrzymac do 16 jak przyjedzie M. i kładie się do łóżka.
Mam nadzieje, że dam rade:-(
Życzę zdrówka i żeby Oli nie dała za barzdo popalic i dała Ci sie spokojnie wykurowac

ZUZIEŃKO NASZ SŁODKA WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ Z OKAZJI TWOJEGO SWIĘTA
 
No i znowu do kitu , to jest straszne!!!!
gorsze niż matura z matematyki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: doprowadza mnie do szału, że zamiast coś sobie pisać kopiuję po raz 1000 jakiś durny kod, który nie działa i jeszcze po drodze muszę zakładać konta albo jeszcze lepiej pisać blogi żeby sobie wkleić kilka literek.

Wszystkie was przepraszam za niepisanie przez tydzień ( a obiecałam) tylko że mąż miał anginę i okupował kompa- wiadomo nic tak nie leczy zakażeń bakteryjnych jak dobra strategia;-)

pomocy - bardzo chcę wam coś wkleić i mi łyso:-(
 
Bliźniaki no mogłaś chociaż chwilę poudawać no:-p

Musia a wklej tutaj ten kod i pokaż jak on wygląda.
 
Dagulla no powiedzmy,że to przez to;-) I pomińmy fakt,że moje dziecko budzi się w nocy,a o 6:00 rano jest wyspane:-D Ale ciiii;-)

oj mamuska mamuska jak ty nie rozumiesz swojego dziecka przeciez on tez jak sie dowiedzial ze tata wraca to z wrazenia nie mogl spac:-D a tak serio no to nie zazdroszcze nie przespanej nocki ale za chwileczke mezus Ci troszke pomoze przy malym:tak:
 
Dagulla on z wrażenia to już 3 tygodnie nie śpi:eek::-p A tak poważnie to dwie górne dwójki mu wychodzą,jedna jest już na wierzchu:tak:
 
Najpierw się odprężę i jeszcze raz spróbuję.

Na razie melduję posłusznie, że nocki mamy w zasadzie do zniesienia tylko Miśko wymiotuje ostatnio- czasami( większość dziecisków ze żłobka też, o grypkach i katarach nie wspomnę dziś obecność 6 maluchów na 20 w grupie).
W nocy popił mleka i wszystko stracił ,ale potem mu przeszło i poprawił drugą butlą;-) . To jakiś wirus wczoraj w nocy było to samo a potem w dzień super. Nie martwię się jeszcze bo ma Miśko wspaniały humor i sił też mu nie brakuje - zepsuł wczoraj siostrze okulary. Jak Klara wróci ze szkoły musimy iść je naprawić.
Urwis jeden;-)
 
Musia a wklej tutaj ten kod i pokaż jak on wygląda.[/QUOTE]

teraz to mi gdzieś uciekł :zawstydzona/y:eee... a ja myślałam że sobie z kompem radzę ( dobrze że mój szef nie wie bo wszyscy w firmie myślą że ja jestem spec) ale mam na swoje usprawiedliwienie to że jestem też na innych forach i nigdzie nie miałam takich cudów jak tutaj - klątwa jakaś albo ktoś przekombinował. Dzięki mam już też pomoc na pw
:-)
 
reklama
Do góry