reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
p.s wczoraj była rocznica naszego poznania się , ja zapomniałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:a moje kochanie przyniosło mi kwiatki :tak::tak::tak:no i ja jak zawsze nie mialam dla niego prezentu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-D

Mój by nie pamiętał, a kwiatki to też dla niego banał. Jednego kwiatka tylko dostałam przez całe już prawie dwa lata, JEDNEGO:-(

Mamuski słyszałyscie????? Michael Jackson nie zyje....szokkk :szok:...myslałam,ze jakis żart jak włączyłąm telewizje..... kurcze był jaki był,ale jako piosenkarz rewelacja....uwielbiam jego utwory....
[*]

No czytam właśnie tu u nas i nie mogę uwierzyć.

ale dzidzia jest najwazniejsza:tak::tak::tak:


A mamusia dzidzi to mniej ważna? Pod serduszkiem nosiła, bawi, lula, pupcię wyciera.Mamusia też ważna!

Lilac przy każdym poście masz taki "+" i ja czytasz to go naciskasz wtedy zamienia się czerwony "-" A potem wciskasz normalnie "odpowiedz" i w okienku wyskakują Ci wszystkie zaznaczone posty. Tylko pamiętaj żeby nie kasowac " [ ]" tych nawiasów

Kokusia - dzięki kochana, zaraz sprawdzimy czy zadziała

Proponuję Konstantynów Łódzki :tak:

O jaka patriotka regionalna się znalazła;-). Kansas dla mnie to tylko kałuża na grila, tam chyba nic więcej nie ma:sorry2::-D
 
Cześć;
ja dziś dla odmiany nickę miałam calkiem całkiem, tylko 3 pobudki:-D.

Buziaczki dla solenizantów.

Mamusia niestety u mnie wczoraj spadły 3 krople i 1 raz się błysnęło. A miałam nadzieję, że coś przywieje...

Mamuski słyszałyscie????? Michael Jackson nie zyje....szokkk :szok:...myslałam,ze jakis żart jak włączyłąm telewizje..... kurcze był jaki był,ale jako piosenkarz rewelacja....uwielbiam jego utwory....
[*]

Słyszałam, rano mężyś mnie obudził, żeby mnie poinformować. JAko dziecko byłam fanką i smutnawo mi się zrobiło.


Do mnie dzisiaj teściówka przyjeżdża :-D i będziemy plotkować;-)
 
Dzien Dobry Kochaniutkie
u mnie za oknem szaro, buro i ponuro...i jak nie będzie padać to cud

100 lat dla Hanusi i Oliwki z okazji 7-ms oraz Bianeczki i Szymcia z okazji 6-ms

a mnie dzisiaj łeb boli jak chol....
 
witajcie
dzisiejsza nocka była straszna... Nuśka budziła sie co godzine zeby pociumkać sobie cycucha:szok:
u nas pogoda dzis taka jak wczoraj czyli dzeszcz i burze

najlepsze zyczenia dla Hani, Oliwki, Bianeczki i Szymusia!!!
 
reklama
witajcie
dzisiejsza nocka była straszna... Nuśka budziła sie co godzine zeby pociumkać sobie cycucha:szok:
u nas pogoda dzis taka jak wczoraj czyli dzeszcz i burze

najlepsze zyczenia dla Hani, Oliwki, Bianeczki i Szymusia!!!


u nas tez burza przeszla w nocy a ja pranie sobie rozwiesilam na noc a ze mi sie nie chcialo isc i zebrac prania jak byla burza to znow musialam uprac i rozwiesic, przeszla jakas ogromna burza Alkowe skarpetki,i slinieczek u sasiadki wyladowaly na balkonie :-D dzis o 9 mi przyniosla :-D:-D
a teraz przestalo padac i wyszlo slonko oszalec mozna z taka pogoda a my nadal uwiezieni w odmu maly ma kaszelek i katarek... czopki do niedzieli ma brac i zobaczymy co poznej:tak:
 
Do góry