reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam
ja znowu na nocnej zmianie na bb:-D:-D

Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów !!!!!
Dziewczyny czekam na Was - w sobote super pogoda i rano jedziemy nad ocean,
strasznie zaplanowany czas mam już od jutra:-D:-D, pewnie dopiero w niedziele zaglądne do Was:zawstydzona/y:

Gasze światło - papatki spijcie słodko;-)
 
reklama
Dzień dobry:tak: Uf jak to dobrze wstac rano i móc włączyc internet aż się buzka raduje mimo że pochmurno za oknem.

Sto latek szczęścia, zdrowia i kochających i zawsze uśmiechniętych rodziców dla Hanusi i Oliwki z okazji siódmego oraz Bianeczki i Szymonka z okazji szóstego miesiączka życzy ciocia kokusia i Natalka
 
Witam i ja:)))

Nocke miałam super.....malutka poszła spacku przed 22,a wstała dopiero na butle o 5:20.....i na cycusia o 7:30....

A poza tym to pogoda do bani...ponuro i pochmurno...mam nadzieje,ze na jakis spacerek mimo to udam nam sie wyjsc....:tak::tak::tak:

No i oczywiscie:

Wszystkiego Najwspanialszego i Najweselszego dla Hanusi i Oliwki z okazji 7 miesiąca oraz Bianeczki i Szymonka z okazji 6 miesiąca życzą Mariczka i Ciotka Kanusia :***
 
Młodsza córka mojego męża też dziś miała wyniki i na szczęście dostała sie do tej szkoły której chciała :-) To 14 liceum w warszawie :-) ze 100 ocenianych. A starsza skończyła 4 na liście :-) I teraz czekamy na wyniki matur i na to czy się dostanie na medycynę :tak:

Mój M. dziś się wybiera na męski wypad :-) Kokusia, Mamusia - ja się z Wami też muszę na jakieś winko umówić - Wy najbliżej mnie :-D
Myszqo sdolne masz te pasierbice:-)A co do spotkanka to spoko. Trzeba tylko ustalic gdzie i kiedy :tak:

Nelli wymyslila ze in vitro jest niepotrzebne,zeby miec dzieci. Wystarczy wyjechac na urlop, zjesc razem kolacje i porozmawiac:sorry2:, a wogole to kobiety nie moga zajsc bo chca miec dzieci za póżno:baffled: i takie tam jeszcze stek bzdur:angry: Co ta kobieta wogóle tam robi:confused:
Tylko jedno zdanie. Głupia baba.

O co chodzi z tymi krzakami i poziomkami?
Zapominajko w krzakach to siedzą te co tylko podczytują ale się nie odzywaja a na poziomki to miał iśc mój mąż z Mamusią. Tylko oni mieli na takie prawdziwe iśc i bez żadnych podtekstów a te zbereznice sobie reszte dośpiwały:-D

Jestem i ja
Mój dzisiaj pojechał w trasę pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy, nie wiem jak ja się przyzwyczaję, zawsze trochę lżej było, bo codziennie kąpał Młodą:confused:, wziął ze sobą jednego syna, zeby się nie nudził w domku, a następnym razem weźmie drugiego, dla nich to wielka atrakcja.
U nas dzisija pogoda okropna i śpiąca, wiec po pracy Mała poszła spać, a ja też sie zdrzemnęłam godzinkę, zeby jakoś funkcjonować.
Dobrze że Ci chociaż jednego pomocnika zostawił;-)

:-D:-D:-D:-D:sorry2:

a u nas byla taka ulewa i burza, ze szok, no i przez ta burze nie mam juz pawilionu ogrodowego na tarasie, zostały tylko rurki i to złamane na pól:-:)-:)-(
U nas tylko lało ale na szczęście wiatru nie było. Dobrze że się jeszcze załapałam na ten pawilon:tak::-D

Kokusia kurcze jak ona nam rosna.....ja nie cche:(((
Kana ale taki większe też są fajne zwłaszcza jak pyskują:-D

A potem to się przekłada na prawdziwą politykę. Ci z młodzieżówek wyrastają idą do poważnej partii i robią tak jak się nauczyli. Kolesiostwo ponad wszystko. :dry:
amen

witaj w cywilizacji
podziwiam , ja bez prądu życ nie umiem
no ja też nie umiem i myślałam już ż oci*

a jakie objawy głodu bb miałaś?:-D:-D:-D
chyba jeszcze nie jestem uzależniona bo nie odnalazłam u siebie żadnych oznak:-D
 

Wszystkiego Najwspanialszego i Najweselszego dla Hanusi i Oliwki z okazji 7 miesiąca oraz Bianeczki i Szymonka z okazji 6 miesiąca życzą Mariczka i Ciotka Kanusia :***

Ja też Wam życzę, tego samego z całego serduszka ;-):tak::tak:

Witam się i ja :tak::tak: myślałam, że będę pierwsza :sorry2::baffled::zawstydzona/y::-p:-D:-D, a tu psińco :zawstydzona/y:

Czytam te newsy co wstawiacie linki, i aż szczena mi opada co to się robi na tym świecie :-:)-:)-(, taka tragedia dla wielu wielu ludzi :no::no:
 
Sto latek szczęścia, zdrowia i kochających i zawsze uśmiechniętych rodziców dla Hanusi i Oliwki z okazji siódmego oraz Bianeczki i Szymonka z okazji szóstego miesiączka życzy ciocia kokusia i Natalka


My też życzymy wszystkim świętującym dużo sdrówka, słonka i radości oraz oceaniczne głębie miłości:-D


A jak się cytuje kilka postów, bo zawsze mi tylk jeden wchodzi???????


Mamusia współczuję strat. Dobrzr, że wam nic się nie stało. A ten pawilonik to pewnie postawicie teraz większy i piękniejszy.
U mojej babci kiedyś cały dach zdmuchnęło przy takim tornadku. Ja jestem przerażona powiem szczerze jak słyszę takie rzeczy i widzę tych pozalewanych ludzi. Szok poprostu.
 
Mamusia współczuję strat. Dobrzr, że wam nic się nie stało. A ten pawilonik to pewnie postawicie teraz większy i piękniejszy.
.
no co ty, moje kochanie, już sobie planuje jakoś ten pawilon reperować, on jest tak oszczędny ze najpierw musi zreparować, a jak nie da się to wtedy dopiero kupi, a niech oszczędza, dobrze ze na mnie nie oszczędza:tak::tak::tak:
p.s wczoraj była rocznica naszego poznania się , ja zapomniałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:a moje kochanie przyniosło mi kwiatki :tak::tak::tak:no i ja jak zawsze nie mialam dla niego prezentu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamuski słyszałyscie????? Michael Jackson nie zyje....szokkk :szok:...myslałam,ze jakis żart jak włączyłąm telewizje..... kurcze był jaki był,ale jako piosenkarz rewelacja....uwielbiam jego utwory....
[*]
 
Do góry