reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzień dobry:tak:

Na początek:

Wszystkiego najlepszego dla naszych dzisiejszych siedmiomiesięcznych solenizantów: Mateuszka - Agaci i Julii - Fasolkomarii:tak::tak::tak:Rośnijcie zdrowo:-)

Kurna dawno się nie odzywałam, ale brak czasu i normalnie moja córa jest tak marudna chyba przez te zęby, których jeszcze brak, że normalnie czasem nie wyrabiam:baffled:Ale podczytuję co tam u Was na bierząco:tak:

Dzisiaj moje Dziecko stwierdziło, że czas rozpocząć dzień wcześniej i o 5 wstało.....hmmm....a ja nietomna:zawstydzona/y:Teraz bawi się w łóżeczku, ale podejrzewam, ze nie za długo:dry:

Widzę przynajmniej, że chyba pogoda będzie ładna-ale nie będę zapeszać;-)Lecę nadrobić co tam u Was:blink:

Miłego dzionka:tak:
 
reklama
Dzień Doberek Wszystkim
pogoda do "bani" całą noc padało, teraz też pada, momentami to nawet niezła ulewa:szok: a my musimy iść dzisiaj do lekarza na kontrole i siusie zanieść do analizy,
niechce mi sie z domu wyłazić, jak ja to zrobie parasol i 2 dzieci u boku:szok:
mam nadzieję, ze do 8.30 przestanie padać

a tearz zmykam siusie łapać bo jedne już przegapiłam i wszystko poszło bokiem no a teraz to musi się udac bo ostatni woreczek założyłam........

Wszystkiego naj...naj...dla Mateuszka i Juli z okazji siedmiomiesięcznicy....rośnijcie zdrowo i na potęgę:-D


szukam a 26 grudnia to nikt się nie urodził....a ja juz chciałam życzenia składać:-D:-D
 
Witam mamuśki czwartkowo deszczowo:((( buuuuu

Kurcze nawet nie miałam co nadrabiac zbytnio....

Anoli no to niby dobrze,ze u Wa szczepią na te pneumo za free,bo tutaj to taką kase sobie licza,ze masarka.... :dry: My teraa 6 lipca idziemy na ostatnią dawke WZW typB...zobaczymy jak malutka zareaguje.....:sorry2:

Poza tym pochmurno u nas, pochmurno i zyc sie odechciewa...Misiek chyba pojdzie na dwa dni zwolnienia,bo tak i przeziebiony,.....masakra....

A wczroaj mu taki powrocik do domku zaserwowałam, kolacyjna, herbatka i lulkaliśmy......ach az miło powspominac :-p:-p:-p

No i oczywiscie zyczonka:

Wszystkiego naj naj naj dla naszych 7-miesięczniaków Mateuszka i Juleczki :) Rosnijcei zdrowo bobaski śliczniutkie;*

 
Wszystkiego najlepszego dla naszych dzisiejszych siedmiomiesięcznych solenizantów: Mateuszka - Agaci i Julii - Fasolkomarii:tak::tak::tak:Rośnijcie zdrowo:-)

Kurna dawno się nie odzywałam, ale brak czasu i normalnie moja córa jest tak marudna chyba przez te zęby, których jeszcze brak, że normalnie czasem nie wyrabiam:baffled:Ale podczytuję co tam u Was na bierząco:tak:

Dzisiaj moje Dziecko stwierdziło, że czas rozpocząć dzień wcześniej i o 5 wstało.....hmmm....a ja nietomna:zawstydzona/y:Teraz bawi się w łóżeczku, ale podejrzewam, ze nie za długo:dry:

Widzę przynajmniej, że chyba pogoda będzie ładna-ale nie będę zapeszać;-)Lecę nadrobić co tam u Was:blink:

Miłego dzionka:tak:
Dziękujęmy za życzonka. A rannego wstawanie nie zazdrościmy :-(.
Dzień Doberek Wszystkim
pogoda do "bani" całą noc padało, teraz też pada, momentami to nawet niezła ulewa:szok: a my musimy iść dzisiaj do lekarza na kontrole i siusie zanieść do analizy,
niechce mi sie z domu wyłazić, jak ja to zrobie parasol i 2 dzieci u boku:szok:
mam nadzieję, ze do 8.30 przestanie padać

a tearz zmykam siusie łapać bo jedne już przegapiłam i wszystko poszło bokiem no a teraz to musi się udac bo ostatni woreczek założyłam........

Wszystkiego naj...naj...dla Mateuszka i Juli z okazji siedmiomiesięcznicy....rośnijcie zdrowo i na potęgę:-D


szukam a 26 grudnia to nikt się nie urodził....a ja juz chciałam życzenia składać:-D:-D
Dziekujemy za życzenia :tak:. U nas tez ulewa, cały wieczór wczorajszy i noc.
Witam mamuśki czwartkowo deszczowo:((( buuuuu

Kurcze nawet nie miałam co nadrabiac zbytnio....

Anoli no to niby dobrze,ze u Wa szczepią na te pneumo za free,bo tutaj to taką kase sobie licza,ze masarka.... :dry: My teraa 6 lipca idziemy na ostatnią dawke WZW typB...zobaczymy jak malutka zareaguje.....:sorry2:

Poza tym pochmurno u nas, pochmurno i zyc sie odechciewa...Misiek chyba pojdzie na dwa dni zwolnienia,bo tak i przeziebiony,.....masakra....

A wczroaj mu taki powrocik do domku zaserwowałam, kolacyjna, herbatka i lulkaliśmy......ach az miło powspominac :-p:-p:-p

No i oczywiscie zyczonka:

Wszystkiego naj naj naj dla naszych 7-miesięczniaków Mateuszka i Juleczki :) Rosnijcei zdrowo bobaski śliczniutkie;*
Dziękujemy :tak:.

Oj to misiek się cieszył :-p.
Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka i Julii
Rośnijcie zdrowo:biggrin2:
Dziękujemy !:tak:
 
Hej mamuśki
Witam sie dzisiaj deszczowo, pogoda okropna, wieje, zimno i pada.

Mateuszku, mój zięciu kochany wszystkiego najlepszego, zawsze uśmiechniętej buźki i super zabaweczek
Julciu, obyś zawsze była taką słodką i śliczną dziewczynką jak dziś i żeby zdrówko zawsze dopisywało

Villemo, udanego łapania siuśków:-)
 
sms od kokusi:
"Niema jeszcze prądu, dopiero dzisiaj maja slupy przywieść. Normalnie czuje się jak w średniowieczu"Buziaki dla wszystkich świętujących dziś dzieciaczków"
 
o kochana to Ty moja idolka jesteś, bo ja tych samych używam:tak:uwielbiam, no i właśnie mi się flaszeczka skończyła, więc trzeba kupić nową chociaż przyznam szcerze, że mnie kusi coś nowego....zawsze lubiłam to stare czerwone hugo, ale teraz na lato to trochę za ciężkie mi się wydaje, może coą doradzicie?

Beciaczek ja uwielbiam też Versace Bright Crystal, Hugo Boss Femme i ich mocniejsza odmianę Hugo Boss Essence de Femme, a na lato polecam DKNY Be Delicious

Wszystkiego naj naj naj dla naszych 7-miesięczniaków Mateuszka i Juleczki :) Rosnijcei zdrowo bobaski śliczniutkie;*

Podpisuje się - znowu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Witajcie, u nas nocka boska, Jula zasnęla o 21.30 i obudzila sie o 7.30:tak::tak::tak:

Teraz drzemie sobie, a ja siadłam do kopa ale produkcja jakaś marna:-:)-:)-:)-(

U nas dzisiaj pochmurno...ale moze na spacerek uda nam sie wyskoczyć:tak::tak::tak:
My niestety dzisiaj i jutro same, bo Pawel pojechal na szkolenie:confused::confused::confused:ale jakos damy radę

Buziaczki i milego dnia;-)
 
reklama
Witam dziewczynki! Wstalam dzisiaj w paskudnym nastroju. Niewyspana jak nie wiem, bo ta moja spryciara budzi się w nocy co półtorej, dwie godziny, a o szóstej już jest w pełni życia. A ja nie wyrabiam normalnie. Jak się nie wyśpię w najbliższym czasie, to padnę:angry:

Miałam napisać jak Martusia po USG.Wyniki wyszły troszkę lepiej ale powiększenie nadal się utrzymuje, musimy być dobrej myśli, wszystko może się jeszcze cofnąć.Mamy więc nadal robić kontrolne USG, a jutro robimy badanie moczu.Pozatym Martusia mi sie rozchorowała, ma zmiany na oskrzelach.

Cieszę się bardzo, że wyniki lepsze. Oby tak dalej i oby infekcja na oskrzelach szybko przeszła.

Byłam się dziś trochę odchamić i zrobiłam sobie włoski u fryzjera. Zdecydowanie było mi to potrzebne:tak: Chociaż codziennie powtarzam mojemu, że nie mam po co ładnie wyglądać, bo i tak cały dzień siedzę w domu i nikt mnie nie widzi. A jemu i tak muszę się podobać czy tego chce czy nie;-)A w piątek koleżanki ze studiów robią mi wieczór panieński :happy: Jejku dziewczyny nie mogę się doczekać, tak bardzo jest mi potrzebne oderwanie się od codziennych obowiązków :rofl2: Mam nadzieję, że tatuś da sobie radę z synkiem, bo wracam dopiero w sobotę po południu:tak:

Podobno kobieta powinna ładnie wyglądać dla samej siebie, ale to chyba trochę przereklamowane stwierdzenie haha. Mnie też trudno się mobilizować, jak nigdzie nie wychodzę, dlatego staram się choćby do sklepu pojechać albo do koleżanki czy na spacer, bo wtedy mam powód, żeby doprowadzić się do stanu używalności.
Miłej zabawy na panieńskim, asiulkaa!
 
Do góry