reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Landryneczko!!! Dziękuję Ci!!! Jesteś kochana!!!
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
zmartwiłam się troszki czosnkem - bo wczoraj na kolację zjadłam duże jego ilości...

nio co do czosnku to racja tez to slyszalam ze nienalezy spozywac duzej ilosci pod oniec ciazy gdyz rozzedza krew co moze prowadzic do krwotoku w trakcie porodu)wiec dlatego spozywalam max 2 zabki dziennie , to samo trzeba podoobniez uwazac zeby pod koniec ciazy niespozywac duzej ilosci witaminyC ):szok::szok: podobniez to wszystko moze wywolac krwotok w trakcie porodu , jesli jestesmy na koncowce ciazy :baffled::baffled::baffled: nie umiem sie do tego odniesc co lekarz to inne opinie ale wole dmuchac na zimne i ograniczylam te specyfiki:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
nio co do czosnku to racja tez to slyszalam wiec dlatego spozywalam max 2 zabki dziennie , to samo trzeba podoobniez uwazac zeby pod koniec ciazy niespozywac duzej ilosci witaminyC ( rozzedza krew):szok::szok: podobniez to wszystko moze wywolac krwotok w trakcie porodu , jesli jestesmy na koncowce ciazy :baffled::baffled::baffled: nie umiem sie do tego odniesc co lekarz to inne opinie ale wole dmuchac na zimne i ograniczylam te specyfiki:-:)-(
JEJKUŚ - zmartwiłaś mnie - wszystkie specyfiki - których teraz potrzebuję - są niewskazane:-(. No nic - będę musiała sobie jakoś poradzić......
 
Jeszcze jedna rada starej baby w sprawie parzenia ziółek chodzi o lipę na przeziębienie . Jeśli się da to nie kupujcie w torebkach tylko taką sypaną (a jak się nie da to trzeba się tego papiru pozbyć) Do gara ok 1 l wsypujemy 2-3 garści lipy i zalewamy ZIMNĄ wodą i stawiamy na piec , zagotowujemy, zmniejszamy temperaturę i gotujemy pod przykryciem co najmniej godzinkę. Płyn powiniem sie stać koloru czerwonego wina i wtedy dopiero działa torpedowo ( z powyższym dżemikiem z cytryn - bomba).
Uwaga my już chyba nie mamy przeciwwskazań ale taka herbatka może podziałać nie tylko napotnie i rozgrzewająco więc przed 36 tc ostrożnie.;-)


Czosnku się nie trzeba bać to jeden z najlepszych naturalnych antybiotyków i napewno lepszy od tego czym lekarze nas faszerują . nie musimy zjadac całej główki na raz.
 
JEJKUŚ - zmartwiłaś mnie - wszystkie specyfiki - których teraz potrzebuję - są niewskazane:-(. No nic - będę musiała sobie jakoś poradzić......


ewelw nie martw sie poprostu wszystko trzeba stosowac w odpowiednich ilosciach a bedzie dobrze przeciez jak zjesz zabek czosnku to nic ci sie nie stanie gorzej jak zjesz dwie glowki czosnku:-D:-D to i zapach nieprzyjemny i faktycznie wtedy na krewke moze to miec jakis maly wplyw ale niedajmy sie zwariowac:tak:
 
YOKA SERDECZNE GRATULACJE I DUZO ZDROWKA DLA WAS:-)

a JA ZARAZ IDE NA DŁUGI SPACEREK MOZE COS SIE W KONCU RUSZY:-)

DZIEWCZYNY A TAKIE PEKNIECIE SZYJKI TO COS GROZNEGO?:baffled:
 
Co do cytrusów to jak macie ochotę wcinajcie ile wejdzie! Tylko trzeba je najpierw sparzyć gorącą wodą, obrać i umyc ręce zanim zabierzecie się do jedzenia. Wtedy na pewno nic się nie stanie."

ja wcinam non stop cytrusy, ale skorek nie sparzałam:szok: i co teraz...:baffled:

a tak wogóle jak byłam w szpitalu poszła fama na porodówce, ze mandarynki przyspieszaja poród:-D:-D:-D dziewczyny zajadały sie aż im sie uszy trzęsły a jaki był efekt to nie mam pojęcia:-D:-D
 
reklama
kurde juz sie glodna znowu robie:crazy::crazy: jem jak odkuzacz:szok::szok: dzisiaj idee na latwizne i na obiedek zrobie barszczyk z uszkami:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: oczywiscie wszystko albo z proszku albo mrozone:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Yokuś dzielna z ciebie dziewczyna :tak::tak::tak:
 
Do góry