reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No to melduje sie po wizycie u ginekolozki...teraz dopiero bo mialam kłopoty z dostaniem sie do kompa....BRAT zalegał.... no i jestem w domku i będe.:-)..ginekolozka ogólnie zadowolona... mam tylko kontrolowac te moje płytki....teraz mam wizyte na 5 grudnia...i tez mam przyjsc z wynikami w razie jakby cos sie zaczeło pogarszac.... malutka zdrowa jak ryba, głowka ładnie ułozona do wyjscia....niestety nic mi nie powiedziała o szyjce,ani nie robiła usg :-(....powiedziała,ze jakby cos sie działo to mam po prostu jechac od razu do gdańska na izbe i rodzic:p hahaa

teraz poki mam chwilke nadrabiam,jak zwylke zaległosci:p hahaha
 
reklama
krasek, kana-super że wszystko ok i ze maluszki w formie :]
a mi mały skopał komputer :p bo tak sobie lekko oparłam o brzuszek..hihi no nie spodobało sie mu i zakomunikował to w dosyc drastyczny sposób :) no i czekam na swojego az z tego szkolenia wróci...
 
No to melduje sie po wizycie u ginekolozki...teraz dopiero bo mialam kłopoty z dostaniem sie do kompa....BRAT zalegał.... no i jestem w domku i będe.:-)..ginekolozka ogólnie zadowolona... mam tylko kontrolowac te moje płytki....teraz mam wizyte na 5 grudnia...i tez mam przyjsc z wynikami w razie jakby cos sie zaczeło pogarszac.... malutka zdrowa jak ryba, głowka ładnie ułozona do wyjscia....niestety nic mi nie powiedziała o szyjce,ani nie robiła usg :-(....powiedziała,ze jakby cos sie działo to mam po prostu jechac od razu do gdańska na izbe i rodzic:p hahaa

teraz poki mam chwilke nadrabiam,jak zwylke zaległosci:p hahaha

Kana super że wszystko ok!!!!!Pilnuj płyteczek i pamietaj, że z porodem czekasz na mnie!!!!
Ja mam wizytę 4 grudnia a w sobotę idziemy na usg, już ostatni raz:-( poogladac niunię z drugiej strony:-)

Bużka brzuchatki kładę się do łóżeczka, pooglądam tv, bo mój mężulek dzisiaj na firmowej imprezce.....więc samotny wieczor przede mna...:-p

Dobranoc:tak:
 
Ja na razie tam się nie golę bo jeszcze się boję po cięciu chociaż jak dotykam to nie czuję bólu ani rany tak fajnie mi się zagoiło a dopiero 6 dni od porodu upłynęło:-)
Marzycielko to naprawdę pozazdrościć....ja toTobie tylko ostatnio wszystkiego zazdroszczę...porodu, malutkiej juz w domku ..... ale u mnie jesce troszkę:}

kana trzymam kciuki za wizyte;-)
Dziekuje slicznie,bo te kciukasy naprawdę pomogły.....
No idziekuje tez mamuskom wszystkim które mi zyczyły powoidzenia,a nie doczytałam....:rofl2:
hej. jestesmy juz w domku, pozniej napisze wiecej.
dziekuje za gratulacje i dagulli za smski :tak:
Cyprysiowa witam serdecznie spowrotem.....czekam na relacje:}}} no i oczywiscie zdjąteczka ślicznego szkraba:}
 
reklama
Do góry