reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

patrze że piszecie o cukrze - krzywej cukrowej. Właśnie przeszukuje internet żeby znaleźc jakieś normy cukru dla kobiet w ciąży. Sama jestem ciekawa czy mój wynik jest prawidłowy.

Czy któraś z was chodzi na basen w związku ze znacznym bólem kręgosłupa? Właśnie rozważamy z moją małżowinką tą kwestie. Kręgosłup boli mnie tak że nie jestem w stanie sama przekręcic się na boczek, a już leżenie na plecach czy schylanie się kończy się płaczem. Mój gin powiedział że wszelkie masaże odpadają zwłaszcza te domowe i jedynym wyjściem jest basen...No i tak chciałabym wiedziec czy chodzicie na basen i czy widzicie poprawe w samopoczuciu kręgosłupowym:-)
 
reklama
patrze że piszecie o cukrze - krzywej cukrowej. Właśnie przeszukuje internet żeby znaleźc jakieś normy cukru dla kobiet w ciąży. Sama jestem ciekawa czy mój wynik jest prawidłowy.

Czy któraś z was chodzi na basen w związku ze znacznym bólem kręgosłupa? Właśnie rozważamy z moją małżowinką tą kwestie. Kręgosłup boli mnie tak że nie jestem w stanie sama przekręcic się na boczek, a już leżenie na plecach czy schylanie się kończy się płaczem. Mój gin powiedział że wszelkie masaże odpadają zwłaszcza te domowe i jedynym wyjściem jest basen...No i tak chciałabym wiedziec czy chodzicie na basen i czy widzicie poprawe w samopoczuciu kręgosłupowym:-)
Ja mam to samo!!!! Ogromny ból kręgosłupa, ani się schylić ani przewrócić z boczku na boczek :no:Ja nie wiem co to będzie!
Na basen chodzę raz w tygodniu - czuję się wtedy znacznie lepiej. Ostatnio jednak nie byłam bo się samochód zepsuł. Chodzę zawsze we wtorki - więc jutro lecę... Bez basenu to ja bym chyba rady nie dała :no:
 
Nie moge sie dodzwonic do lekarza :dry:

Kluliczek Na badanie szlam spacerkiem okolo 15-20 minut. Tam wypilam (bez stresu) wyszlam i poszlam zaraz obok (doslownie 2 minutki) do kolezanki gdzie gadulilam sobie 2 godziny.

Kurcze jak sie dzis nie dodzwonie to zadzwonie jutro z rana jak rejestracja bedzie czynna.
 
Cyprysiowa....jezeli chodzi o imie dla chlopca to u mnie pustki, sama jeszcze nie wiem czy moje pozostanie:tak: Zas jezeli chodzi o dopasowanie imienia dla Twojego drugiego chlopca , Cyprianka, to ja widze tylko jedno:-)----- Kornel ! Dla mnie przeslicznie , Cyprian i Kornel...bomba:happy: Ale to moje zdanie a Tobie zostawiam w kwestii rozpatrzenia go ;-) Powiedz mi pozniej co o nim myslisz,ok? Powodzenia , oby obylo sie bez diabetyka:-(
milego dnia wszystkim zycze !!:-)

Ewushka Ja mam tez synka Cyprianka ale nie moge dac na imie kornel bo to dziewczynka wiec damy na imie kornelia.
 
Nie moge sie dodzwonic do lekarza :dry:

Kluliczek Na badanie szlam spacerkiem okolo 15-20 minut. Tam wypilam (bez stresu) wyszlam i poszlam zaraz obok (doslownie 2 minutki) do kolezanki gdzie gadulilam sobie 2 godziny.

Kurcze jak sie dzis nie dodzwonie to zadzwonie jutro z rana jak rejestracja bedzie czynna.

Cyprysiowa i co dalej się nie dodzwoniłas????

A miała któraś z Was za mało krwinek czerwonych?? Bo wiem że w ciąży normalne jest że za dużo jest białych ale co z czerwonymi??
 
Ewushka Ja mam tez synka Cyprianka ale nie moge dac na imie kornel bo to dziewczynka wiec damy na imie kornelia.

No i pieknie , tak jak wspomnialam bardzo mi sie podoba:tak:Niezaleznie czy chlopiec czy dziewczynka:tak:
A ja mam coreczke Victorie i jakie mam dac imie dla chlopca.........bo mam juz w glowce zielono od tych imion:-D
 
Nie wiem, czy kiedyś słyszałyście, że dziecko sobie może wybrać imię samo :-) Najprostszy sposób wymieniać imiona i czekać przy którym żywiej zareaguje np. kopniaczkiem :-) Jakoś trudno było mi w to uwierzyć, bo wydaje się, że Maluszek jak już zacznie kopać to kopie prawie jednym ciągiem :) Ale kiedyś jechaliśmy autkiem i próbowałam podjąć dyskusję na temat imienia... I tak sama z siebie zaczęłam wymieniać głośno imiona, które mi się podobają, bądź które gdzieś tak mimochodem już padły. I przy imieniu Zosia poczułam takiego konkretnego kopniaka :-D Jednego jedynego a potem już była cisza... Teraz tylko ciekawe czy faktycznie będzie dziewczynka, bo jeśli tak, to na pewno damy takie imię :)
 
Właśnie wróciliśmy z usg 4 d, póki co w dalszym ciągu jest dziewczynka. Dzisiaj udało się nawet nakrecić kawałek twarzyczki i jestem w miarę zadowolona. Lecę sie kąpać, bo oczy same mi się zamykają.
Cyprysiowa, jak znajdziesz chwilkę to dopisz mi dziewczynkę.
Życzę spokojnej nocki
 
reklama
Hej dziewczyny w poniedziałek idę na tą słynną glukozę. Badanie nazywa się OGTT 50 i robi się je po śniadaniu, tak mi powiedziała lekarka i tak wyczytałam w necie. Na czczo robi się glukozę na początku ciąży. Teraz jak trochę sobie poczytałam forum piszecie, że na czczo powinnam iść i normalnie już sama nie wiem co o tym myśleć. Jednak pójdę po śniadaniu ponieważ lekarka powiedziała że dużo dziewczyn robi błąd i nie je śniadania przed badaniem. Pozdrawiam Was gorąco ;-)
 
Do góry