reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
witajcie grudnióweczki w poniedziałek :-)

co do porodu w domu ja na pewno nie zdecydowałabym się, bardzo bym sie bała że cos może póść nie tak i później niewybaczyłabym sobie gdyby coś stało sie mojej Niuni

Cyprysiowa Ignaś to tez bardzo fajne imie

a propo imion powiedzielismy wczoraj teściowej ze wybralismy juz imie dla naszej Niuni, i jak usłyszała że bedzie nazywać się Lena to sie oburzyła ze ruskie imie chcemy dac dziecku, wiec ja jej na to że to moje dziecko i będzie nazywać sie tak jak ja chcę, i że to nie ona decyduje, a jak jej sie nie podoba to ma problem, bo ja zdanie nie zmienie
jeszcze czeka mnie pewnie taka sama reakcja moich rodziców:baffled:


 
Cyprysiowa - mi pierwsze badanie wystarczy - bbbblleeee.
Mam nadzieję, że więcej nie trzeba będzie. Co prawda wypiłam duchem, żeby nie czuć smaku ale potem tak mnie zmuliło, że mi się jeść odechciało.:tak:
 
Hey dziewczyny.


Fatalny humor mam, jestem zła jak osa i boli mnie ramię bo chyba za długo na nim spałam.:-(
Nie mogę się już odczekać piątku i wyjazdu nudzi mi się w Wawie już;-)Najlepiej jakbym już miała Małą obok siebie:-)


E7 to tak jak dziewczyny napisały oznaczenie drogi szybkiego ruchu.
 
Umówiłam sie na dzisiaj na usg 4 d, może tym razem Dzidzia więcej pokaże. Planuję pojeśc przed usg trochę słodyczy, żeby się bardziej ruszała (któraś z Was tak radziła). Mam nadzieję, ze potwierdzi się ze to dziewczynka, bo właśnie przed chwilą listonosz przyniósł przesyłkę, a tam takie body ala spódniczka, słodziuńka. A synkowi raczej nie założę:-):-)
 
u nas dzi okna wymieniają wiec mozecie sobie wyobrazić !!!! :szok: wole siedzieć w pracy i nie zaglądać tam :-D ale do Was jak najbardzej !!!



och jakie pustki...


Wiecie co, zastanawiamy sie nad zmiana imienia znowu :zawstydzona/y: Fakt,nam sie podoba ale calutka rodzina reaguje masakrycznie, moj tata wysyla mi na gg cale listy innych imion, ciocia prawie nas zakrzyczała bo Iwan to rusek itd. Gdyby to jedna osoba, ale to cala rodzinka :-(

a moim zdaniem to jak sie wachasz to przemyśl jeszcze na spokojnie !! bo to też ważne jak inni odbierają to imie !! ja jak dawałam Liwia córci to tez krzywili sie niektórzy ale ja byłam pewna tego i teraz każdy mówi że inne imie by nie pasowało :-D kochana stres będzie uzasadniony jak bedziesz po porodzie i w tym samym punkcie a lepiej że teraz to wyszło to mozesz jeszcze przemysleć !!!



mamy wreszcie wybrane imię dla naszej kruszynki - Lena- postanowione.:tak:
wiem że to imię na pewno wywoła "zamieszanie" wśród rodzinki, ale mam to gdzieś, to moja córcia

to jest na naszej liście jedna z faworytów !!! :-D i powiedz teściowej niech najpierw sprawdzi pochodzenie imienia Lena :-D fajnie Liwia i Lena :-) Mi zawsze podobało sie Marlena a to taki skrót jakby !

to z znaczenia imion !!!
Pochodzenie:greckie

Zdrobnienia:Lenka
 
Cyprysiowa, ja tam się do dyskusji o imionach nie wtrącam, bo o gustach się nie dyskutuje, tym bardziej z teściowymi i babciami;-) ale jak już urządzamy plebiscyt, to ja też głosuję na Ignacego:-D Spróbuj jeszcze jak się wymawia z Waszym nazwiskiem...
Cyprian kojarzy mi sie z wielkim poetą, a Ignacy z pianistą, więc jak najbardziej zestawienie braciszków - super:-)

ja w liceum miałam koleżankę o wdzięcznym zestawieniu: Eunika Bobek:szok:
 
to jest na naszej liście jedna z faworytów !!! :-D i powiedz teściowej niech najpierw sprawdzi pochodzenie imienia Lena :-D fajnie Liwia i Lena :-) Mi zawsze podobało sie Marlena a to taki skrót jakby !

to z znaczenia imion !!!
Pochodzenie:greckie

Zdrobnienia:Lenka
ja od samego poczatku chciałam żeby nasza Niunia miała na imie Lena, bo bardzo, bardzo, bardzo:tak: podoba mi sie to imię i w końcu udało mi sie przekonać mojego M.:tak::-D
wiem że imie Lena jest pochodzenia greckiego, bo sprawdzałam:tak::-D, poprostu teściowa wczoraj tak podniosła mi ciśnienie że nie dyskutowałam z nia więcej, powiedziałam jej tylko co myśle na temat jej wtracania sie

 
reklama
Nazwisko to my akurat mamy chyba najpopularniejsze bo Nowak :-D Takze odpada imie typu Jan:tak: Musi byc jakies mniej spotykane

Za godzinke wychodze po wyrok :szok:

A co do zasilku rehabilitacyjnego to wyobrazcie sobie ze jescze nie otrzymalam i nie wiadomo kiedy otrzymam. Decyzja juz jest ze przyznane (choc jescze do reki jej nie otrzymalam)ale ze wzgledu na to ze jestem zatrudniona w warszawskiej firmie to wyslali decyzje zo ZUSu w Warszawie skad ma wyjsc dopiero decyzja o wyplacie. Takze kolejny miesiac bez wyplaty!!! :wściekła/y:
 
Do góry