reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witajcie mamuśki

nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje i nawet powiem wam że mój M. śmieje się ze mnie, ale mam manie przygotowań do narodzin naszej Niuńki, wszystko sprzątam, przekładam w szafach, urządzam, kupuję...
poprostu chyba coś mnie opętało :-D

 
reklama
dzien dobry

Do lekarza dzwonie 14-15 bo ma przerwe wtedy a teraz przyjmuje pacjentki.

Poczytalam troche i chyba nic mi nie jest, mam niedocukrzenie które moze sie zdazyc w ciazy.no ale zobacze co lekarz powie.

Dzis mam lekkiego doła... jest 26.08 czyli na dzis mialam wyznaczony termin porodu z moim aniołkiem :-(

Przykre :-( Ale kokusia ma rację myśl o swoim synku.

witajcie mamuśki

nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje i nawet powiem wam że mój M. śmieje się ze mnie, ale mam manie przygotowań do narodzin naszej Niuńki, wszystko sprzątam, przekładam w szafach, urządzam, kupuję...
poprostu chyba coś mnie opętało :-D

To normalne, masz objaw wicia gniazdka jak my wszystkie.:-D
 
pozytywne myślenie to podstawa:-) Cyprysiowa, zobacz jak szybko udało Ci się być znow w ciąży i to zdrowej, kopiącej i o imieniu Iwan / Ignaś:-) ciekawa jestem na co się w końcu zdecydujecie;-)
 
cyprysiowa badzo mi przykro...:-(
ale tak jak pisała Pinokia grunt to pozytywne myślenie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej !! u nas dalej okna i wielki bajzel :baffled:
ja siedze w pracy i zaraz lece sprzątać do domu !!!

Czy któraś z was chodzi na basen w związku ze znacznym bólem kręgosłupa? Właśnie rozważamy z moją małżowinką tą kwestie. Kręgosłup boli mnie tak że nie jestem w stanie sama przekręcic się na boczek, a już leżenie na plecach czy schylanie się kończy się płaczem. Mój gin powiedział że wszelkie masaże odpadają zwłaszcza te domowe i jedynym wyjściem jest basen...No i tak chciałabym wiedziec czy chodzicie na basen i czy widzicie poprawe w samopoczuciu kręgosłupowym:-)

ja byłam i po pierwszym razie rewelacja a tak to w nocy jak wstane to tak mnie w krzyżu boli ze wyprostowac ise nie moge jakby mi cos zardzewiało :sorry2: a po basenie spałam jak anioł !!! muszeznów lecieć przynajmniej 1x w tyg z tym ze teraz z tymi oknami nie wiem jak wyrobie !!

Witam wszystkie...

Dziewczyny nie mogę normalnie chodzić... wczoraj z rana obudził mnie MEGA skurcz łydki. Co prawda już go nie mam ale wciąż boli mnie ta łydka w konsekwencji czego kuśtykam... już kupiłam sobie magnez w tabletkach rozpuszczalnych i dzisaj wciaż to samo... nie wiem co mam zrobić...
A każdy się patrzy jak wychodze na dwór... "pewnie się zastanawia czemu kuśtykam?"
Wydaje mi sie, że wyglądam jak taki jeden śmieszny klaun...:-:)-:)-(

powiedz lekarzowi i oprócz magnezu bardzo wazny jest potas równocześnie przyjmowac !!!


nic wracam i robie co mam robić !!!
 
Ja wczoraj dzwoniłam do mojego gina i kazal mi przyjsc w piatek i sprawdzi czy rzeczywiście jest problem z zoladeczkiem dzidzi juz nie moge sie doczekac strasznie sie denerwuje.
 
kwestie basenu rozstrzygneliśmy na TAK,więc od września bede się taplac w baseniku. Teraz szukam dodatkowo cwiczeń wzmacniających kręgosłup a przeznaczonych stricte dla kobiet w ciąży. No chyba że wy macie już jakieś sprawdzone cwiczonka? Przed ciążą chodziłam na taniec brzucha - polecam - wyczytałam że ten rodzaj cwiczeń jest też wskazany dla kobiet w ciązy ale akurat tu nie mam 100%przekonania...

Cyprusiowa nie wyobrażam sobie emocji z jakimi musisz się zmierzyc ale hmmm rok temu straciłam mamusię - zmarła po długiej wyczerpującej walce z chorobą i wiem że ogrom żalu, bólu, ta wybuchowa mieszanka bezsilności i tęsknoty z czasem zamienia się w wewnętrzny spokój, nadzieje i wiarę w miłośc ponad podziałem na życie i śmierc. Mamy też swoich prywatnych aniołków - takich specjalnych agentów w niebiosach, którzy towarzyszą nam mimo że nie jesteśmy w stanie odczuwac ich fizyczności

pozdrawiam
 
Aniamanu, a czemu sądzisz, że coś z żołądkiem nie tak?

ps. rozbawiło mnie, że pod moim nickiem jest od paru chwil napisane "wdrożona":-D, ja mam wrażenie, że wiem, że nic nie wiem:confused::szok: i ten stan się pogłębia z każdym dniem:baffled: liczę na kobiecą intuicję i szkołę rodzenia...
 
reklama
Ja juz pisalam w czesniej ze na badaniach 3D lekarz zobaczyl ze zoladek jest troche za dlugi ale nie jest pewny bo na 3D mozna sie pomylic i kazal sprawdzic jeszcze raz u mojego gina czy nic sie nie zmienilo wiec czekam z nie cierpliwoscia na werdykt nawey nie rozmawiamy na ten temat z mezem bo sie boimy.
 
Do góry