reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
śLICZNE TE MALEŃSTWA...w ogole mialam dzisiaj taki śliczny sen,że nie chcialam sie obudzic...śniło mi sie ,ze przewijałam maleństwo..chyab sowje:p ahhaha tylko nie pamietam czy mialo pisiacka czy nie....ale było takie śłodkie...:sorry2:
 
Witam dziewczyny.
U was pora obiadowa a ja dopiero wstałam i szykuję się do pracy.

Ania niestety mój kochany ani drgnął - jest strasznie uparty:-D - ale i ja nie mam specjalnie ochoty więc nie ubolewam.

ARLETS bardzo mi przykro


 
Dziewczyny, czy mozemy wypic sobie capuccinko?Juz nie wiem co pic. Herbata bleee(mdli mnie), kawę pije jak mnie boli glowa czyli raz na tydzien, mietkę codziennie, a co z capuccinko?
 
reklama
A ja przez całe swoje życie wypiłam jedną łyżeczkę kawy i o mało nie zwymiotowałam:shocked2: Nie lubię kawy i nigdy chyba nie polubię .
Ale herbatkę jak najbardziej:-)
 
Do góry