reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Justyna a weekend faktycznie miałaś świetny:-D U nas już drugi tydzień jest beznadziejna pogoda,a moja mama drugi tydzień ma urlop i nawet nie miała kiedy się opalać...Dobrze,że nam nie wolno,bo pewnie też byłabym zła:-p

Renia pochwal się czy męża skusiłaś hi,hi:-p Mój Mariusz też czasem sie boi choć właściwie nie ma powodów,ale boi się po prostu czy nie zrobimy dzidzi krzywdy.Więć jesteśmy ostrożni i delikatni:tak:

A zauważyłyście to,co ja?Stereotypowy mężczyzna non stop myśli o seksie i nigdy nie ma dość...A tutaj wygląda na to,że nasi faceci wcale nie ubolewają bardzo mocno nad tym,że im tego brak.Mnie takie stereotypy zawsze śmieszyły...Wiem,że gdybyśmy my mieli zakaz seksu to mój mąż wcale by od tego nie umarł.
 
WITAM LASECZKI!!!widze że u was wszystko ok,to świetnie u mnie też, nawet śpie w nocy, z babcia się uspokoiło, był lekarz i zmienił jej lekarstwa no i jak ręką odjął, na szcęście bo dosyć męczące to było, kurcze co lekarstwa mogą zrobić z człowiekiem.
mój mąż coś ostatnio unika zbliżeń i nawet nie chce się przyznać dlaczego, troche szkoda bo ja tak lubię w ciągu dnia,no wiecie taki szybki numerek, zawsze zaciągam go do łazienki i riki -tiki ha, ha, ha, to ze względu na synka, no bo gdzie indziej jak dziecko w domu.
a mam następny przesąd, ciekawe jak się sprawdza "jeśli pierwsze ruchy poczułaś po lewej stronie będzie dziewczynka,a jeśli po prawej chłopczyk" a mnie kopie po środku pod pępkirm to co będę miała???
 
Ja jestem strasznie ciekawa, czy z tych przesądów którykolwiek mi się sprawdzi. Jeśli miałabym w nie uwierzyć to powinnam zostać mamą chłopca;-).
Ale niestety dowiem się najwcześniej za 2 tygodnie, bo na razie dzidziuś się nie ujawnił:-D.


Marzycielko ja też jestem od kilku dni niesamowicie senna. Z trudem podnoszę się do pracy. Mam ciężką głowę i najchętniej nie opuszczałabym objęć Morfeusza. Ale ja myslę, że to przez pogodę - jestem bardzo podatna na wszelkie zmiany...
 
Witam serdecznie.
Ech, ale Wam zazdroszcze tych kopniaczków i motylków. Mi się już wczoraj wydawało że też coś czuje ale to chyba nie dzidzia bo obok pepka a jeszcze chyba tam jej nie ma. Cyprysiowa pisała ze w 18 tc macica jest 3 palce ponizej pepka.
My z mężusiem też nie próżnujemy, ale tylko w weekendy he he. Bo w tygodniu to szybko ide spac.
 
A ja czytam fajną książkę "Ciąża i poród" i nie moge się nadziwić ile moja córeczka juz potrafi w 6 miesiącu.
Bawi się pępowiną , próbuje raczkować albo siedzieć po turecku;-)
Również bardzo odczuwa moje i tatusia nastroje.

Moje Kochane Słoneczko.:tak:



P.S
Jezeli , któraś z Was chciałaby coś się dowiedzieć z tej mojej książki o swoim miesiącu to dajcie znać.
Ciekawostki dla Was przepiszę:-)
 
reklama
Witam wszystkie ciężarówki:-)

Arlets bardzo się cieszę,że z tatą trochę lepiej....pamiętaj myśl pozytywnie...jestem z Tobą serduchem:-)

ANIA gratulki z powodu ruchów!! Mówiłam Ci,że sie doczekasz:-)

Ja juz od dwóch dni nic nie czuję....ale staram sie nie panikować....

9 sierpnia idę na to weselicho,a już następnego dnia na 9 muszę stawić się na usg i być na czczo po glukozie bo będą mi badać poziom cukru....chyba będę musiała mieć oczy na zapałki...haha...:-)
 
Do góry