reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witam kobitki :)
jutro ide w koncu na pierwsza wizyte juz sie doczekac nie moge a zarazem sie troszke boje :) mam male mdlosci a myslalam ze mnie to teraz ominie :) chociaz dzis czuje sie wspanieale



nociola- szczere gratulacje!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) dwoch lokatorow w brzuszku :)))

pozdrawiam :)
 
reklama
nociola - jak sie czujesz majac dwa serduszka :) w sumie razem trzy:) u was w rodzinie byly juz ciaze mnogie? czy czysty zbieg okoloicznosci?:-) powiekszyl ci sie mocniej brzuszek no opowiadaj :))))

pozdrawiam!:-):-):-):-)
 
Podobno moja babcia miała bliznięta ja narazie jeszcze nie ochłonełam z wrażenia mam nudności pobolewania w dole brzuszka no i straszny apetyt na mięso
 
nociola - wow! podwójne gratulacje!!! na mięsko ciągnie, bo w końcu ta dwójeczka potrzebuje energii ;)

marzycielka - super, że wszystko oki :)

Mnie nadal boli głowa :( Ale ból w dole brzucha jakby mija. Jeszcze jutro do pracy, a potem 5 dni laby. Uffff
 
A, zapomniałam spytać: marzycielka, na kiedy przypada ci termin wg. USG? Będzie już grudniowe czy jeszcze listopadowe?
 
Czesc dziewczyny,
co za wiadomosci!! dwie fasolki! moj maz tez by ze szczescia skakal:-)super, gratulacje!!
aniamanu na temat snow, to ja moze tez sie nie bede wypowiadac:baffled:wiec, nie martw sie, nie jestes sama!
 
nociola Gratulacje:-)

Moje sny też są bardzo dziwne, straszne czasami na temat ciąży i nie tylko. Normalnie po takich snach chodziłabym cały dzień i zastanawiała się co to znaczy. Sny są bardzo kolorowe, żywe, czasem okrutne, też się boję mówić... Także myślę, że to też należy do objawów ciąży :-):-):-)
Ps. suszone śliwki działają :-)
 
Fasolkamaria - dobrze, że śliweczki działają. Pamiętam, że w pierwszej ciąży też mi pomogły.

Coś tu jakoś pustawo ostatnio, gdzie się podziewacie, mamusie?
 
reklama
My mieliśmy zamiar pojechać z Jasiem do ZOO, ze znajomymi. Może jeszcze gdzieś wyskoczyć, ale pogoda coś kiepska. Dzisiaj byliśmy na urodzinkach u babci mojego męża. A jutro, jak tylko wyjrzy słoneczko, to gdzieś ruszamy.
 
Do góry