reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej

Mateusza odstawiłam do babci a ja jadę do fryzjerki :-) i pazurki zrobić :-)

Zapominajko lecimy z Matim. Ciekawe jak zniesie lot samolotem.

Miłego dnia kobietki.
 
reklama
Dzien dobry...
Zapominajko, tak bylismy w ciemno. Balam sie cos wczesniej rezerwowac, bo nie wiedzialam jak bedzie u nas ze zdrowiem, a poza tym ten nasz wyjazd w sumie do konca nie byl pewien. Gdybym miala jechac jeszcze raz na pewno rezerwowalabym cos wczesniej przez internet, bo jest mnostwo apartamentow i domkow naprawde ladnych za przyzwoita kase. Ale trzeba rezerwowac najlepiej 1,5-2 miesiace wczesniej jak chcesz jechac w sezonie, bo pozniej to juz tylko bylo co zostaje. A ceny no coz tanio jest. Pomijam restauracje, bo tam to w ogole jest drogo. My glownie gotowalismy, ale w sklepach w przeliczeniu na zlotowki ok 1,5-2 razy wiecej. Za mieszkanie placilismy 120 euro za dobe. Ale bylismy jeszcze z moimi rodzicami, 14-letnim bratem i rok mlodsza od niego corka kuzynki, czyli w sumie 8 osob z dziecmi.
 
Troszkę mnie nie było, ale ostatnio brakuje czasu. Asiulka super, że wyjazd się udał, najważniejsze, że pogoda dopisała, może kiedyś też mi się uda zwiedzić Chorwację. Agacia Włochy są piękne, zazdroszczę, a gdzie dokładnie lecicie??? Madzienko, a Wy gdzie??? bo nie doczytałam :/ Wy sobie jeździcie po Świecie, a ja macham pędzlem po ścianach. Malutka nadal się krzywi i musimy ćwiczyć 3 razy dziennie, a strasznie się przy tym wydziera. Maja natomiast chyba za bardzo się przyzwyczaiła do siedzenia ze mną w domu bo nigdzie mnie nie chce samej wypuścić. Ciekawe co będzie jak wróci do przedszkola.
 
Hej;

Zanplo już za chwilę chatka będzie gotowa, a Weronika przestanie się krzywi.

Ja dziś wysłałam Igorka z dziadkami nad morze. Pierwszy raz będzie poza domem dłużej niż 2 nocki. Cała w stresie jestem. Już za nim tęsknię.
 
reklama
Do góry