reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Baby ja cały czas jestem tylko w krzakach :)
TYdzien temu wrocilismy z nad morza, bylismy 10 dni...bylo ok :) Alex zachwycony falami :)

ja czuję się dobrze, cały czas pracuję, tylko brakuje mi spania na brzuszku :-)
Mała szaleje ,że hej...Tydzien temu mielismy wizytę i było ok.
16 września mamy powtorne echo serduszka ( takie kontrolne) :tak:
Alex nie chodził do przedszkola przez wakację i nie mogę się doczekać poniedziałku :cool2:

a co myślicie o imieniu Michalinka ????

Ddziewczyny życzę cudownych wakacji :)
 
reklama
Madzienko[/B] a wczoraj w prognozie pogody mówili, że u Was chłodniej niż u nas.

kłamali...my nadal w japonkach i bluzeczkach z krótkim...

Tygrys, Pyciolek super ze odpoczęłyście i pogoda dopisała nad naszym morzem...

my już prawie spakowani...jutro fruuuuuuuu ciekawe jak lenka zniesie podroż samolotem...
 
Dziewczyny życzę udanych lotów. Tygrysku, Pyciolku super, że polskie morze dopisało bo to tylko w tym roku tak turystów rozpieściło. Rzeczywiście wakacje się kończą i od razu powietrze jest chłodniejsze. Nas też czekają zakupy, ale dopiero w sobotę bo nie mam co z malutką zrobić, a sama z dwójką się nie wybieram. Zastanawiam się nad prywatnym żłobkiem. Muszę popytać jak z miejscami bo jeszcze trochę czasu do końca roku mam ale na ostatnią chwilę to raczej nic nie znajdę, a roczny urlop u mnie odpada. Narazie trudno mi o tm myśleć, ale tak dużo dzieciaczków rozstaje się z mamą wcześniej, że i my jakoś damy radę.
 
Jeżu jak ja Wam zazdroszczę wakacji. Ja może sobie odpocznę w przyszłym roku. Jestem nieprzytomna od 6 jestem na nogach. Wiem, że normalni ludzie tak wstają ale jak się prowadziło życie leniucha przez 5 lat to teraz trudno się przestawić :-D
Janosik nadal u mamci mojej, z przerwami na bycie u mojej siostry a tam chodzi do przedszkola z siostrzenicą. Więc ma atrakcje. Miał być do niedzieli ale jutro po niego jadę, muszę go naprzytulać bo w poniedziałek już do swojego przedszkola idzie.

Dziś wyklejali witrynkę i przyklejali logo. I pierwszy fotel przywieźli. Meble poskładane, woda jest. Jutro kontakty. Potem ścianki działowe, meble do poczekalni, zakupy tatuażowe i już. Mam szczyt mieszanych uczuć z jednej strony już chcę otwierać a z drugiej okropnie się boje :sorry: no nic! dziś muszę dom ogarnąć bo nawet nie mam czasu zmywarki wstawić. Buziaki!
 
Hej;

Michalinka <3 ślicznie!

Zanplo twarda z ciebie babka, że myślisz o żłobie. Ja nie myślę, bo zaczynam płakać...

Madzienko udanych!

Myszqo dawaj foty! Ja nieustająco trzymam &&&&

My odebraliśmy Igorka. Smutno mi strasznie, że wakacje się kończą. Za krótkie były
 
reklama
Zapominajko nie twarda tylko życie do tego zmusza. Myszqo, a znalazłaś jakąś osobę, która zna się na tych tatuażach? trzymam kciuki za biznes.
 
Do góry