reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hejka kochane:)

Aj u nas dobrze...jakos do przodu....

Majka w miare grzeczna....chociaz ostatnio miala dwa dni, nie spania w ogole prawie....od 8:30 jak wstała do 1 jak definitywnie padła przez cały dzien zaliczyła die drzemki po godzince plus to co usneła i przespała na raczkach..... masakra....ja jak neptyk, ona mega zmeczona, placzaca...ja zreszta razem z nia....
Ale odpukac sobote i niedziela były juz praktycznie przespane:p wiec mamcnadzieje,ze mam moje grzeczne czyt. spiace dziecko spowrotem...

A tak to weekend bardzo milutko przeminał.... sobote spedzilysmy z dziewczynkami i moja mama....ma placyku, na fontannach i w parku....było mega przyjemnie,.,,, A wczoraj mielismy rodzinny wypad na zakupki...oczywiscie najlepiej wyszły na tym pociechy nasze...:)))) a jak:)

A tak to po staremu..... teraz tez Majka dosypia po nocce, Mariczka szaleje z kucykami....a ja nadrabiam zaległosci bb :)

Zapowiadaja sie u nas tygodniowe upały w granicach 35 stopni w cieniu wiec nie za fajnie...mam nadzieje,ze jakos damy rade....
jutro mamy poza tym badanie słuchu...a okolo 1 wrzesnia pierwsze szczepienia....5in1, pneumokoki i rota.... mam nadzieje,ze Majka je dobrze zniesie....a w sumie to drugie, bo jak byłysmy na kontroli w zeszły wtorek to z zaskoczenia zaszczepil jak doktorek na wzwB,bo tutaj ogolnie nie szczepia na to, ale ze ja mam to ona dostała za free:)
No i nasza kluska wazy juz 5400....:szok: i urosła 5 cm, ma 54:)
No i usmiecha sie tak pociesznie do nas....
A Mariczka sie zrobila taka pomocna....to przyniesie to poda....

Aj te moje kochane laseczki:))))

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie mamuski:****

Pyciolku
co u Ciebie??? czekam na foto brzusia i slicznej mamusi:*

Kajakczku Twoje blizniaki sa cudowne!!!!!!
 
reklama
Hejka!

Janosik odstawiony do babci na dwa tygodnie. Ale żeby nie było za kolorowo oboje z M. mamy anginę ja mam stale koło 38-39 temperaturę i boli mnie skóra na całym ciele. Nic nie mogę jeść bo boli mnie gardło. Ledwo żyje a mam tyle do załatwiania :baffled: Mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej. Dostaliśmy antybiotyk i dogorywamy w łóżku.
 
Hejka!

Janosik odstawiony do babci na dwa tygodnie. Ale żeby nie było za kolorowo oboje z M. mamy anginę ja mam stale koło 38-39 temperaturę i boli mnie skóra na całym ciele. Nic nie mogę jeść bo boli mnie gardło. Ledwo żyje a mam tyle do załatwiania :baffled: Mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej. Dostaliśmy antybiotyk i dogorywamy w łóżku.


Jeny co ja bym dała zeby podogorywać z mężem w łózku nawet moge zapasć na angine:-D:-D:-D:zawstydzona/y:;-)
 
Dzieki dziewczynki. Dziś już lepiej, zamieniłam dresy na jeansy :-) M. właśnie wyszedł do pracy a ja o 15 idę sprzątać po układaniu płytek w lokalu. Nie mam póki co temperatury, dostaliśmy do płukania gardła taki magiczny płyn i tak genialnie działa, że po płukaniu nie boli gardło :-) Ale czuję że jestem słaba jeszcze. No nic, pracować trzeba :sorry2:
 
Cześć,
u nas zimno i pada ;/

Myszqo zdrowia!
Ja jeszcze nigdy nie spędziłam nawet tygodnia bez Igorka :D zapomniałam chyba jak to jest.
 
Zapominajko Janek był od małego tak przyzwyczajany. Jak miał dwa lata byliśmy sami przez tydzień w Tunezji. I powiem Ci, to była dobra decyzja :-) tak długo faktycznie jeszcze nie był sam. Jedziemy w sobotę do wołomina i nie mam pewności czy nie będzie chciał wracać :baffled: :tak:


Anoli wysłać Ci zarazki pocztą? :-D
 
reklama
Madzienko wierzyc mi sie nie chce ze w tej samej polsce jestes;-) u nas dzis zimno brrrr, okropnie:dry:.

Myszqo za zarazki dziękuja, ja męża juz koniecznie potrzebuje:-p:-p:-p:-D.

A nawiązując do zostawiania dzieci na dłużej...mam zamiar to zrobic pierwszy raz na 9 dni odstawiam dziewczynki do babci pod koniec wrzesnia, bo UWAGA- lece do mojego męza w odwiedzinki:tak::-):tak: i nie wiem jak one to zniosą i jak to zniesie babcia ale klamka juz zapadła bilet kupiony:tak:. Nigdy wczesniej ich nie zostawialam...nie liczac mojego pobytu z Zuzia w szpitalu, wtedy hania była u tesciów, ale przywozili mi ja i przed szpitalem sie spotykałysmy:tak:.
Musze sie pochwali cmoją Zuzia, bo chodzi juz z hania do przedszkola. Pieknie wola na nocniczek i nawet w nocy spi bez pampersa. Za to z Hania byłam u urolog ai dostałysmy leki na zageszczanie moczu, poniewaz ciagle sie moczy w nocy:zawstydzona/y:
 
Do góry