reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Jestem załamana :-(
że na siebie nie wpadłyśmy bo to mała mieścina :no:, ale jestem zła. Byliśmy w pensjonacie Klaudia.

Witajcie w ten brzydki dzień
Niebo zachmurzone i pewnie będzie padać. A ja mam tyle prania, jedna pralka juz czeka.
No to dość blisko nas byłaś, myślę że z 500 metrów. Nie wpadłyśmy na siebie, bo ja sie prawie nie ruszam z pensjonatu jak jest sezon, ale na kawce mogłybyśmy sobie posiedzieć.
 
Kobitki ale sie dzis fatalnie czuje, glowa mi peka i jakas bez sil jestem, mam nadzieje ze nic mnie nie bierze. Zdrzemnelam sie pol godzinki, ale nawet ciut nie jest mi lepiej.

Agaciu
kupilam sobie 3 bluzeczki, 2 sukienki i sandalki. I to wszystko oczywiscie na wyprzedazach, wiec kasy jakos bardzo duzo nie wydalam. A Ty jak zwykle przesadzasz jesli chodzi o sama siebie. Niejedna babka po ciazy chcialaby wygladac tak jak Ty:tak:

Pyciolku moze w koncu w tym tygodniu sie uda nam zobaczyc:tak: Dzieciaki aktualnie zdrowe, ale u nas to sie moze zmienic z godziny na godzine:dry: A fotka ciazowa to na razie brzusio, a nie zadne tam brzuszysko. Bardzo ladny:tak:

Blizniaczku i Agaciu ale pech, ze sie nie zobaczylyscie:sorry2:
 
Nieźle, to musiałaś rozmawiac ze mną, bo tylko ja tu odbieram telefony, żebym wiedziała, że z Tobą rozmawiam, to skombinowałabym Ci jakiś pokój nawet swój bym odstąpiła :-D

Pech jak cholera
Hehe .... teraz już będę wiedziała i następnym razem zadzwonię do Sliwki :-D:-D:-D:-D
A to jest Wasz pensjonat ? Tak po nazwisku wywnioskowałam .... dobrze ?

No i gdzie ta Cyprysiowa? wpadła i wypadła :-D

Kaja jak się czujesz jako świeżo upieczona żona ?
 
reklama
Witajcie....

Pyciolku jak wizyta u dentysty? Placilas? Podobno kanałowe dla kobiet w ciąży i połogu jest bezpłatne...tak moja koleżanka robiła zęby w ciąży...
Piękny brzuszek

Bliźniaczku i Agacia ale pech...ale teraz to już wiemy gdzie nad morze jechać ;-)

Agacia nie grzesz...wyglądasz super..

Zanplo jak chrzciny?

Kajka buziak dla maluchow za 5miesiaczek...

Kanus jakkatarek Majeczki?
 
Do góry