reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Na kawę ktoś wołał???

Co tu takie pustki???
Czyżby u wszystkich słońce zaświeciło.
Wyjazd się udał, było bardzo miło.
Od kilku dni bardzo boli mnie w okolicach żebra po prawej stronie, pewnie coś tam jest uciśnięte, ale czasem ciężko wytrzymać. Chyba skończyły się moje dobre, bezobjawowe czasy.
Nie wiem jak u innych, ale w Rzeszowie rozpoczął się nabór do przedszkoli i niestety rzeczywiście rocznik Mai idzie już do zerówki więc chcąc nie chcąc jutro składam podanie.

U nas to samo, i dzis już papierzyska do domu przyniosłam :-( Szkoda mi tego mojego bąbla.

Kana może musisz zwolnić!!!

Mam cały czas dramat kuchenny. Już chcę koniec tego zobaczyć, a to się nie zanosi jeszcze :dry:
 
Co tu takie pustki???
Czyżby u wszystkich słońce zaświeciło.
Wyjazd się udał, było bardzo miło.
Od kilku dni bardzo boli mnie w okolicach żebra po prawej stronie, pewnie coś tam jest uciśnięte, ale czasem ciężko wytrzymać. Chyba skończyły się moje dobre, bezobjawowe czasy.
Nie wiem jak u innych, ale w Rzeszowie rozpoczął się nabór do przedszkoli i niestety rzeczywiście rocznik Mai idzie już do zerówki więc chcąc nie chcąc jutro składam podanie.

Zapo obudziłas mnie tym podaniem do zerówki, nie pomyslałam, ze wybadałoby je złożyc:szok:. Troche zła jestem bo myslałam, ze dziewczyny razem do przedszkola pochodza a tu nici:-p.


Dobry:-D
 
Moje grudniowe dziecko do zerówki ;/ ehhhhh

dzień dobry...

ja już jedną wypiłam...na drugą mam chęć ale mleka brak..

u Nas piękne wiosenne słońce....aż chce się żyć...

Alex postanowił zostać wczoraj u babci na dwa dni...więc wolna chata :)
 
reklama
Do góry