reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
fajnie,że masz taki system, mi pasuje...:-D

dziewczyny siedzę trzeci dzień z dzieciem w chacie i dostaję do głowy...:baffled:

Asiulkaa to kiedy my się w końcu spotkamy ???? :rofl2:

Kajuś jak minęła nocka ?????????????????????

Niezły system Myszqa.

Ja dziś z Iggym też posiedzę. Na razie pojechał z tatą do poradni i czekam niecierpliwie na wieści...

Kaja jak nocka w domu?

No wiem właśnie, że to one mają problem :dry:

Madzienko, Kaja co u was?

jestem dziewczeta..
wczoraj, tak szybko do szpitala...a pozniej padlam jak mops
dzisiaj rano do szpitala, niedawno wrocilismy
wielkoludki ok, leza nareszcie w jednym pokoju, personel tez gucio, wszyscy sa dobrej mysli, we wtorek beda robic Fabianowi nastepne usg..a bedzie robila pani neonatolog, polka, taka fajna, rezolutna, dzisiaj mielismy z nia dluga rozmowe, uspokoila nas, mowi , ze najgorsze za nami..
jeszcze ten ductus, czyli ta komora co sie nie zamknela w serduszku, ale to z czasem..
zaraz Wam wrzuce male co nie co tu i tam;-)


PYCIOL, KANKA, trzymam kciuki za szybkie ujarzmienie sytuacji domowej
 
Witajcie...u nas dzisiaj wieje, ze strach wychodzić....

Zapominajka jestem jestem, u nas leci dzień za dniem...mała rośnie, Jula rozrabia...i zachwyca się siostrzyczką...

Kajka super wieści....

Kanka i u Was...trzymamy kciuki za usg...niech malutka pokaże się w całej okazałości...
 
Hej kochane;


Zapo teraz bym chciala zobaczyc minę tych pań przedszkolanek:tak:.
Brawo Iggy:-D
Noooo ja też jestem ciekawa co zrobią. Szkoda, że głupio fotki robić.

Kochane 8 marca mam USG,.,,,ufff w końcu:) oby się maleństwo z wszystkich stron pokazało:)))))

Kajaus wspaniale ,ze juz na miejscu:)

Super 8 już niedługo!

Madzienko a Lenka nadal taka przyklejona do cycusia?

Kaja a jak często sobie przypinasz ssacza?
Super, że macie takie cudne rokowania!
 
Co tu takie pustki???
Czyżby u wszystkich słońce zaświeciło.
Wyjazd się udał, było bardzo miło.
Od kilku dni bardzo boli mnie w okolicach żebra po prawej stronie, pewnie coś tam jest uciśnięte, ale czasem ciężko wytrzymać. Chyba skończyły się moje dobre, bezobjawowe czasy.
Nie wiem jak u innych, ale w Rzeszowie rozpoczął się nabór do przedszkoli i niestety rzeczywiście rocznik Mai idzie już do zerówki więc chcąc nie chcąc jutro składam podanie.
 
witamy i my:)

Faktycznie wyczyscilo nas weekendowo tutaj ....:)
U nad wczoraj zamulator 100%, dzisiaj za to od rana ogarnialam domek....wiec jutro bede miala spokoj....jakos tak mnie naszlo :) wiosennie chyba, chociaz tej wiosny jakos nie widac...:p

Pobolewa mnie brzuszek dzisiaj, takze nadrobie troszke forum i uciekam do lozeczka polezec:)

Zanplo super,ze wyjazd sie udal.... odpoczywaj :***
 
reklama
Do góry