reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
No i tak będzie!
Iggy za mały jeszcze jest, żeby się dzidzią zająć. Jak podrośnie to pomyślę. Poza tym miałam niedawno koszmar o bliźniakach i po przebudzeniu kilka siwych włosów znalazłam...
 
Witam piątkowo
Zapominajko, nie takie bliźniaki straszne, często jest tak że nawet lepiej sie wychowuje niż pojedyncze dziecko. Ja bynajmniej wspominam bardzo dobrze.
Pamietam jak w 2006 r Krzysiu jęczał ze chce dzidzie, nawet lale bobasa sobie kupił, wszystkich ludzi z wózkami zaczepiał, aż wstyd mi nieraz było, bo mówił, ze mama mu nie chce urodzic. A teraz jak jest siostra to za bardzo sie nią nie zajmuje, bardzie Grzesiu jest opiekuńczy.

Cyprysiowa, fajnie że w końcu sie odezwałaś, a swoim newsem zwiększyłaś produkcje:-D, życzę żeby wszystko się układało i żebyś była szczęśliwa.
 
Witajcie

Jestemmmmmm .... tęskniłyście ? :sorry:

Interesik otworzyny, pomalutku się kręci , zobaczymy co bedzie dalej.
Mati zdziwiony po co mama jeździ do pracy :szok:, ale nie ma problemu zeby zostać z babcią :tak:


Kokusia GRATULAJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tygrysku daj znać co z serduszkiem Filipka.

Myszko odezwij się , jak się czujesz?

Cyprysiowa witaj z powrotem i pisz co u Ciebie bo umieram z ciekawości .... no i myślę, że nie tak źle jak spedzasz czas z ukochanym :-D
 
Mamusiu jesli chodzi o kaszelek to juz go nie mamy:) wczoraj bylam u lekarza zapisac fifa na kontrole ale ze akurat nie bylo pacjentow to weszlam do lekarki i mowi ze wydaje sie czysciutko lecz dla pewnosci antybiotyk przy takim zapaleniu do 10 dni.
Mowiłam jej tez o serduszku , ona dokladnie osłuchala i mowi ze taka niemiarowosc jest normalnym zjawiskiem w tej grupie wiekowej u dzieci wiec tym by sie nie martwila ale oczywiscie lepeij dmuychac na zimne i zasiegnac opini kardiologa i zrobic echo.


ps agaciu witaj Ty kobieto pracująca hah
 
Mamusiu jesli chodzi o kaszelek to juz go nie mamy:) wczoraj bylam u lekarza zapisac fifa na kontrole ale ze akurat nie bylo pacjentow to weszlam do lekarki i mowi ze wydaje sie czysciutko lecz dla pewnosci antybiotyk przy takim zapaleniu do 10 dni.
Mowiłam jej tez o serduszku , ona dokladnie osłuchala i mowi ze taka niemiarowosc jest normalnym zjawiskiem w tej grupie wiekowej u dzieci wiec tym by sie nie martwila ale oczywiscie lepeij dmuychac na zimne i zasiegnac opini kardiologa i zrobic echo.


ps agaciu witaj Ty kobieto pracująca hah

Mateuszowi też wykryli jakieś szmery na serduszku, pojechalismy do kardiologa i tak jak piszesz ... okazało się to normalnym zjawiskiem w jego wieku.
 
Agacia witaj nasza bizneswoman :-) Cieszę się, że interesik ci się kręci! Może kiedyś filię w Kościanie otworzysz!

Blizniaki pewnie masz rację. Ale ja kolejnych 3 lat w domu nie wysiedzę, a babcie się do opieki nie palą. Nawet jak chcemy wieczorem do znajomych isć, sporadycznie, to jest problem. Ja muszę psychicznie odpocząć...
 
Mateuszowi też wykryli jakieś szmery na serduszku, pojechalismy do kardiologa i tak jak piszesz ... okazało się to normalnym zjawiskiem w jego wieku.

:) tylko martwi mnie jeszcze jedna rzecz , na zdjeciu wyszla "zatarta talia serduszka" cokolwiek to znaczy musimy sprawdzic.

oj zapominajko tez bym juz o miejsce na oddziale psychiatrycznym sie starala gdybym miala kolejne lata w domu siedziec..........


a moej dziecku pierwszy raz w tym tygodniu poszlo spac w dzien iii mam taaaaaaaaaaakąąąąąąąąąąąą labeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze hejjjjjjjjjjjjj:)
 
reklama
Cyprysiowa moja Majka też chodzi do przedszkola od maja. Teraz jest miesiac przerwy, właśnie dzisiaj poszła ostani dzień. Ani ja ani Ona nie miała kłopotu z zaklimatyzowaniem się. A Wy dziewczynki nie stresujcie się bo takie spanikowane mamy są gorsze niż te płaczące dzieci. To jest naturalna kolej rzeczy, jak dziecko widzi że mama sie przejmuje to wtedy płacze. Uszy do góry :-)
Zapominajko szkoda, że nie masz wsparcia w rodzicach, a nie ma młodych cioć które chętnie się bawią z dziećmi? U nas na szczęście rodzice zostają jak tylko mogą a wręcz są wtedy bardzo zadowoleni, na siostry męża też możemy liczyć jak chcemy mieć wolny wieczór albo jechać na zakupy więc życie jest wtedy łatwiejsze.
Agacia super że interes się rozkręca, oby tak dalej.
Tygrysku serduszko zdrowe, więc moża się cieszyć :-)
Pogoda się poprawia, może w końcu weekend będzie ładny.
 
Do góry