reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzien dobry bardzo:)

nie wiem o co kaman,że tutaj takie pustki zagościły...po raz któryś;)

Szkoda szkoda mamuski....nic nie piszecie...:(

U nas zimko, Mari szaleje z tatą....a ja przeglądam ogłoszenia itp:)
buziakuje;*
 
reklama
Rzeczywiście pustki. Witam z ciepłą herbatką.
Ja od rana szukam sali na konferencje i na szczescie udalo mi sie cos sensownego znalezc. Mam nadzieję że szefowi przypadnie do gustu, bo później bedzie na mnie :-)
Ale zimno rano -10 Maja poszła dzisiaj do niani, chociaz kaszel jeszcze jej został, ale mam nadzieję, że choróbsko nie wróci.
 
Hej Kobietki!
Kanusia będzie dobrze na pewno znajdziesz pracę, nie ma co się załamywać, ja cię bardzo dobrze rozumiem.
Zapominajka zdrówka dla was

U nas wszystko dobrze zaraz zabieram się za gotowanie obiadku, dzisiaj siedzimy z Gabi w domku bo taki ziąb że aż nie chce się wychodzić.
A ja zapisałam się w poniedziałek na studia II stopnia i zaczynam od marca, troszkę jestem niezadowolona bo zdeklarowałam się na specjalizację którą mam już na licencjacie a mogłam wybrać inną teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam.
 
a tutaj co taka posucha:-D??


oglaszam ze jestesmy chore, ja mam angine a Mia zapalenie ucha:eek::eek::eek::eek:...
i dostalysmy zwolnienie do konca przyszlego tygodnia, czujecie to...:-(
 
Kajuś zdróweczka dla Was dziewczynki!!!!!

A jak zdróweczka pozostałych chorowitków????

Nam dzionek jakoś zleciał najpierw spacerek, obiadek później odwiedziny babci i dopiero teraz do was zaglądam a tu pusto:szok::szok::szok:
 
Ja z M. jutro jedziemy do naszej kochanej Szklarskiej Poręby na Slalom Gwiazd. Będę się lansić :-p Janek ląduje rano u babci a my w drogę :-) Do poniedziałku mam urlop odjaśkowy :-D Nartki naszykowane. Włosy ufarbowane. Pazury właśnie schną. Szpilki na wieczorne imprezy wyjęte :-D Normalnie mogłabym już dziś jechać :-)
 
Myszqo zazdroszczę i życzę udanego lansu :-)

U nas choróbsko całą parą. Już mi się marzy dzień bez gorączki, kaszlu...
Nawet pisac mi się nie chce ;/

Kaju dużo zdrówka dla was.
 
Ja z M. jutro jedziemy do naszej kochanej Szklarskiej Poręby na Slalom Gwiazd. Będę się lansić :-p Janek ląduje rano u babci a my w drogę :-) Do poniedziałku mam urlop odjaśkowy :-D Nartki naszykowane. Włosy ufarbowane. Pazury właśnie schną. Szpilki na wieczorne imprezy wyjęte :-D Normalnie mogłabym już dziś jechać :-)
Myszqo super!!!! udanej imprezy i zabawy na stoku przede wszystkim!!!!
a tutaj co taka posucha:-D??


oglaszam ze jestesmy chore, ja mam angine a Mia zapalenie ucha:eek::eek::eek::eek:...
i dostalysmy zwolnienie do konca przyszlego tygodnia, czujecie to...:-(
Kajaczku bidulki Wy nasze kochane...zdróweczka!!!!!! dużo zdróweczka;*
Myszqo zazdroszczę i życzę udanego lansu :-)

U nas choróbsko całą parą. Już mi się marzy dzień bez gorączki, kaszlu...
Nawet pisac mi się nie chce ;/

Kaju dużo zdrówka dla was.
Zapominajko Wam również mase zdrowka!!!niech to choróbsko ucieka wsio!

Poza tym witamy się czwartkowo już....;/
Strasznie ten czas leci....

Moja mamusia zrobiła nam surprise i przesłała troszkę pieniążków...tak ot tak:)
I ciesze sie ogromnie,bo przykładaliśmy się do kupienia Mari.....większego łóżeczka....takiego jej "dorosłego":)
No i tutaj mam do Was pytanko....ile tak średnio płaciłyście za takie łóżeczka??? i jaki mam kupić materacyk???
 
reklama
Ja z M. jutro jedziemy do naszej kochanej Szklarskiej Poręby na Slalom Gwiazd. Będę się lansić :-p Janek ląduje rano u babci a my w drogę :-) Do poniedziałku mam urlop odjaśkowy :-D Nartki naszykowane. Włosy ufarbowane. Pazury właśnie schną. Szpilki na wieczorne imprezy wyjęte :-D Normalnie mogłabym już dziś jechać :-)
ja tez chccccccccccccccccceeeeeeeeeeeeeeeeee....czuje normalnie, ze na sama mysl wszystkie bole i katary mi przechodza...:szok::-D:-D:-D:-D.......
 
Do góry