reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

I ja się witam z kawusią !

Mati kaszel nadal ma straszny, i katar.
Niestety od jakis 2 tygodni śpi z nami ... twierdząc ze w swoim pokoju ma potwory.

U nas zimno okropnie w nocy było -20 stopni ... eh

ollcia jak sie czuje Bartuś ?

Kokusia jak po wakacjach ?

Kanus nie przejmuj się na pewno cos się znajdzie.
 
reklama
witam z herbatką
u nas slonecznie ale mrozno...rano o 7 bylo -12 teraz nie patrze hhaah

Zdrowka dla Mateuszka!!
Kanus kiedys sie musi udac!!
 
Witajcie...my niedawno spod kołdry wstałyśmy i śniadanko zjadłyśmy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:....

Zaraz idziemy na krótki spacerek....

Kanuś mocno trzymamy kciuki, uda się na pewno ale trzeba na to czasu...niestety

Zdróweczka dla wszystkich chorowitków....
 
Witam
Ja bez kawki bo nie mam mleczka więc nie piję. Tez mam szpital, mąż się rozchorował, Maja wczoraj miała całą noc i dzień gorączkę, której na szczęście się pozbyłam, ale kaszel został.
Madzienko, ale długo sobie śpicie, u nas godzina 7 i juz na nogi, zazdroszczę.
 
Witamy ponownie:)

Dziękuje mamuśki za słowa otuchy...niby sama sobie powtarzam: Kala będzie dobrze, nie martw się itp,ale z drugiej czuję ,że ta wiara i nadzieja...upływa...czas leci, latka lecą,a ja?... szkoda słów...od razu po studiach pieluszki i dzidzia i teraz liptonik się zrobił....:(

Poza tym od rana sprzatanko,żeby stłumić zły nastrój...Pit już wypełniony, domek ogarnięty...właśnie przyszedł meżowy z fryteczkami....także uciekam robic obiadek....

ściskam:*
 
Hej tylko ja nie śpię o tej godzinie????

My po baseniku..Jula wyszalała się..dzisiaj przechodziła samą siebie w wymyślaniu atrakcji w wodzie..:-p:-p:-p

Wiecie że na dworze w tej chwili u mnie jest -14stopni brrrrrrrrrrrrrrrrrrr kiedy ta zima skończy się:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

zmykam, dobranoc....
 
Witajcie. Ferie były super. Dziewczynkom się tak podobało że do domu wracać nie chciały. No ale nic dziwnego bo ciocia wymyślała co raz to nowe atrakcje. Ja naładowałam sobie trochę akumulatorki. Wczoraj jak się dorwałam do sprzątania to dom wyszorowałam prawie jak na święta. Jeszcze mi tylko łazienka została.
Dziś do Martynki przyjeżdża koleżanka a w czwartek do Natalki kolega więc w tym tygodniu nudzić nam się nie powinno mimo że zimno "jak dabli" (jak to mawia Natka) i raczej ze spacerów nici.

Miłego dnia wam życzę.
 
Witam z kawką:)
u nas rano o 7 bylo -14!! wow teraz luzik - 9 hahah brr
na dwor wychodzic nie zamierzam:)
dobrze mi w domku haha:)
Oj Jula szalona kobietka hah:)
 
Hej;
u nas też koszmarny ziąb. Nie spodziewałam się,że zima jeszcze tak da w kość.

U nas chorubsko dopadło już nawet psicę... Mam dosc.
 
reklama
Oj Zapominjako zdrówka dla Was!!
ja juz posprzatalam mieszkanko...obiadek ugotowalam ...seriw ksiazek dziecku poczytalam i jakos tak nijak .....
 
Do góry