reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

aniamanu ja na szczescie nie mam cukrzycy stwierdzonej narazie. Ja mam dziwny ten cukier. raz za niski raz za wysoki :baffled: Zobaczymy w 32 tyg.

My jedziemy po wózeczek pod koniec tygodnia lub na poczatku przyszlego (zamowimy i bedzie pewnie za jakies 2 tygodnie.)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczy którym leci juz cos z piersi. Leci Wam tylko siara (przezroczyste) czy mleko biale tez? Bo mi w pierszej ciazy chyba siara leciala tylko a wczoraj zauwazylam ze z jednego leci mleko. :dry:

Ide spać. Do jutra. Dobranoc
 
Mi tez sie tak czasami rusza napewno mniej widac bo to dopiero szusty miesiac ale czasem moj maz nie moze uwierzyc wlasnym oczom jak widzi dokladnie gdzie jest dzidzia.
 
Cyprysiowa mi leci tylko siara, ale normalnie jak siedzę w koszuli nocnej to po brzuchu mi spływa już bym chyba małe dziecko wykarmiła :-)

Dorotka_23 Ja uważam, ze skoro chcesz rodzić w domu, a nie masz żadnych przeciwwskazań i do tego jeszcze masz blisko szpital to uwierz swojej intuicji, bierz położną i ciesz się otoczeniem domu i rodzeniem :) Powodzenia

Marzycielko mi tez się tak brzuch już prawie rusza czasami to aż się śmieję z tego że tak mi faluje i wypina raz z jednej strony raz z drugiej :-)

Mam pytanie czy stawia wam się sporadycznie brzuch ? Bo cholercia mi się stawia w nocy czasami, takie bezbolesne skurcze biorę no-spę i leżę i przechodzi.
 
reklama
Cyprysiowa mi leci tylko siara, ale normalnie jak siedzę w koszuli nocnej to po brzuchu mi spływa już bym chyba małe dziecko wykarmiła :-)

Dorotka_23 Ja uważam, ze skoro chcesz rodzić w domu, a nie masz żadnych przeciwwskazań i do tego jeszcze masz blisko szpital to uwierz swojej intuicji, bierz położną i ciesz się otoczeniem domu i rodzeniem :) Powodzenia

Marzycielko mi tez się tak brzuch już prawie rusza czasami to aż się śmieję z tego że tak mi faluje i wypina raz z jednej strony raz z drugiej :-)

Mam pytanie czy stawia wam się sporadycznie brzuch ? Bo cholercia mi się stawia w nocy czasami, takie bezbolesne skurcze biorę no-spę i leżę i przechodzi.
Fasolkamaria - co to znaczy "stawia się brzuch?" twardnieje czy tak się wybrzusza?
Bo ja dziś wstałam na siusiu ok. 4.00 i do teraz nie śpię. Po prostu masakra!!! Dla mnie to męczarnia!!! Nie lubię tak leżeć cichutko (by męża nie budzić) i bezczynnie.
I właśnie dziś mi tak twardniał bardzo brzuch po lewej stronie i się mocno napinał oraz miałam takie leciutkie bóle jakby na okres. Trochę się przestraszyłam - ale myślę, że małe się przemieszczało. Bardzo delikatnie pomasowałam poprzez dotyk tylko i ustąpiło stwardnienie - i tak miałam 3 razy pod rząd (to spinanie) :szok:
 
Do góry