reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Zanplo - fajnie to zrobiliscie. My w weekend tak chcemy zrobic u mojej mamy na balkonie. Tylko chyba siatkę z mniejszymi oczkami męzowy kupił.

Jasiek jak tv jest włączony to reklamy mógłby w kółko oglądać. Dlatego prawie na całe dnie wyłączam tv. Oglądamy dziendobry tvn i jak gotuje obiad to włączam mu bajki.
 
Witajcie

My nic ciekawego w weekend nie robiliśmy. W niedziele tylko byliśmy u teściowej na obiedzie.
Pogoda u nas ponura :-(
Byłam dzisiaj z małym u lekarza, bo miał od 4 dni stan podgorączkowy, wczoraj juz temperatura podskoczyła i zakasłał. Gardełko okazało się czyściutkie wiec to na ząbki. Pediatra wyczuła jakis szmery na serduszku :-(, i niewiadomo czy to cos powaznego, czy po prostu tylko się tak zdenerwował :-(. ahhh ....

Bliźniaki ja jade na komunie 9 maja :tak:, mam nadzieję, że Mati będzie zdrowy i będzie ciepło.
 
Witam ponownie

Ale się ciesze, jak dzieciak normalnie. Nie doceniłam firmy, która nas zaprosiła na spotkanko, okzauje sie ze na szybko załatwili inny hotel, tez w białowieży, ponoc jeszcze lepszy. Tak więc w czwartek raniutko ruszam z mężem (pierwszy raz od 11 lat, zawsze wszędzie z dzieciakami:zawstydzona/y:) tutaj:

Białowieża - Best Western Hotel Żubrówka ****

Agaciu, Mati napewno się wykuruje do tego czasu, czemu mi sie pokreciło, ze teraz miałas byc na komunii
 
Zanplo, nawet fajnie :tak: duży macie ten balkon.
Ile Was wyszła taka siatka, jeśli mogę zapytać?
Coś ponad 7zł za metr bieżący, szerokość ponad metr. Balkon mamy dość duży więc musieliśmy wziąć 7 metrów.
Bliźniaki to super że wszystko się udało, odpoczniecie trochę i zbliżycie się do siebie.
My też mamy zamiar wyjechać na 2 dni bez Majusi, jeden do Lwowa, drugi w Bieszczady, ale jeszcze nie wiem czy to wypali więc nie zapeszam.
A ten hotel zapowiada się super.

Zrobiłam makaron zapiekany z jabłkami, pachnie w całym domu :-). Chciałam kupić dzisiaj małej getry takie 3/4 ale nie znalazłam, natknęłyście się może gdzieś na takie???
 
Byłam dzisiaj z małym u lekarza, bo miał od 4 dni stan podgorączkowy, wczoraj juz temperatura podskoczyła i zakasłał. Gardełko okazało się czyściutkie wiec to na ząbki. Pediatra wyczuła jakis szmery na serduszku :-(, i niewiadomo czy to cos powaznego, czy po prostu tylko się tak zdenerwował :-(. ahhh ....

Agacia
nic nie martw sie czasami tak zdarza sie przy jakiś infekcjach, oby to bylo na ząbki

Chciałam kupić dzisiaj małej getry takie 3/4 ale nie znalazłam, natknęłyście się może gdzieś na takie???

W H&Mie po 9,90 różne kolory to są takie
H&M 2010 LEGGINSY RYBACZKI Z KOKARDKĄ 74 (1018002185) - Aukcje internetowe Allegro

Blizniaczku
super ze organizator sprawdzil sie:tak::tak::tak:udanego odpoczynku

Pycioku sciskam Cie mocno, oby druga połówka szybko wróciła!!!!
A jak Aleks lepiej sypia???

A gdzie Tygrys???ciekawe co u nich i Fifiego....żadnych wiesci, awet na blogu cisza:szok::szok::szok:
 
Gdzie ta fajna pogoda sie podziala??;-) mam nadzieje, ze szybko do nas wroci:-D


Wydaje mi się, ze mój synek jest mały jak na swój wiek
mianowicie ma 83cm i wazy 13 kg
co tym sadzicie??




 
reklama
Iwonka w normie :)

Agacia a dostaliście skierowanie na jakieś badania? MAm nadzieję, ze wszystko będzie ok.

Blizniaki marzy mi się Białowieża... może kiedyś
 
Do góry