reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Załączniki

  • P1000072.jpg
    P1000072.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 31
reklama
A my niedługo wybiermy się na szczepienie to obowiązkowe i na czwartą dawkę pneumokoków.

Łączycie pneumo ze skojarzonymi???nam pediatra kzała zaszczepić oddzielnie:confused2:

My zaś z D liczymy na to,że zostana z Małym w sobote wieczorkiem,bo chcemy iść potańczyć:-)
Nie ma nic za darmo:-D:-D

to jsię bedzie działo

Witam mamuśki kochane:)

Troszkę Was poczytałam,ale nie za dużo:)

Mamusiu GRATULACJE MOJE OGROMNE;) ZDOLNA KOBITKA Z CIEBIE TO FAKT:)

U nas wszystko gra to znaczy nie gra,albo inaczej.....hmmmm nic się nie zmieniło.....przynajmniej jeżeli chodzi o mojego "współlokatora",a poza tym to chyba dobrze.....poki co w oltka nie wygrałam,ale próbujemy zawzięcie:p hahahha

Mariczka spi to mam troszke czasu na kompa, chociaż ostatnio jest tak intensywnie okupowany przez mojego brata,że nie mam nawet czasu poczty sprawdzić....

Nasz łobuz lata wszedzie jak szalony.....o 8 rano od razu po przebudzeniu idzie na przedpokój bierze buciki i kurteczke kładzie na kanape w pokoju i krzyczy dada-mumu....dada buju buju po przetłumaczeniu......no i koniec Mari już wychodzi, gdzie ona myślami już jest na huśtawkach.....hahahaha
Jest pocieszna na maksa...ale ma tez swoje chimery.....czasem jak zacznie tupac i krzyczeć to cały blok na bacznośc stoi.....ale wlaczymy z tym po swojemu.....

Teraz czekamy na piękna pogodę i słoneczko i do piaskownicy....bo z nije to Mari tez najlepiej by nie wychodziła......

Oj kobitki moje brakuje mi pisania z Wami....nie obiecuje,ale postaram się częściej zaglądac, bo się mnie w końcu wyrzekniecie;P hahahha

ściskam mocko mocko;*:*:*

Witaj Kochana!!!!

Cześc i ja przywitam sie...właśnie szykuje obiadek i zmykamy na basen:tak::tak::tak:

Mamusia to i ode mnie jeszcze raz GRATULACJE!!!!!
 
My mieszkamy na 3 piętrze, też mamy balkon i po zastanowieniu się jak najlepiej zabezpieczyć balkon, postanowiliśmy zrobić sobie drewniane sztachety - szpary będą na tyle wąskie że Bartek nie przeciśnie głowy ani nic ( tak jak ja kiedy byłam mała :sorry: ), a będzie mógł podziwiać świat, równocześnie całość prezentuje się naprawdę super, bo kilka osób na osiedlu tak ma zrobione i bardzo mi się podoba.
Okazuje się że tych metalowych barierek nie można usunąć bo balkon straci nośność, ale widzieliśmy jak inni to zrobili - po prostu nałożyli te drewniane sztachety na metalowe.
W maju się za to zabieramy.
 
kurcze my mmay jeszcze jakis belejaki balkon chyba przedwojenny:-Dcaly zabity blacha...jedynie boki sa ze sztachetek blaszanych:eek:ale od podstawy do momentu az zaczyna sie balkon jest z jakies 15 cm szpary:baffled:wiec wszycho bedzie lecialo na dół podejrzewam:eek:i chyba najlepszy sposób to zakupić taki płotek niski z kołeczków ale nie wiem jak to się fachowo nazywa...:-Dale co z górą?:confused2:
 
Cześć dziewczynki:-)

Wy mnie jeszcze pamiętacie??

U nas wszystko dobrze.Sprawa z kredytem nie długo dobiegnie końca i będziemy mieć spokój.Mariusz nie jeździ już do Tunezji,bo zmienił pracę na inny dział:tak::-) Także mam go w domku:-) Postanowiliśmy nie długo postarać się o drugiego dzidziusia także dam znać jakby coś się działo;-)

Ollcia te sztachety na balkonie wyglądają bardzo fajnie:tak: Nas osiedlu na którym wcześniej mieszkaliśmy wszyscy sobie takie robili.I dziecko też już ma bezpieczne miejsce:tak: My teraz na szczęście mieszkamy na parterze i mamy taras.Nie długo się ogrodzimy i już całkiem będzie można puścić Fabianka na dwór:tak: Ostatnio kupiliśmy mu piaskownicę w carrefourze.Jest w tej gazetce za 99,99 http://www.carrefour.pl/page/pl/tan...ywczy/gazetka-promocyjna/katcrfogrody/.Bardzo fajna:tak:

Myszqa ja bym się bała zostawić Fabiana samego w takim miejscu.Z tym co on cuduje to nic nie wiadomo.

Mamusiu GRATULUJĘ PANI DOKTOR:-)
 
Cześć dziewczynki:-)

Wy mnie jeszcze pamiętacie??

U nas wszystko dobrze.Sprawa z kredytem nie długo dobiegnie końca i będziemy mieć spokój.Mariusz nie jeździ już do Tunezji,bo zmienił pracę na inny dział:tak::-) Także mam go w domku:-) Postanowiliśmy nie długo postarać się o drugiego dzidziusia także dam znać jakby coś się działo;-)

Ollcia te sztachety na balkonie wyglądają bardzo fajnie:tak: Nas osiedlu na którym wcześniej mieszkaliśmy wszyscy sobie takie robili.I dziecko też już ma bezpieczne miejsce:tak: My teraz na szczęście mieszkamy na parterze i mamy taras.Nie długo się ogrodzimy i już całkiem będzie można puścić Fabianka na dwór:tak: Ostatnio kupiliśmy mu piaskownicę w carrefourze.Jest w tej gazetce za 99,99 http://www.carrefour.pl/page/pl/tan...ywczy/gazetka-promocyjna/katcrfogrody/.Bardzo fajna:tak:

Myszqa ja bym się bała zostawić Fabiana samego w takim miejscu.Z tym co on cuduje to nic nie wiadomo.

Mamusiu GRATULUJĘ PANI DOKTOR:-)

Aniu zazdroszcze Ci ze mezus jest juz w domku z WAmi:zawstydzona/y:
jak długo wyjezdżał do Tunezji?i na jak długo?
 
kurcze my mmay jeszcze jakis belejaki balkon chyba przedwojenny:-Dcaly zabity blacha...jedynie boki sa ze sztachetek blaszanych:eek:ale od podstawy do momentu az zaczyna sie balkon jest z jakies 15 cm szpary:baffled:wiec wszycho bedzie lecialo na dół podejrzewam:eek:i chyba najlepszy sposób to zakupić taki płotek niski z kołeczków ale nie wiem jak to się fachowo nazywa...:-Dale co z górą?:confused2:

Pyciolku a nie bedzie Ci Aleks stawal na ten ploteczek....

My mamy balkon podobnie zabudowny jak Myszqa, no może trochę niżej szparę, bo za balkonem mamy na stale taka wielka donice i tam sadzimy kwiatuszki...hmmmm jak to wam wytlumaczyc
 
reklama
Pyciolku a nie bedzie Ci Aleks stawal na ten ploteczek....

My mamy balkon podobnie zabudowny jak Myszqa, no może trochę niżej szparę, bo za balkonem mamy na stale taka wielka donice i tam sadzimy kwiatuszki...hmmmm jak to wam wytlumaczyc
może i racja...z góry coś musimy tez wyczynić bo naczej nidy rydy;/
zrób foto:p
 
Do góry