reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej!
Mam dzisiaj jakiś paskudny dzień ,ścięłam się z moją przyszłą teściową i mi normalnie odebrało to ochotę do czegokolwiek nawet nie poszłam z Gabi na spacer popołudniu tylko moja mama ją zabrała do parku.
Teraz czekam za M ale pewnie to jeszcze potrwa z 2 godzinki co najmniej :( bo po pracy jedzie odwieść jakiegoś kolegę 40 km w jedną stronę.
 
Hejka
Dziś impreza urodzinowa Tomka, wiec rece pełne roboty.
Włąściwie już od wczoraj, bo walczyłam z tortem, ale mam taką książeczkę o owockch wiec pomyślałam że wklepie pare wierszyków dla ciebie Agaciu, moze cos ci wpadnie w oko:

Pyszny soczek cytrynowy
jest na prawdę bardzo zdrowy!
Wiec gdy patrzysz na cytryny
nie rób takiej kwaśnej miny.

Do fartuszka mi wleciała
gruszka piękna i dojrzała.
Choc nie jestem łakomczuszkiem,
chętnie schrupię pyszną gruszkę.

Bardzo proszę cię bananie,
byś swe żółte zdjął ubranie,
bo choć piękny masz mundurek,
nikt nie jakd twoich skórek!

Kiść winogron w słońcu błyszczy.
-Ile kulek rośnie w kiści ?
Zliczcie chłopcy i dziewczynki,
zanim wyschną na rodzynki !

Pomarańczę doskonałą
chciałbym zjeść po cichu całą.
Nie ma mowy ! Po kryjomu ...?
Zaraz pachnei w całym domu !

Mam truskawek koszyk cały.
W słońcu pięknie nam dojrzały.
Chętnie z cukrem i śmietaną
zjemy je na deser z mamą.

Ile śliwek jest na drzewie,
tego nikt na pewno nie wie.
Lecz policzę je dokładnie,
kiedy każda w kompot wpadnie.

Zachwalają się arbuzy:
-Każdy z nas jest taaaki duży !
Dobrze jeść nas dla ochłody.
Mamy w sobie duzo wody!
 
Witam
Rozpoczynamy dzisiaj sezon grillowy, ale się cieszę. Kurcze ja zawsze lubiłam sprzątać, ale ostatnio to ju przesadzam, denerwuje mnie szklanka na stole, papierek z ciastka, przesunięty fotel, może to już jakaś choroba??? :baffled:, albo z tego siedzenia w domu zaczyna mi odbijać :-D
Smacznego więc dziewczyny, z niecierpliwością czekam na kiełbaskę i karkóweczkę :-)
 
Witam
Rozpoczynamy dzisiaj sezon grillowy, ale się cieszę. Kurcze ja zawsze lubiłam sprzątać, ale ostatnio to ju przesadzam, denerwuje mnie szklanka na stole, papierek z ciastka, przesunięty fotel, może to już jakaś choroba??? :baffled:, albo z tego siedzenia w domu zaczyna mi odbijać :-D
Smacznego więc dziewczyny, z niecierpliwością czekam na kiełbaskę i karkóweczkę :-)
to pociesze ciebie ze ja taka choroba mam juz od dawna
 
wrrrr, firma do podłogi miała przyjść o 9 rano, a zjawili się o 16 :wściekła/y::wściekła/y: teraz nie wiadomo do której będą robili, masakra jakaś :no:

Mąż pojechał wymienić tłumik w samochodzie, Bartek narazie jest u moich rodziców, a ja siedzę tutaj w hałasie.
 
Hejka
Dziś impreza urodzinowa Tomka, wiec rece pełne roboty.
Włąściwie już od wczoraj, bo walczyłam z tortem, ale mam taką książeczkę o owockch wiec pomyślałam że wklepie pare wierszyków dla ciebie Agaciu, moze cos ci wpadnie w oko:

Pyszny soczek cytrynowy
jest na prawdę bardzo zdrowy!
Wiec gdy patrzysz na cytryny
nie rób takiej kwaśnej miny.

Do fartuszka mi wleciała
gruszka piękna i dojrzała.
Choc nie jestem łakomczuszkiem,
chętnie schrupię pyszną gruszkę.

Bardzo proszę cię bananie,
byś swe żółte zdjął ubranie,
bo choć piękny masz mundurek,
nikt nie jakd twoich skórek!

Kiść winogron w słońcu błyszczy.
-Ile kulek rośnie w kiści ?
Zliczcie chłopcy i dziewczynki,
zanim wyschną na rodzynki !

Pomarańczę doskonałą
chciałbym zjeść po cichu całą.
Nie ma mowy ! Po kryjomu ...?
Zaraz pachnei w całym domu !

Mam truskawek koszyk cały.
W słońcu pięknie nam dojrzały.
Chętnie z cukrem i śmietaną
zjemy je na deser z mamą.

Ile śliwek jest na drzewie,
tego nikt na pewno nie wie.
Lecz policzę je dokładnie,
kiedy każda w kompot wpadnie.

Zachwalają się arbuzy:
-Każdy z nas jest taaaki duży !
Dobrze jeść nas dla ochłody.
Mamy w sobie duzo wody!
Mopku bardzo dziękuję
Tylko boję się, że mnie mogą posądzic o plagiat :laugh2: bo to mój chrzesniak na jakis konkurs chce. Muszę mu namalować rysunek zachęcający do jedzenia owoców i do tego wierszyk o owocach, taki krótki :blink:.


A co tutaj tak pusto :szok: gdzie jestescie?

My dzisiaj jedziemy na zakupki. Wczoraj kupiłam sobie sukienkę na komunie teraz tylko zakiet , zamówiłam sobie w kolorze sukni ale nie jestem do niego przekonana, spodobał mi sie biały w innym sklepie, ale znowu buty wtedy musiałabym dokupic :no:

Miłej niedzieli wam zycze :laugh2:
 
Noc koszmarna, Maja płakała, zęby dają nam popalić. Dzisiaj spadłam z Majką ze schodów, tal bardzo chciałam ją mocno trzymać że sama nie miałam się jak ratować i się poobijałam.
Byliśmy na spacerku, chociaż ledwo co szłam :baffled: ale było tak ładnie że szkoda siedzieć w domu.

Mamusia pocieszyłaś mnie to znaczy ze jestem normalna :-D.
 
Cześć dziewczynki!
Po pierwsze: DZIĘKI MYSZQO!!!! w KOŃCU MAM NORMALNY KOLOR WŁOSÓW!
Po drugie: dzieczynki powiedzcie mi czy Wasze maluchy chcą chodzić za rączkę???? Ja nie mam szans na wyjście bez wózka bo ta moja mała łobuziara mi się wyrywa:(
Po trzecie: Ale u nas piękna pogoda dzisiaj! A u Was?
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Po pierwsze: DZIĘKI MYSZQO!!!! w KOŃCU MAM NORMALNY KOLOR WŁOSÓW!
Po drugie: dzieczynki powiedzcie mi czy Wasze maluchy chcą chodzić za rączkę???? Ja nie mam szans na wyjście bez wózka bo ta moja mała łobuziara mi się wyrywa:(
Po trzecie: Ale u nas piękna pogoda dzisiaj! A u Was?

za raczke nie lubimy chodzic, najlepiej to w innym kierunki niz mama i siama

dzien dobry wszystkim
 
Do góry