reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No witaj Kochana...ja walczę z Julą żeby zasnęła wiec za chwilke znowu sie pojawie



Witaj co sie dzieje???

Aaaaa pochwale się...jeśli ktoras z Was ma aktualny(nr4)numer Twojego Dziecka to zajrzyjcie na str.10 tam jest fotka mojej Julci:-p:-p:-p:-p

ooo, faktycznie :tak: jest nasza grudniowa modelka :tak:
ja dostałam gazetkę 2 dni temu :tak:

Madzienko rozumiem że ty masz już tą gazetkę:) A mogłabyś mi sprawdzić tam prawie na końcu czy jest teraz jakas promocja przy prenumeracie?:)

Jest taka promocja 1,70 za egzemplarz czyli 12 numerow kosztuje 20,40 bez dodatkow(cena w kiosku 3,99), promocja do 12.04.2010

ta promocja jest cały czas od kilku miesięcy ;-)
 
reklama
ja sie przyzwyczaiłam ale jakos, ale wolniej się loguję i te posty z emotikonkami jako zaawansowana edycja mnie wkurzają :baffled:
Tygrysie czyżby Ci Fifuś nie pozwolił odespać cięzkiego tygodnia pracy ?
 
ja sie przyzwyczaiłam ale jakos, ale wolniej się loguję i te posty z emotikonkami jako zaawansowana edycja mnie wkurzają :baffled:
Tygrysie czyżby Ci Fifuś nie pozwolił odespać cięzkiego tygodnia pracy ?

no mnie denerwuje to ze do emationek jest taki dziwny dostep:baffled:
A fifi szaleje juz od 7 hihi ale ja jakos dluzej spac nie moge tez:zawstydzona/y:

o 8.05 - wstaje Zuzia :-ppewnie sie zaraz Agatkas pojawi;-)

no tak to zaraz wpadnie z kawką:-D:-D
 
Fifulowi wreszcie po 5 miesiacach czy nawet 6 przerwy zaczely znow wylazic zebole uffffffff juz myslalam ze juz tak zostanie z tymi 6 hihih ale co najsmieszniejsze to wylazi mu gorny komplet a na dole cisza!!!:baffled: sa tylko 2 sztuki:confused:
 
cześć
my wkońcu siedzimy weekend w domu - odpoczywany / mały jest lekko podziebiony więc domowe pielesze będą grane ....
co u Was?
 
reklama
o 8.05 - wstaje Zuzia :-ppewnie sie zaraz Agatkas pojawi;-)

Ano wstała ale ja jakoś tak dzisiaj bardzo energicznie dzień zaczęłam ze już wstawiłam pranie, pozmywałam, ubrałyśmy się, wypiłyśmy soczek i teraz zrobiłam sobie kawkę i dopiero zasiadłam:) A zaraz spadam na zakupy bo umówiłam sie z mamą:)
Miłego dnia dziewczynki:)
 
Do góry