reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Okruszku głowa do góry, bedzie dobrze, dbaj o siebie;*

A mnie ta pogoda tak zamula,ze szok....wstałam, potem się znowu położyłam i to łóżko moje mnie przesladuje....Chyba się przejde na pcozte,bo wczoraj szanowny listonosz nawet nie zadzwonił,ze ma paczke,tylko zostawił awizo...dureń...
 
reklama
A u nas dzisiaj pogoda w porządku, więc i nastrój ok :) Mała też szaleje ostatnimi czasy, aż brzuszek skacze, śmiesznie, bo regularnie kopie o 22 :) Nocny marek chyba nam się szykuje, haha.

Dziewczyny, trochę się martwię, bo 28 mam wizytę, ginka kazała mi przed nią zrobić krew i mocz, ale nie powiedziała nic o glukozie :crazy: Nie wiem, czy mam się wstrzymać czy zrobić na własną rękę. Do którego tygodnia to badanie powinno być zrobione, bo nie pamiętam?

Ja tez miałam zrobić cukier, a o glukozie nic ginka nie wspominała.Wizytę mam w piatek to zapytam.
 
Ostatnia edycja:
CZesc dziewczyny.

Dzisiaj mam humor straszny :no:. Zresztą teraz mam takie dziwne nastroje.:-( Źle się czu je psychicznie, i jeszcze wszystko idzie nie po mojej mysli, jakby ktoś mi robił na złość.

Okruszku to ale miałaś przezycia. Musisz teraz uważać na siebie :happy:.
Zozakoza trzymam kciuki zeby wszystko się udało.
Agatkas sliczne te kwiatuszki, takie słodkie.

Ide teraz sobie wypic kawkę i troszke posprzatać, wpadnę później.
 
witajcie
okruszku trzymaj sie cieplutko

a ja jakoś od wczoraj wieczora jestem niespokojna, nie mogłam wczoraj zasnąć choć byłam bardzo zmęczona, meczyły mnie jakieś dziwne myśli że niezdążę się przygotowac do narodzin mojej Niuni, chyba zacznę już odwiedzać sklepy bo nawet jeszcze nie zaczełam... widać juz najwyższy czas...


 
Witam w pochmurne popołudnie!Mam pytanie- bardzo lubię pić miętę ale słyszałam że w
m.linijka.i.9562.jpg

ciąży nie jest wskazana,czy ktoś wie coś na ten temat?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry