reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam się i ja piątkowo:tak:
Blizniaki super pomysł z tym wątkiem:tak:bo nie sposób spamiętac wszystkich polecantch pozycji. I fajnie by było gdyby tak jak zaproponowała Marzycielka podawac tam też filmy:tak:Ja od połowy lutego będę miała szybszy internet więc będę mogła wkońcu skorzystac z Waszych propozycji do obejrzenia;-):tak::-)


A ja kartę (raczej książeczkę) szczepień mam w domu i zawsze muszą ją brac ze sobą razem z książeczką zdrowia i rumowską. Z Martyną też tak miałam i wydawało mi się to całkiem normalne ale skoro Wy macie ją w ośrodkach to jednak u nas jest coś nie tak:confused:
 
Witam z kawka...
wczoraj caly dzien spedzilismy z Alexem u babuni:-)a jak wracalismy po 21 to byla taka straszna mgła ze jechałam 20-30 km na godzine:szok:nadjezdzajace auta byly widoczne tuz przy nas:szok:ale szczesliwie dojechalismy to najwazniejsze....aaa i Alex cala podroz przespal takze jeszcze nim nie musialam sie stresowac...nos przy szybie i jechalam:-D
zaraz sie zbieramy i lecimy dalej załatwiać....a sypie i sypie:szok:szkoda ze tak na swita nie bylo:sorry2:
 
Witam piątkowo
Skoro większości dziewczyn pomysł nowego wątku się spodobał, to proszę, aby któraś bardziej rozgarnięta ode mnie go założyła, bo ja chyba nie będę umiała:zawstydzona/y: i proszę o wpisanie tych tytułów które już podałyście:-)

A my wybieramy się jutro do kina, wprawdzie na 9:40, jeszcze nigdy nie byłam tak wczesnie, ale co tam ważne zeby sie troche pośmiac w tym szarym, smutnym życiu.

Pyciolku, dobrze ze dojechaliście cało i zdrowo
 
My tez Karty Szczepień do rąk nie dostaliśmy , szpitaj przesłał ja do przychodni , a gdy zmieniałam oprzychodnię to obsługa sama wysłała kartę do tej nowej . Ale \my z Agacią mówimy o karcie takiej twardej dołączonej do Książeczki zdrowia gdzie jest wykaz szczepień jakie powinno dziecko przejsc;-)!

:-D:-D:-D:-D:-D:-D aha to ja nie dostałam:-:)-:)-(

Witajcie prawie weekendowo...my znowu pospałysmy do 9.20

Dziekujemy za mile slowka o kalendarzu, mam nadzieje że dziadkom spodaba się:tak::tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczynki:-)

Tak piszecie o czytaniu i myślę,że i jak w końcu bym coś poczytała.Tylko na rzie jakoś nie mam do tego głowy:zawstydzona/y: Ale już wkrótce na pewno;-)

U nas wszystko dobrze.Myślałam,ze Fabiankowi będzie ciężko się przyzwyczaić u rodziców,ale ślicznie nam zasypia po 19:00 i śpi do samego rana:tak: Nawet mu nie przeszkadza,ze my gadamy i śmiejemy sie w pokoju obok i ze czasem psiaki szczekają.W dzień też robi sobie drzemkę,a do tego je dwa razy tyle co jadł:tak: Także jestem bardzo zadowolona:-)

My byliśmy na szczepieniu we wtorek i Fabianek nawet nie jęknął:-) Ma 81 cm i waży 10,2 kg:-)
 
reklama
Do góry