reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dziewczyny ja ostatnio czytałam trzy fajne książki jakby któraś miała ochotę:) : "Agrafka" Izabeli Sowy" Agrafka - Izabela Sowa - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl

"Kocham Paula McCartneya" Joanny Szczepkowskiej Kocham Paula McCartneya - Joanna Szczepkowska - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl

"Abonent czasowo niedostępny" Ewy Ostrowskiej Abonent czasowo niedostępny - Ewa Ostrowska - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl


Polecam szczególnie agrafkę:)
 
hey

Jesteśmy kilka dni u moich rodziców więc wreszcie do Was zajrze.

Jestem po wielkiej awanturze ale tu nie moge pisać;-)


Lecę Was poczytać.
 
Dziewczyny ja ostatnio czytałam trzy fajne książki jakby któraś miała ochotę:) : "Agrafka" Izabeli Sowy" Agrafka - Izabela Sowa - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl

"Kocham Paula McCartneya" Joanny Szczepkowskiej Kocham Paula McCartneya - Joanna Szczepkowska - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl

"Abonent czasowo niedostępny" Ewy Ostrowskiej Abonent czasowo niedostępny - Ewa Ostrowska - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl


Polecam szczególnie agrafkę:)
Agrafkę - już mi ktos polecał, podobno super. O pozostałych dwóch książkach nie słyszałam. Musze poszukać w bibliotece :tak:
 
Nie kazał się zmierzyć. W ogole był jakis taki "pan niedotykalski" :-D.Smiesznie to wyglądało, odsuwał się i odpychał każdego :-D:-D.
Ale dalismy rade :-D

Ja planuje tez w tym roku zrobić nalot na ciepłe kraje, ale trochę się boję, z moim łobuzem to raczej nie odpoczne :zawstydzona/y:. Tym bardziej, że mąż chyba z nami nie pojedzie bo to będzie w sezonie, więc postanowili ze wspólnikiem , że wyślą zony z dziecmi na wakację, ale pod warunkiem, że będą tam grzeczne :-D, No a po sezonie juz razem gdziej wyskoczymy :tak:. Zreszta jeszcze duzo czasu i zobaczymy jak to będzie.
No i bardzo dobrze, co go będą obce baby molestować i obłapiać.
A z tym nalotem na ciepłe kraje to zazdroszczę, jeszcze nigdy nie byłam i przy obecnej sytuacji szybko nie pojadę, ale moze kiedyś jak już sie odkujemy, jeśli to wogóle nastąpi:sorry2:

Agaciu my kupujemy mieszkanie,bo do tej pory wynajmowaliśmy.Zdjęcia będą jak się do końca urządzimy,a to potrwa jeszcze ze 2 tygodnie;-)
Też czekam na relację, życze szybkiego i nie stresującego urządzania.

za darmo??? czyli skoro ja szczepiłam Filipka skojarzona 5w 1 to teraz nie muszę jej kupować?? ze teraz jakaś państwowa??
Tygrysku, ta po ukończeniu przez dziecko roku 3 w 1 jest za darmo, ale tą którą szczepiłaś 5 w 1 szczepi sie jak dziecko ma chyba 1,5 roku i musisz za nią normalnie zapłacić.

Dziewczyny, mam propozycję, nie wiem co Wy na to, może załozyc osobny wątek co warto przeczytac, bo sporo tego polecacie. ja na razie nie bardzo mam czas, ale myśle ze za jakiś czas chętnie sięgnę po coś ciekawego co polecacie, ale bedę miała problem, zeby znaleźc to na głownym, jeśli wiekszosc będzie za to proszę o załozenie takiego wątku:zawstydzona/y:
 
Witam!!!!
Dziecko spi....ufffff....
Ale sie narobiło,byłam z malutkim o 17.00 tutaj u pediatry by zapisac Go na szczepienie bo nie wiedzialam jak teraz bedzie je mia bo wczesniej "szedl" systemem w Irlandii.a tu sie okazalo ze malutki nie dosc ze zabkuje to i jeszcze ma zapalenie jamy ustnej (bardzo zaawansowane) bardzo cierpi i dlatego goraczkowal,dlatego non stop marudzi,płacze i nie spi po nocach...:-(bidulek...dostal syropki,leki itp.Nadomiar tego nie ma jednego jaderka ktore mu nie zeszło,wiec bedzie mial sciagane operacyjnie pod narkoza:-(a problemy skorne nadal trwaja:-(za duzo tego jak na mojego maluszka:-(
Współczuje

Mamuski a szczepicie dzieciaczki na ospę wietrzna???nam pediatra pordzila odroczyc to szczepinie na pozniej...a jak u Was???

poczytam i zmykam spac a wiec dobranoc kochaniutkie:tak::tak::tak:

Ja się chyba wstrzymam do półtorej roku ze względu na autyzm , który może powodować za wczesne zaszczepienie.


Dziewczyny które planują 2 dzieciątko, kiedy zabieracie się "do roboty"?

Iggy śpi już 2h i 10 min. Tego jeszcze nie było!

Ja bym chciała też 3 lata różnicy ale nie mamy ani mieszkani , ani pracy:-(
Jak to się ułoży i Młoda pójdzie do przedszkola do dopiero chyba wtedy.

Ojej a co się stało ? :-(


ehh napiszę może jutro bo to troche pisania:-(


Dobra nadrobiłam Was.

Jestem ZA wątek filmy i książki:-)
 
reklama
za darmo??? czyli skoro ja szczepiłam Filipka skojarzona 5w 1 to teraz nie muszę jej kupować?? ze teraz jakaś państwowa??

jaką kartę szczepień??? to co jest w książeczce zdriowia???

nie, taka osobna karta - taka twarda kartka, ja szpitaja dostałam w szpitalu, razem z książeczką zdrowia.

my kartę swzczepień mamy w książeczce zdrowia, nie mamy żadnej osobnej, co do szczepionki to teraz jest bezpłatna, a w okolicach 18 miesiąca znowu szczepimy 5w1.

Dziewczyny, mam propozycję, nie wiem co Wy na to, może załozyc osobny wątek co warto przeczytac, bo sporo tego polecacie. ja na razie nie bardzo mam czas, ale myśle ze za jakiś czas chętnie sięgnę po coś ciekawego co polecacie, ale bedę miała problem, zeby znaleźc to na głownym, jeśli wiekszosc będzie za to proszę o załozenie takiego wątku:zawstydzona/y:

jestem za :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry